Arama sonuçlarınız

1. xxresulxxaykanxx

Yardıma İhtiyaç Var Click Here

Arkadaşlar Ben İleride Bir Skripter Olmak İstiyorum Ancak Bazı zamanlarda skript kodlarken benim mi hatam çıkıyor yoksa eklenti mi eksik anlayamıyorum bugun bi skript gordum sunucuma attım sorun: /adafly yazınca cıkan chest yeri açılmıyor command /adafly: trigger: open chest with...
  2. xxresulxxaykanxx

adakit skripti için yardım

arkadaşlar ben 2 gun once skripter olmak için skript yazmaya başladım ancak daha acemiyim canım sıkıldı bugun bir skript yapayım dedim yaptım ancak variable denen şeylerden bek anlamadıgım ıcın ıyı olmadı hatalarımı duzeltırsenız sevnırım #Yapımcı : Resul Aykan #Satmadığınız Sürece...
  3. xxresulxxaykanxx

Konsoldan Yazı Yazmama Skripti

Arkadaşlar ben konsoldan "say deneme" gibi komutla sunucuya mesaj gitmesini istemıyorum bana boyle bır skript yapıp atabılırmısınız emın olun 2 dknızı alıcaktır ben bılmıyorum
  4. xxresulxxaykanxx

SkyBlock Serveri İçin Yardım

arkadaşlar skyblock sunucum var ancak yandakı tabloda ada levelını yapamıyorum infoboardreborn plugınını kullanıyorum bunun variablesi nedir {island_level} %island_level% vs calısmıyor
  5. xxresulxxaykanxx

1.8.x SkyBlock Sunucusu Rehber.Builder.Admin Alımı Vardır

Sunucuma Buyrun Gelin MoodyCrafts.aternos.me Sunucuya bilgisine.adaletine güvenen kişileri beklerim. Sunucumda Builder,Admin,Rehber alımı vardır bazı warplarım eksiktir AdminShoptan anlayıp marketi yapacak bir admin arıyorum... Saygılar İlk Kez Forumda Bir Şey Paylaşıyorum Yasakmı Bilmiyorum...