Arama sonuçlarınız

1. AkinaMiyuki

+16 Chill takılabileceğim birilerini arıyorum.

Merhaba, istersen oynayabiliriz bende survival'de krallık kuracağım birisini arıyordum 18 yaşındayım üni 1 Knitty#1000
  2. AkinaMiyuki

Yardım Minecraft kasmaya başladı

Arkadaşlar merhaba benim ekran kartım yanmıştı, ondan sonra minecraft veya lol tarzı oyunlar oynamaya başladım lolde 120-130 fps görüyorum orta ayaralrda ama, minecrafttada 50-60 fps oynuyordum ekran kartım yandıktan sonra. şimdi mc'de sorun var 50-60 fps vermek yerine 5-10 veriyor yükleme...
  3. AkinaMiyuki

Kendi Çapımızda Tatlı bir Sunucu HAS Survival

Merhabalar, biz 2 kişi ile survival oynamaktayız fakat 2 ülke kurduğumuz için işler yetişmiyor veya evler v.b alanlar boş kalıyor. O yüzden alabildiğimiz kadar trollemeyen,bizimle takılabilecek bir kaç kişi arıyoruz. Sürüm: 1.14.3 Discord: SheisaPhoenix#4374 Instagram: adelinesmornicvh...
  4. AkinaMiyuki

[--SplashMC.Batihost.Net--] | Yenilikçi Faction Sunucusu | 1.8.X-1.12.X | 8GB RAM | Herkesi Bekleriz!

Çok Klasik , hazır bir plugin paketi ve hazır harita ile 10 Dakikada yapılabilir aynı sistemler. -Git Lapis kas -Rütbe atla -Set al -Pvp at -Klan kur -Oyun bitti. Ahh ahh nerde o eski sunucular,taş kazıp marketten zar zor bir şeyler aldığın,p4 set yaptığında mutlu olduğun anılar...
  5. AkinaMiyuki

play.asinpw.network | CONCONCRAFT | 1.11.x - 1.14.x

Disconnet spam hatası alıyorum bakar mısınız?
  6. AkinaMiyuki

NIGHTRAİD | Faction'un ÇAĞINI DEĞİŞTİRECEK Sunucu | 1.12.X

Gün içerisinde dönüş yapılacaktır, özür dileriz.
  7. AkinaMiyuki

Sıra sıra bakmaktayız,çok fazla başvuru olduğu için aksaklıklar çıkabiliyor bu durumdan dolayı muhasıp ve müteşşekiriz.
  8. AkinaMiyuki

Herkese çok teşekkürler, sunucumuzda toplamda +5000 başvuruyu aşmış bulunuyoruz emeği geçen herkese teşekkürler. Aktif Oyuncu Sayısı: 216 Türk Aktif Oyuncu Sayısı:120 Kayıtlı Oyuncu Sayısı: 3101 Yeni görseller:
  9. AkinaMiyuki

NİGHTRAİD / Admin VE Destek EKİBİ

Yaş Sınırı gelmiştir +13 Yaş üstü,beyin ve akli olarak olgun olan herkes başvurabilir. -Adeline.
  10. AkinaMiyuki

Başvuru işlemini hızlandırmak amacı ile Wexhy#4374 Discord adresinden mesaj atarsanız,direkt olarak görüşebiliriz. -İyi günler!
  11. AkinaMiyuki

Iceberg Network | IcebergNW.keyubu.com | Hilesiz Factions | Konu Tasarımı Yenilendi! | Orman Yenilendi! | KALİTE! |

Konu Tasarımı geliştirilmeli,alıntı olmuş.Sistemler hakkında bilgi verilmemiş daha ayrıntılı olmalı.
  12. AkinaMiyuki

Orjinal Premium Hesap Çekilişi - NightRaid

Selamlar! NightRaid Sunucu ForumGamerTR'YE Özel Çekiliş yapıyor! %100 Orjinal Sizin E-postanız üzerine alınacak olan bir hesap ! (Sizin üzerinize) Yapmanız gerekenleri hemen söylüyorum: Katılıyorum yazmak. AkinaMiyuki adlı profili takip etmek,çekiliş olduktan sonra takibi bırakabilirsiniz...
  13. AkinaMiyuki

Teşekkürler değerli yorumunuz için! :)
  14. AkinaMiyuki

Güzel,tatlı ve sıcak yorumunuz için çok teşekkür ederiz. ^-^ En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. -Tatlı kalın.
  15. AkinaMiyuki

Teşekkür ederiz,en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır! :) :bilmem:
  16. AkinaMiyuki

Tekrardan Selamlar!

Hoş geldin! :bilmem:
  17. AkinaMiyuki

Sunucu Hakkında Yorumlarınızı Bekliyorum

Öncelikle Merhaba herkese, Bol bol uğraşdığımız 15-16 kişilik bir kadro ile tamamladığımız bir sunucumuz var.Sunucu Türkiye de eşi benzeri olmayan bir sunucu,sunucuda yaklaşık 65-70 kişi oynuyor %50'si yabancı olarak. Hani bu oyunlar, ciddi anlamda Minecraft'ın sistemlerini alt üst edecek...
  18. AkinaMiyuki

Yeni Üyeyim!

Hoş geldin!:blobwave:
  19. AkinaMiyuki

Canlı Destek Ekibi ile irtibata geçerseniz, başvurunuz alınıcaktır.
  20. AkinaMiyuki

Merhabalar! Öncelikle NightRaid sunucusu , 6 ile 9 aylık çalışma ile oluştu konunun linki burada sunucu hakkında bilgi edinmek , nasıl bir sunucuda yetkili olacağını görmek için ; https://forum.gamer.com.tr/konu/nightraİd-factionun-ÇaĞini-deĞİŞtİrecek-sunucu-1-12-x.420359/ CANLI DESTEK...
  21. AkinaMiyuki

Konuyu Kapatabilrisinz.

Sunucu geliştirilmeli bana göre diğer Faction sunucular'dan farkı yok , set diz, ev yap, para kas , klan kur, oyunu bırak. Alman / İngiliz sunucular'dan örnekler toplanarak geliştirilebilir. Başarılı!
  22. AkinaMiyuki

salem.keyubu.com - Köyünü oluştur , imparatorluk yolunda ilerle ! - Köylü Takas - Cadı Avı - Özel Market Sistemi - ve Dahası !

Hocam yardım eder misin? 1.8.1.13 sürümüyle oyuna giriş yapın diyor fakat denememe rağmen yine aynı hata...
  23. AkinaMiyuki

Mucosoft Minecraft Sunucusu

Başarılı bir sunucu sade ve muhteşem. Başarılarınızın devamını dilerim.
  24. AkinaMiyuki

Dünya boş günün kutlu olsun :aşık:

Dünya boş günün kutlu olsun :aşık:
  25. AkinaMiyuki

Selamlar,şuanda sunucu Beta Test Sürümü 1.2V aşamasındadır,sadece başvuru ile oyuncu kayıt olabilir.Konuyu lütfen tam okuyunuz!