Arama sonuçlarınız

1. AkinaMiyuki

Yardım Minecraft kasmaya başladı

Arkadaşlar merhaba benim ekran kartım yanmıştı, ondan sonra minecraft veya lol tarzı oyunlar oynamaya başladım lolde 120-130 fps görüyorum orta ayaralrda ama, minecrafttada 50-60 fps oynuyordum ekran kartım yandıktan sonra. şimdi mc'de sorun var 50-60 fps vermek yerine 5-10 veriyor yükleme...
  2. AkinaMiyuki

Kendi Çapımızda Tatlı bir Sunucu HAS Survival

Merhabalar, biz 2 kişi ile survival oynamaktayız fakat 2 ülke kurduğumuz için işler yetişmiyor veya evler v.b alanlar boş kalıyor. O yüzden alabildiğimiz kadar trollemeyen,bizimle takılabilecek bir kaç kişi arıyoruz. Sürüm: 1.14.3 Discord: SheisaPhoenix#4374 Instagram: adelinesmornicvh...
  3. AkinaMiyuki

Orjinal Premium Hesap Çekilişi - NightRaid

Selamlar! NightRaid Sunucu ForumGamerTR'YE Özel Çekiliş yapıyor! %100 Orjinal Sizin E-postanız üzerine alınacak olan bir hesap ! (Sizin üzerinize) Yapmanız gerekenleri hemen söylüyorum: Katılıyorum yazmak. AkinaMiyuki adlı profili takip etmek,çekiliş olduktan sonra takibi bırakabilirsiniz...
  4. AkinaMiyuki

Sunucu Hakkında Yorumlarınızı Bekliyorum

Öncelikle Merhaba herkese, Bol bol uğraşdığımız 15-16 kişilik bir kadro ile tamamladığımız bir sunucumuz var.Sunucu Türkiye de eşi benzeri olmayan bir sunucu,sunucuda yaklaşık 65-70 kişi oynuyor %50'si yabancı olarak. Hani bu oyunlar, ciddi anlamda Minecraft'ın sistemlerini alt üst edecek...
  5. AkinaMiyuki

NİGHTRAİD / Admin VE Destek EKİBİ

Merhabalar! Öncelikle NightRaid sunucusu , 6 ile 9 aylık çalışma ile oluştu konunun linki burada sunucu hakkında bilgi edinmek , nasıl bir sunucuda yetkili olacağını görmek için ; https://forum.gamer.com.tr/konu/nightraİd-factionun-ÇaĞini-deĞİŞtİrecek-sunucu-1-12-x.420359/ CANLI DESTEK...
  6. AkinaMiyuki

HUB Sunucu için PLUGİNER

Merhaba, HUB Sunucu için pluginer arıyoruz. 9 TL Plugin Paketi yaptırmak istiyoruz,FACTİON Sunucu için Discord: Shift#5737 Direkt atılacak....!
  7. AkinaMiyuki

NIGHTRAİD | Faction'un ÇAĞINI DEĞİŞTİRECEK Sunucu | 1.12.X

CANLI DESTEK EKİBİ AKTİF! : Zendesk Chat'te Ziyaretçi Benzetimi Yapın Biz Kimiz? Biz,Klasik Faction Sunuculardan sıkılan ve bu oyuna çağ atlatacak 15-20 kişilik bir ekibiz,oyunu baştan aşşağıya değiştirdik ve size sunduk.Sıkılmanız İmkansız olan ve Hayal Gücünüzü çok üst seviyeler de...
  8. AkinaMiyuki

HUB sunucu - Yetkililer Aranıyor- NİGHTRAİD YENİ BİR ÇAĞ!

Nightraid,yeni bir çağın başlangıcı...! Merhabalar,adım Guiseppe . 26 Yaşımdayım. Hosting/VPS/Domain/Server işlerinden ben sorumluyum, bu projenin müdürü sayılabilirim. =) Tek proje müdürü benim fakat,bana yardım eden insanlar olacak... Şuanda tekim ŞİMDİLİK... =) Sunucumuza 2x Mimar,1x...
  9. AkinaMiyuki

|Yetkililer Aranıyor!| HUB SUNUCU|NİGHTRAİD YENİ BİR SERVER ÇAĞININ BAŞLANGICI!

Nightraid,yeni bir çağın başlangıcı...! Merhabalar,adım Guiseppe . 26 Yaşımdayım. Hosting/VPS/Domain/Server işlerinden ben sorumluyum, bu projenin müdürü sayılabilirim. =) Tek proje müdürü benim fakat,bana yardım eden insanlar olacak... Şuanda tekim ŞİMDİLİK... =) Sunucumuza 2x Mimar,1x...
  10. AkinaMiyuki

Metin2 Agoni Metini

AGONİ METİNİ Selamlar! Agoni metinlerinden bahsedeceğim, bu GameForce'un yaptığı ve Metin 2 içerisinde ki büyük ve tehlikeli bir etkinliktir. Büyük bir Canavar Boss olarak, ''Baashido'' mevcuttur. Baashido ve Metin taşları belirledikleri yerlerde kalmaz. Birazcık şans ile çok özel, special pet...
  11. AkinaMiyuki

Yazılım Dilleri Dersleri- ÖNERİ ALMA

Selamlar! Yazılım Programlama Dilinin,bu devirde bilinmesi gerektiğini düşünüyorum.Kendi çapımda ve Forum çapında yapmak istediğim şey düzenli olarak ders vermek.Forum Game Tr'nin bu forumlarda öncelikli olduğunu düşünüyorum. Konuya açıklayacak olursak,WEB Tasarım(HTML+CSS) öğretilmesi ondan...
  12. AkinaMiyuki

Oyun oynayacak arkadaş arıyorum.

Eski Hilesiz Minecraft Survival tadını istiyorum.Fakat tek başıma sarmıyor ve büyük bir kasaba kurma peşindeyim. Discorddan eklemek isterseniz yorumda belirtin İnstagram: antrowaseju
  13. AkinaMiyuki

PUBG Liyakat Yükseltme

PUBG-Liyakat Puanı Yükseltme - PUBG. Liyakat puanınız 60 altına düşerse takımlı klasik oyunlara giremezsiniz. Yükseltmek için yapmanız gereken klasik tekli maçlara girmek olacaktır. Oyun içersinde yanlış hareketler yapmak liyakat puanını düşürmektir.En doğru oynanış tarzı ile Likayat Puanınızı...
  14. AkinaMiyuki

Steam Oyun Nasıl Alınır?

Steam Nasıl Oyun Alabilirim? Steam hesap açmayı bilmiyorsanız forumumuzda yer alan mevcut konuya gidebilirsiniz. Steam oyun alma,oldukça basit ve hızlıca yapılan bir durumdur.Steam oyun almak için aşağıda ki talimatlara ve fotoğraflara bakabilirsiniz! Dikkat edilmesi gereken bir kaç husus...
  15. AkinaMiyuki

{League Of Legends} Yeni Lig çıkma taktikleri ve Oynanış Rehberi

Yerleştirme Lig Sistemi,küme,oyuncu eşleştirmesi ve oynanış farklılığı açısından yeni bir lig sistemi geldi.Oyuncular kendisini daha iyi oynadığını görse bile küme çıkamamakta olduğu için lig sistemi tekrardan değiştirildi ve Sezon 9'da sunuldu...
  16. AkinaMiyuki

Dost arıyorum.

Merhabalar,26 yaşımdayım.4-5 Senedir Minecraft ile ilgileniyorum,Plugin[EKLENTİ] paketleri ve hosting sunucu işleri ile uğraşıyorum. Survival ve ya Faction oynayacak birisini arıyorum. İnstagram: antrowaseju