Arama sonuçlarınız

1. X

Minecraft Map Art

Multiplayer serverda elimle map art yapmaya çalışacağım ama şunu yapmak istiyorum. Oyunun en güncel sürümündeki vanilla resource packteki meşe tahtasını düşünün. Bu meşe tahtasının aynı dokulara sahip halinin farklı bir rengini yapacağım ama bunu nasıl yapacağımı tam olarak bilmiyorum. Detaylıca...
  2. X

Crash Verdirten Kitap

1.14.4 sürümündeki bir kitabımın içinde yazan şeyleri (crashin sebebi sürüm mü bilmiyorum) 1.15.2 sürümüne geçtikten sonra silmeye çalışınca § sembolü çıkıyor ve sanırım bir daha silmeye kalktığım zaman oyun crash veriyordu. Bu olayı sürüm atlamadan oyunda yapmam mümkün mü? Ya da oyun içinde...
  3. X

Yardım Minecraft Dance Floor

Bu oyuna tam olarak ne ad veriliyor bilmiyorum ama yukardan gelen oklara göre belli bir zamanlamayla klavyedeki yön tuşlarına bastığımız bir oyun var. Tam olarak dance floor değil. Onu komut bloğu kullanmaksızın kızıltaşla yapmam mümkün müdür? İnternette hep komut bloğuyla yapılanları görüyorum.
  4. X

Yardım Minecraft Sunucusu Aşırı Yüksek Ping

Sevdiğim bir Twitch yayıncısı daha 1-2 hafta önce bir survival serverı açtı. İçinde birkaç plugin ve benimle birlikte kendisi ve diğer aboneler de oynuyor. Ama bir sıkıntı var. Craftrise gibi serverlarda pingimin 17ye kadar indiğini gördüm ama yayıncının serverında pingim 1000-2000'lerde...
  5. X

Yardım Datapack Rehberi Yazar Mısınız?

İnternette Türkçe kaynaklı bir datapack rehberi bulamadım ve bu tür işler karışık olduğu için İngilizce'de bile anlamaya çalışmak zor oluyor. Giriş seviyesinde datapack rehberi yaparsanız güzel olur.
  6. X

Yardım Datapack çalışmıyor

Birine macera haritası yapıyorum ve şu anlık sadece custom villager trade ve customizable armor stands datapacklerini 1.14 için yükledim. Fakat şöyle bir saçmalık var. Ben internetten ''custom forest'' denilen, birilerinin default ormandan farklı olarak daha dekoratif bir orman yaptığı...
  7. X

Yardım Epic Games Oyun Açılmıyor

The Escapists'i Epic Games'den ücretsiz aldım. İndirdim ve açmaya çalışıyorum fakat ''Cannot load EGS.Extension.mfx This object might need an external program or library not yet installed.'' diyor. Doğrudan bununla alakalı olan yabancı kaynak bile bulamadım.
  8. X

Yardım Komut Bloğu Genel Kullanım

1.14.4 sürümünde bir adventure map yapmayı düşünüyorum. Ama bilmediğim birçok şey var. Sorduğum sorular çok kabarık sorular diye büyük bir şey yapacağımı düşünmeyin daha önce hiç map yapmadım sadece redstone bilgim var ve 1.5.2'den beri oynuyorum. İnternette arama yaptım fakat istedğim bilgileri...