Arama sonuçlarınız

1. neden1345a

Yardım Spore Hata

Sorun Olay Adı: APPCRASH Uygulama Adı: SporeApp.exe Uygulama Sürümü: 1.2.0.2818 Uygulama Zaman Damgası: 4a6a58c9 Hata Modülü Adı: SporeApp.exe Hata Modülü Sürümü: 1.2.0.2818 Hata Modülü Zaman Damgası: 4a6a58c9 Özel Durum Kodu: c0000005 Özel Durum Uzaklığı: 00293720 OS...
  2. neden1345a

Klavyem bozuldu yardım!

Sadece ekran klavyesinde düzgün, dil ayarı yapıldı türkçe q şu an tuşlar: n-ny b-bt o-yön tuşu z-yardım açma.
  3. neden1345a

Yardım Minecraft shutting down internal server hatası çözümü nedir.

Arkadaşlar mod paketi yaptım 100+ mod var bilgisayarım gerçekten çok iyi yani tnt testi bile yaptık 0 kasma fakat yeni dünya oluşturduğumda veya eskisine girdiğim de oyun çöküyor bu konuda yardım istiyorum ve bu konuyu tartışalım. [Bu mod paketini yayınlayacam bu mod paketi minecraftı biraz...
  4. neden1345a

Minecraft akşam/gece vaktini uzatan mod.

Minecraft akşam/gece vaktini uzatan mod bilen varsa atabilirmi ayar yapmam gerekmiyecek sadece akşam/gece vaktini uzatacak.
  5. neden1345a

Minecraft crack anarşi serveri bulun.

bana minecraft crack anarşi serveri bulsanıza 2T2B oynyordum hesabımın şifresini unuttum şimdi crack oldu.
  6. neden1345a

minecraft testere yapımı

komut bloğu na şunu yazmanız yeterli /summon minecraft:evoker_fangs
  7. neden1345a

Minecraft cehenem hayatta kalma rehberi

Kural 1: ASLA ve diyorum ki asla Nether'e elmas getirmeyin. Eğer elmas zırh takıyorsanız ve öldüyseniz, ona elveda diyebilirsiniz, çünkü ya lav / ateş içinde yanar ya da hayatta kalır, ancak geri almak için çok uzaktır. Kural 2: Bir yay ve bir olta getirin. çünkü uçan yaratıkları yayla...
  8. neden1345a

The Betweenlands(Mükemmel Minecraft modu)

Merhaba size bir mod göstermek istedim adı Betweenlands ne kadar mod denersem deniyim bu mod en iyisi. indirme sitesi=The Betweenlands Hayatta kalmak için ve ya benzeri şeyler için yardım= The Betweenlands Wiki Basic Guide to Survival tanıtım videosu fotoğraflar
  9. neden1345a

sesim nasıl

sesimi denemek istedim bunun için ingilizce bir şarkının özlerini kullandım nasıl olmuş :D ve virustotal indirme linki