Arama sonuçlarınız

1. Cylonce

Pluginer aranır (Ücretli Ücretsiz)

Selam, Cylonce#4109 eklersen destek olurum.
  2. Cylonce

Marbleus & Planego | Hakkında kısa bilgilendirme.. Yalancılık & Dolandırıcılık.

Selamlar.. Marbleus & Planego sunucusu hakkında kısa bir bilgilendirme geçmek istiyorum. Şimdi kendileri 27.12.2019 tarihinde benden harita satın alacaktı. Discord üzerinden konuştuk. Nuri' 21#1048 , Arda#1022 , Marbleus#2584 . Planego sunucusu için Faction & Skyblock haritası alıcaklardı...
  3. Cylonce

Minecraft Kumar Paketi | Rulet, Jackpot ve Slot | Animasyonlu | Tüm paket 50₺

Fiyat olarak 50Türk Lirası pahalı bir skript için. Ben bunlardan daha çok zor skript satın aldım 35Türk Lirası' na ama siz sadece jackpot skripti ve yanına 2 adet daha skript veriyorsunuz. Diğer arkadaşların dediğine katılıyorum fiyat bakımından hiç uygun değil. Başarılar dilerim.
  4. Cylonce

@Shosy burada ki sohbet oradada edilirse daha iyi ortam oluşturulur

@Shosy burada ki sohbet oradada edilirse daha iyi ortam oluşturulur
  5. Cylonce

canlanmıyor mu

canlanmıyor mu
  6. Cylonce

play.storiacraft.com| - GELİŞMİŞ OPSKYBLOCK -| - (1.8 - 1.8.8) - | /adakit , /fly , /market , /otosat

Sunucusu yapısı bana ait olup bir başkasına "Satılmıştır" sizi ve ekibinizi uyarmıştım daha öncesinde fakat banlamıştınız hem discord ve sunucu adresinizden. Kaldırılmasını istiyorum konuyu raporlamadan önce bir daha kısa bir uyarı geçeyim istedim. Yapının yapılış fotoğrafları mevcut.
  7. Cylonce

Forumun neden discord sunucusu yok yoksa varda mı ben bilmiyorum?:ciddi:

Forumun neden discord sunucusu yok yoksa varda mı ben bilmiyorum?:ciddi:
  8. Cylonce

Efsane Skyblock Spawn'ı | Tamamen Ücretsiz

Bunu satın almak istiyorum. Discord adresimden ulaş en iyi build'e sahip olucam.. ( ŞAKA )
  9. Cylonce

SansorCraft - Minecraft Sunucu Konu Tasarımı

Sarı kısımları tasarımı kötülemiş. Yazı fontu hoş ve tasarımın arka planda ki resmi kötü.
  10. Cylonce

PudingBey eğer sensen "borcunu öde" değilsen takmana gerek yok. Bu mesajı

PudingBey eğer sensen "borcunu öde" değilsen takmana gerek yok. Bu mesajı
  11. Cylonce

İnfumia - Survival Premium Eklenti Paketi l Ramazan Boyunca %75 İndirimli!

Başarılı bir paket diyemem. Çünkü klasik bir survival paket bence %75 indirim değil Ücretsiz verilmesi gerekli.
  12. Cylonce

CraftElise Rezaleti ...

@CraftElis , Senin tabii ki uyumaya hakkın var. Şimdi sen bir sunucu açıyorsun ve tutuyor atıyorum kafadan 50 kişilik sunucu sorumluluğu sana ait. Sunucuda rehber var diyor 1. fotoğraf karesinde adam uyuyor madem uykuna düşkün adamsın o zaman sunucunu kapat. Adam sana sonuçta para kazandırıyor...
  13. Cylonce

Aya Çıksaydınız Diyeceğiniz İlk Söz Ne Olurdu?

Sana baktım ayı gördüm aya baktım seni gördüm.
  14. Cylonce

aha bir enes gördüm :şapka:

aha bir enes gördüm :şapka:
  15. Cylonce

INFUMIA l Hakkımızda Ortaya Atılan Yalanlara Karşı Birlik Olduk! #İnfumiaAilesi

Kısa yoldan çözüm üretmek varken dahada konuyu uzatıyorsunuz.
  16. Cylonce

Askıya alındı.

Bedava Harita diyorsun fakat harita yapımcısı benim benden izin almadan dağıtıyorsun.
  17. Cylonce

Play.RedGamer.XYZ | 1.8+ | OPSkyBlock -> /adakit - /adafly - /otosat - /cubuk - /chopper <- YENİ AÇILDI! +50

"Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur. " sözü doğru ama daha çok çalışmanız gerekli. Konu tasarımı örnek olarak değiştirilirse daha çok yararlı ve şık görüntü katar ortaya.
  18. Cylonce

İsteyene ücretsiz minecraft sunucu logosu yapılır!

Konuyu "dalga" amaçlı açtınız herhalde.
  19. Cylonce

Ortaklık Karşılığı Plugin Paketi

Merhaba, "ortaklık" karşılığında iyi bir eklenti paketi alamazsınız. Ancak ya kendiniz emek vererek ya da ücretli satın alarak daha iyi bir eklenti paketine sahip olabilirsiniz.