Arama sonuçlarınız

1. kirmizikapsonlu

Seni Seviyorum Ayı

her sevgililer günü'nde ne alıcaz diye düşünüp durmaktan yorulmuştuk valla.. alalım ayıcık olsun bitsin. klişe filan ama en güzel hediye değil mi başka ne alınacak ki ? tektaş pırlantalar da artık klişeleşti değil mi #SeniSeviyorumAyı :D:D
  2. kirmizikapsonlu

Film Midway Filmi

2. Dünya savaşında yaşanan Midway savaşını anlatan bir film, yönetmeni Roland Emmerich. Godzilla, Yıldız Geçidi filmlerinin yönetmeni bayağı güzel işler çıkartıyor bu adam. Ed Skrein, Patrick Wilson, Luke Evans gibi isimler oynuyor fragmanından bayağı sürücü geçeceğe benziyor Midway 29 kasım'da...
  3. kirmizikapsonlu

4-5 mayıs bahar şenlikleri

bu hafta sonu bağdat caddesinde bahar şenliği varmış tura turizm 1 bilet alana 1 bilet hediye ediyormuş bi yurtdışı tatil bağlanabilir aslında
  4. kirmizikapsonlu

Sevgilisi olmayan napsın

Yine şu 14şubat muhabbetleri başladı her yerde yok indirimi yok gülü yok bilmemnesi bizim yok sevgilimiz napalım ölelimmi :D 15şubatsevgilisizlergünü yapalım bizde mekanlara damlı filan alınmasın sadece damsızlar girebilsin :D
  5. kirmizikapsonlu

Film Bumblebee filmi

sanırım tamamen bumblebeenin hayatını anlatmışlar o radyodan konuşma sahneleri filan çok güzeldi acaba yine öyle radyodan konuşma sahneleri varmı merak ettim. bumblebee 21 aralık cuma vizyona girecekmiş fragmanıda aşşağıya attım