Arama sonuçlarınız

1. rambocete123

Minecraft Web Scripti Arıyorum

Herkese merhaba, Minecraft web scripti arıyorum ücretli/ücretsiz olarak. İletişim için (Discord) ; rambocete123#5401
  2. rambocete123

Hayali Olan İçeri Oyun Geliştiricileri Aranıyor

OYUN GELİŞTİRİCİLERİ ARANIYOR NOT1: Okuduktan Sonra İdealist düşüncelerle Yorumlayınız lütfen. NOT2:Şuanda bizim ekibe lazım olan Yazılımcı ve grafikerdir. BENİM HİKAYEM: Merhaba, ben Emir. 18 yaşındayım. Amasya Merzifon' da oturuyorum. Oyun geliştirmeyle 6 yaşında anaokulunda tanıştım...
  3. rambocete123

Hayran Yapımı Half-Life Oyunu Borealis Geliyor!

Şu anda 80 kişilik hayran ekibi tarafından geliştirilen Borealis Half-Life 3'ü bekleyenleri heyecanlandırdı.Oyunun grafikleri çok iyi olmasada oyun hikaye açısından Half-Life 2'nin yazarı Marc laidlaw'ın 2017'de kendi bloğunda Half-Life 2 :Bölüm 3'ün ana hatlarını paylaşmıştı hayran ekibi de bu...
  4. rambocete123

League of Legends [DİL DEĞİŞTİRMEK]

Bildiğiniz üzere League of Legends yani LOL'de başka sunucularda oynayan oyuncuların en çok rahatsız olduğu şeylerden biride dil sıkıntısıdır.Artık pek sıkıntılar yaşayacaklarını sanmıyoruz çünkü dil değiştirerek bu sorunu bir nevi hal etmiş oluyoruz.Gelelim konumuza League of Legends'da dil...
  5. rambocete123

MMORPG Oyun Türlerinin Atası Metin 2

Birçoğumuz bu efsane oyun ile mutlaka vaktini geçirmiştir. Bugün o efsaneye göz atıyoruz. Öncelikle oyunumuzun çıkış tarihine ve hangi firma tarafından piyasaya sürüldüğünü hatırlayalım. Oyun 2005'in Mart ayında Ymir Entertainment Co. Ltd. şirketi tarafından Kore ve Çin'de yayına başladı. Aralık...
  6. rambocete123

PUBG Lite nedir ve ne farkı vardır?

PUBG Lite nedir ve ne farkı vardır? 200 Milyondan fazla aktif oyuncusu olan ve herkesin deliler gibi oynadığı oyun olan PlayerUnknown’s Battlegrounds yani namı değer PUBG,düşük performanslı bilgisayarlar için çıkarıldığı yeni sürüm PUBG Lite çok beğenildi. Bildiğiniz üzere PUBG yüksek donanımlı...
  7. rambocete123

Minecraft Sunucusu / OyunDefinesi SkyBlock Server / Version : 1.7.x-1.8.x / Yep Yeni server / Lag yok!/

**************** Üzerinden Kayıt olup serverimize giriş yapabilirsiniz. Skyblock sunucusu Oy verebilirsiniz : Tıkla Web site adresimiz : TIKLA Durumu Çevimiçi IP Adresi : mc.**************** Bağlantı Portu 25565 Son Kontrol about 9 hours ago Bir Önceki Kontrol about 7 hours ago Kategori Diğer...