Arama sonuçlarınız

1. mbboyun

Event Skripti V1.3.3 | Menülü, Json, OtoEvent, Tittle

Gerekli Add-onları yüklendiğinde emin ol. 1 yıldan beri skriptle uğraşmıyorum. Skript 1.8 sürümünde çalıştırılmıştır. Bu Add-onları indirip dene. - TuSKe - Skript - SkQuery - SkyRayFall - WildSkript - RandomSk - Skellett - skUnity - UMBASKA
  2. mbboyun

MBB Sunucu™ | Sohbet, Oyun, Eğlence, Skript Sohbet, Destek | Discord

Vay bee... Koskoca MBB Sunucusu.
  3. mbboyun

Mrb ab ben mbb

Mrb ab ben mbb
  4. mbboyun

Onaylı Tanıtım PlayStore'da ininal kart hatası

"Bu iş yerinde Yurt dışı bankalarına ait kartlar ile işlem yapılamamaktadır." dedi şimdi de.
  5. mbboyun

yeni kartın çıktığı ilk gün sipariş verdim 3 gün sonra da geldi işte.
  6. mbboyun

1-2 yıl olmuştur. düzenleme: "yeni" kelimesini görmedim de aktif edilmiş hesabıma ekledim zaten yeni kartı.
  7. mbboyun

İninal kart ile sürekli alışveriş yapıyorum zaten. İlk defa bu site de karşıma çıktı böyle bi' hata.
  8. mbboyun

Hayır, hep aynıydı.
  9. mbboyun

kartı yeni aktif etmedim ki.
  10. mbboyun

Bayadır kullanıyorum da, ininal kart yenilendikten sonra bi' daha aldım. Kart aktif.
  11. mbboyun

Merhaba, Playstoredan ininal kart ile oyun almaya çalışıyordum ve bi' hata verdi. "Yurtdışı kartları geçersizdir." falan dedi. Sonra baktım bi kaç yere ininal kart ile alanlar olmuş. Sonra bi' kaç kere daha denedim. Sonra farklı bi hata verdi. "Güvenlik politikaları gereği işlem başarısız...
  12. mbboyun

Tanıtım Videosu Eklendi! Sunucu Hala Açıktır! +301 kişiye ulaştık! Hepinizi beklerim! Davet Linki (nTbbGhH) Hiçbi' şekilde giremezseniz 'mbboyun#0001' discordundan bana ulaşın.
  13. mbboyun

Sunucu Hala Açıktır! +210 kişiye ulaştık! Hepnizi beklerim! Davet Linki (nTbbGhH) Hiçbi' şekilde giremezseniz 'mbboyun#0001' discordundan bana ulaşın.
  14. mbboyun

Şubat?

Şubat?
  15. mbboyun

nTbbGhH Etkinlikler: + 75 kişi olunca Polis(Mod) başvuruları. Eklenenler: + Paylaşım kategorisi eklendi. Burada kendi konularınızı, videolarınızı, skriptlerinizi paylaşıyorsunuz. > + #forum-konu eklendi. Herhangi bir forumda paylaştığınız konunun linkini paylaşıyorsunuz. + #youtube-video...
  16. mbboyun

nTbbGhH Etkinlikler: + 100 kişi olunca Discord Nitro çekilişi. + 75 kişi olunca Polis(Mod) başvuruları. Eklenenler: + #log kanalı eklendi. + Kanallarda ki rollerin yetkileri sıfırdan ayarlandı. Kişi Sayısı: + 51 Katılım Linki: + nTbbGhH Katılım Linki https://**********/nTbbGhH Bu linkin...
  17. mbboyun

Etkinlikler: + 100 kişi olunca Discord Nitro çekilişi. + 75 kişi olunca Polis(Mod) Başvuruları. - Aylık Özel Üyeyi BayOreo Kazandı. Eklenenler: + #tasarım kanalı eklendi. Burada Grafiker rolü olanlar tasarımlarını paylaşabilirler. - RainBow kapatıldı. Discorddan RainBow botları yasaklandı. +...
  18. mbboyun

Etkinlikler: + 100 kişi olunca Discord Nitro çekilişi. + 75 kişi olunca Polis(Mod) Başvuruları. - 50 kişi olunca 1 Aylık Özel Üye çekilişi. 50 kişi olduk bu yüzden 1 Aylık Özel Üye çekilişi başladı. Ayrıca Özel Üye'nin sürekli isim rengi değişiyor yani rainbow. Sunucumuza gelip çekilişe...
  19. mbboyun

700 Beğeni, Hayırlı Olsun. ;) Seviliyosun :cool:

700 Beğeni, Hayırlı Olsun. ;) Seviliyosun :cool:
  20. mbboyun

MBB Sunucu™ | Sohbet, Oyun, Eğlence, Skript Sohbet, Destek | Discord Katılım Linki: nTbbGhH

MBB Sunucu™ | Sohbet, Oyun, Eğlence, Skript Sohbet, Destek | Discord Katılım Linki: nTbbGhH
  21. mbboyun

Minecraft Lama Nedir?

Daha ilk defa dün survival oynarken karşılaştım. .d
  22. mbboyun

Eklenenler: + Oyun Odaları oluşturuldu. + Özel Üye eklendi. Her ay yapılan çekilişin sonunda verilir ya da belirli bi' miktar para karşılında verilir. + Haftanın Aktifi eklendi. Hafta boyunca en çok mesaj atılana verilir. + #partnerlik eklendi. Karşılıklı partner olunur. - İstek ve...
  23. mbboyun

Hadi , Hikaye oluşturalım!

Ve karşımda mbboyun'u gördüm.
  24. mbboyun

Bana ne?

Bana ne?
  25. mbboyun

Ok.

Ok.