Arama sonuçlarınız

1. M

[SATILDI] - Faction Sunucu Haritası - BATI DÜNYASI

yinede emek olur biz devam edince :)
  2. M

[SATILDI] - Faction Sunucu Haritası - BATI DÜNYASI

maplar neden paralı yapılıyor ben map yapıyorum ve parasızda dağıtırım seve seve . Bence paralı olmamalı en azından mapların demoları paylaşılmalı örnek market,warp,lapis kısmı eskik demolar yapılmalı . Böylece mapı kısıtlıda olsa deneyebilenler olabilir map demoda kenarlarından worldeditle...
  3. M

->Builder Arayanlar Buraya<-

bu parasız olabilir kardeş map atam sana istersen o zaman gör mad hex diye yazıo üstünde harika stille buda yaptımın kanıtı :) Bedwars map atam sana istersen
  4. M

Hort

Hort
  5. M

Asistanlığın İnşallah hayırlı olur oreo thinsmi seversin oreo originalmi

Asistanlığın İnşallah hayırlı olur oreo thinsmi seversin oreo originalmi
  6. M

Zerta Grafik Şablonu

------------------Bilgi:Beyler bunlara çok emek veriyorum.Paintle yapıyorum 20 dk sürdü malesef.Az önce banlanmıstım banı kaldırdılar neyseki.Sizlere harika bir şablon sunacam.Umarım beğenirsiniz.Painti ben 3 yıldır kullanıyorum zaten biliyorsunuz paintle harikalar yaratan insanlar var herneyse...
  7. M

İsteyene ücretsiz minecraft sunucu logosu yapılır!

yaparım elbette :) sen iste yeterki
  8. M

Çekiliş Minecraft Konu Tasarımı Çekilişi

steam yok sjsjsjjsj bana verseler herkese dağıtırım :D
  9. M

İsteyene ücretsiz minecraft sunucu logosu yapılır!

İsteyen herkese minecraft sunucu logosu yapıyorum arkadaşlar. Discordum yok discord kötü bence forumdan görüşelim.
  10. M

İstek [ÜCRETLİ] Logo - İcon Tasarımcı Arıyoruz!

Ben ücretsiz çalışırım discord yok forumdan görüşürüz
  11. M

Skript yaml ile ilgili bi sorunum var yardim edermisiniz

üsteki kodun benzerini yp ama modifiye et biraz belki olur
  12. M

Skript yaml ile ilgili bi sorunum var yardim edermisiniz

sayıyı desteklemiyor skript heralde
  13. M

teşekkür ederim fakat sunucunuz yüksek sürüm gec farkettim baya mesguldum okul vs. sınavlar ama açığım şimdi ilk günden sınav olduk :(
  14. M

Hepinize merhabalar,Ücretsiz çalışacak profesyonel bir buildermi ariyorsunuz?İşte o benim.Ücretsiz çalışacağım ve hiçbir para talep etmeyeceğim.Gayet saygılıyım.Yapabildiğim en iyi build yerleri:Lobi builderi,Bedwars buildi,Survival Games Buildi,Katil kim buildi,Skyblock buildi vb. Builderi...
  15. M

Öyle bir şey yaz ki kelimenin gerçeğini unutalım!

elektrikçi bu arada ben elektrikçiyim keletkriçi