Arama sonuçlarınız

1. Ponimash

Altın 1.20.4 Tabanlı %100 EMEK SURVİVAL | 359 Özel Büyü | Teslimat | Turnuva | Envoy | Çiftci | KOTH | LAGSIZ OYUN KEYFİ | play.mc4fun.net | 15 Ocak Açılış

Açık konuşmak gerekirse sunucunuzda ki sistemler çok biliniyor, Map güzel sistemler idare edebilir derecede. Sistemlerin geliştirilmesi ve Iron spawner çok dikkatimi çekti, sunucunuz acaba survival değil faction olabilir mi?
  2. Ponimash

YENİ AÇILDI! / PLAY.ALGOSMC.XYZ / 1.8.X - 1.17.X / Maden İneği / Pet / Ve Daha Fazlası

Sunucunuzun çok geliştirilmesi ayrıca map ve konu tasarımın da geliştirilmesi lazım bunun dışında bir problem yoktur, Başarılar dilerim.
  3. Ponimash

blackclient.keyubu.net - EmekSurvival - RULET SİSTEMİ - HARD EMEK

Sunucuda ki oyuncular içinde ki etkinlikler ve saygıya bakıyor gibi, bunun dışında ram biraz yetersiz gelmesi saçma geldi bana çünkü sunucuda 100'e yakın oyuncu oynamıyor bayım, konu tasarımı kötü fakat oda değişebilir dediğim gibi içinde olan sistem ve diğer etkinliklere bakıyorlar.
  4. Ponimash

blackclient.keyubu.net - EmekSurvival - RULET SİSTEMİ - HARD EMEK

Sunucunun yetkili kadrosu gayet iyi fakat sunucu mapleri amatör. Sistemlerin geliştirilmesi ve daha fazla sistem eklenmeside şart bayım, bunun dışında bir problem yoktur, başarılar dilerim.
  5. Ponimash

Bakım

Başarılı
  6. Ponimash

Piccadilly Hub > Play.Piccadilly.WTF > Anarşi-Survival-Minigames < 1.8.X-1.15.2

Server çok iyi başarılarınızın devamını bekliyoruz. 10/10
  7. Ponimash

Konu kapatılsın

LCTR ekibi arkadaşlarım + Kurucu değişti + Survival'i ben yönetecektim server'e saldırı oldu! ve ne bileyim hakkımda bilip bilmeden böyle konuşman yanlış oldu ama neyse :D
  8. Ponimash

Konu kapatılsın

Peki kardeşim ne diyebilirim milleti kötülemem gelip sadece server'e baktım güzel değil dedim o kadar neyse kolay gelsin.
  9. Ponimash

Konu kapatılsın

Ben bi builder olarak bunların map olduğunu düşünmüyorum. Bide b*tih*st sunucusu sonuçta ne kadar gelişebilir?
  10. Ponimash

Konu kapatılsın

Anlamadın galiba kardeşim survival hayatta kalma sunucusu acıyosun ve bu server çok op + internetten pluginleri almıssınız dikkatimi çekti sunucuda 90 ping aşsağı olmuyor pluginler lag yapıyor. Neyse (deyil *değil) genede ben sana kaliteli bi sunucu yapmanı öneririm. Uyarı emek hırsızı bi insan...
  11. Ponimash

Konu kapatılsın

Balkabağı 1 tanesi 10 para ise 64 tanesi 640 TL Kaktüs 6 para 64 tanesi 384 para şimdi bu sunucuda kasılmak çok kolay bunu belirtmek isterim ben 30 claimlik balbağı farmı yapsam sınırsız piston ile hem server çökeceğine inanıyorum hemde server'in en zengini olacağıma Xray yasaklanması lazım...
  12. Ponimash

Konu kapatılsın

O kadar kaliteli bi sunucu olduğunuzu düşünmüyorum maplar eskimiş ve geliştirilmesi lazım. Emek tadı veren bi sunucu değil malesef! Server pvp için gelmiş gibi önemli olan build ve para kazanmaktır. Bidaha ki server açtığınızda serverde saçma olan şeyleri kaldırmanızı tavşiye ederim.
  13. Ponimash

PlanetNetwork.batihost.net > 1.8 & 1.14 > | Ultra OpSkyblock > pazar > Jackpot > Günlük Ödül > Kredi | KALİTENİN ADRESİ! Yeni Sunucu

Server'in mapı güzel fakat internetten alıntı olmuş mapları kendiniz yaparsanız daha çok başarı alacağınızı umuyorum. Ve server çok diğerlerine benzemiş. Farklı yaparsanız tutacağını düşünüyorum. 10/3 Puanım.
  14. Ponimash

Play.AdoreNW.tk [18:00 AÇILIŞ] | 1.8 | Survival | Bol PvP | 0 LAG |

Konu tasarımı güzel fakat maplar değişmesi lazım ve emek survival tadı vermesi lazım... 10/4
  15. Ponimash

[YAKINDA] SONMILAS | 1.8+ | Discord'a katıl ödülleri & bildirimleri kap! & SONMILAS Efsanesi yapım aşamasında!

Bırakın şu tavırları artık ss alıp milleti rezil etmek için neler yapıyosunuz anlam veremiyorum. Piyasaya geri dönersem cidden bu serverin batmasını izlerim.:) Başarılar kardeşim böyle yaparak insanları kışkırtıyosunuz o kadar. Ve eleştiri istiyosan server çok basit yapılmış basit dediğim şeyde...
  16. Ponimash

SansorCraft - Minecraft Sunucu Konu Tasarımı

Piyasada ki bütün konu tasarımlarına baktım yani hepsinden iyi bi konu tasarımı yapan tek bu adam tek düzgün konu tasarımı yapan tek kişi bu adam bana göre seni bilemem. Amatörce konu tasarımını seviyosanız ne diyeyim.
  17. Ponimash

SipahiNW.batihost.net || Ramazana Özel Fırsatlar || 1.8 || Kredi Sistemi | Süt Inekleri | Gelişmiş Coin | Saldiri Gucu Yukseltme |

Konu tasarımı güzel! Sunucu zaten açılmıştı önceden hatırlarım. Sunucu op gibiydi o zamanlar simdi nasıl bilmem. Sunucuda fazla sistem göremedim süt ineği coin gibi sistemleri boş verip başka sistem ekleseniz artık? Neyse pek emek verdiğinizi göremedim ama kolay gelsin başarılarınızın devamını...
  18. Ponimash

Play.Quartizyon.Com | 『1.13 - 1.14』 | Sezon 3! | Hedef varamıyacağımız yerler!

Sunucu güzelmiş beğendim. Eskisi gibi normal klasik amatör bi server yapmamışşınız. Güzel! 10/10'luk sunucu yapmışşınız. Başarılar
  19. Ponimash

SansorCraft - Minecraft Sunucu Konu Tasarımı

Adam gibi düzgün konu tasarımı yapan tek sen varsın kardeşim.
  20. Ponimash

Taşındık!

Kusura bakmayın ama internette olan plugin paketini editlemişsiniz plugin paketi + map size ait değildir. Başarılar kendinizi geliştirin.
  21. Ponimash

oyna.MineZoid.com ➤ [YENİ AÇILDI!] - SIFIRLAMA YOK! Çiftçi Sistemi, Madenler, Elytra, Özel Büyüler: Sıradan, Efsanevi ve Runik!, 100 Farklı Görev!

Yok kardeşim ben sunucuya geldim göz attım hiçde yani öbür sunuculardan farklı değil!
  22. Ponimash

oyna.MineZoid.com ➤ [YENİ AÇILDI!] - SIFIRLAMA YOK! Çiftçi Sistemi, Madenler, Elytra, Özel Büyüler: Sıradan, Efsanevi ve Runik!, 100 Farklı Görev!

Bi plugin paketini 1 günde yaparsın 36 gün felan diye abartıyorsan bu senin amatörlüğün bilgisizliğin kardeşim :)