Arama sonuçlarınız

1. SensizGeceler

1.12.2'de oynuyorum 1.14.4 texture pack'ını kullanmak istiyorum?

Merhabalar.Öncelikle iyi forumlar.Ben 1.12.2 sürümde oynuyorum ve 1.12.2 texture'sini sevmiyorum.Orijinal 1.14.4 texture pack'ını kullanmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?Yardımcı olursanız sevinirim.
  2. SensizGeceler

1.16.5 play.minerival.com | Eşsiz Başarım Sistemi & Başarım Rütbesi | Özel Sohbet Kanalları | NPC PAZAR | ORMAN BOSSLARI | PROFİL | KRİSTAL PAZARI

Randomtp yok.Başkalarının evinin önünden 4000 blok kadar yürümek zorunda kalıyorsunuz.Bu hariç her şey çok güzel.
  3. SensizGeceler

kapandı

Serveriniz çok kaliteli.Yetkililer her daim aktif.Başarılar diliyorum.Mükemmel bi sunucu!
  4. SensizGeceler

TLancher Hesap Düzenleme Hatası

Arkadaşlar TLancher'i 1 ay önce yükledim.Hesabımı kaldırmak için hesap düzenle kısmına tıkladığım zaman bana bu şekilde bir hata veriyor: Exception in thread AWT-EventQueue-0 java.lang.IllegalArgumentException: no tip found: edit-account-mojang at...
  5. SensizGeceler

Klasik Survival

Bende servere girilmiyor hangi sürümde oynuyorsun ?
  6. SensizGeceler

Klasik Survival

Aaa çok güzel hemen geliyorum yarın sabah oradayım:) Ama herkesle paylaşmasan iyiydi :)
  7. SensizGeceler

Klasik Survival

Gel oynayalım discordunu atabilirmisin bana :)
  8. SensizGeceler

Bedava / Ucuz Minecraft Server

Arkadaşlar ben server kurmak istiyorum.Ama server hiç kapanmayacak 7/24 açık ben bilgisiyarı kapatsam bile.Para olarak ise aylık 10 tl falan nasıl yapabilirim.Bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim.Çünkü minecraft survivalım vardı.Okadar sistem kale fln hepsini yaptım.Oyun bitti.Şimdi tekrar...
  9. SensizGeceler

Minecraft Survival oynıyıcak 2 arkadaş arıyorum

Merhabalar.Survival ileilgili birçok bilgim var istersen iletişime geçelim.Dönersen sevinirim :) Yaşım 13
  10. SensizGeceler

Birlikte Ara Sıra Hayatta Kalma Oynamalık Biri Arıyorum

Merhaba.Seninle minecraft oynayabilirim.Survival ile ilgili birçok bilgim var istersen irtibata geçerim.Dönersen sevinirim :)
  11. SensizGeceler

Klasik Survival

Merhaba arkadaşlar.Bu aralar minecraft'ta sıkılmaya başladım.Eğer benimle birisi oynamak isterse beraber oynayabiliriz.Klasik normal survival.Hile kesinlikle olmayacak.Hileyi sevmiyorum.Oynamak isteyen bu konunun altına yazabilir.Hemen dönerim.İyi Oyunlar.!
  12. SensizGeceler

Beraber Survival Oynacak?

Merhaba.Seninle birlikte minecraft oynayabilirim.Yaşım 13 eğer kabul edersen discord verebilirim.Farm ve benzeri bütün sistemleri biliyorum (mob farmı vb..).Bana döner misin? İyi oyunlar.