Arama sonuçlarınız

1. Thorin_

Disiplinli Towny(survival) Takımı

Merhaba Hoş Geldin. Aklımdaki fikir tam olarak şudur ki; Bundan birkaç yıl önce güzel bir towny sunucusunda kalabalık bir ortamda oynuyorduk ve eğlenceli ,az da olsa roleplay katarak serverın en gelişmiş klanı olmayı başarmıştık. Liderlik etmeyi sevdiğim aynı zamanda çok güzel klan arasında...
  2. Thorin_

Eh, survival için birilerini arıyorum.

Discord Adınız: dope#8580 Oyun Adınız: Theoden Yaşınız: 17 Mikrofonunuz Var mı: Var 1.15.2 Girebiliyor musunuz: Girebiliyorum Dipnot: sürümü 1.16+ yapsak daha iyi olmaz mı yeniliklere açık olalım
  3. Thorin_

Play.Cubelandtr.Net Sıfırdan Ekip Topluyor! Kendine Güvenenler İçeri...!

Mimar Başvurusu İSİM: Kubilay YAŞ: 17 MİKRAFON(Mikrofon olucak öhöm) VAR MI ?: var BUİLD FOTOĞRAFLARINI DİSCORD ÜZERİNDEN BİZİMLE PAYLAŞIR MISIN: Medieval buildleri sevdiğim için genelde kale tarzında buildler yapıyorum ama istediğiniz buildi de yapmaya gayret gösteririm hayal gücüme...
  4. Thorin_

1.14.4 Sade Survival +16 dc:kubilay_#8580

discorddan ekle bi konuşalım
  5. Thorin_

1.14.4 Sade Survival +16 dc:kubilay_#8580

Discord: kubilay_#8580 Fazla konuşmaya gerek yok. Herkesin bildiği gibi aternos platformundan (sararsa eğer güzel ortam olursa 7/24 açık olabilcek bi sunucuda alabilirim) açılmış olan bir sade survival sunucusu. ne kadar amatör gibi gözükse de 1.4.7den beri oyunu oynuyorum ve her şey hakkında...
  6. Thorin_

Kapalı

.
  7. Thorin_

Arkadaşlar 1.14 de gruplar halinde minecraft oynayacağız. Vanilla/Hardcore

hala oynuyorsanız ben de gelmek isterim dc: kubilay_#8580
  8. Thorin_

Kapalı

.
  9. Thorin_

BrutalSurvival/1.8/Emek/Profil/Gladyatör/Kanat/MobStackSpawnerStack/AntiXray/PazarAçıkarttırma/ClaimMarket/Zindan ve dahası !![3. GÜN]

Sunucu hazır ise 16:00'dan daha erken bir vakite alma gibi bir imkanınız var mıdır ? Bi an önce girmek için sabırsızlanıyoruz
  10. Thorin_

[YENİ]-VANİLLA 1.14.2 Sunucu Hyrule Legacy Yine Yine Yeniden

Oyun için nick: Thorin (premium hesabım yok) Gerçek İsim: Kubilay son olarak bir adet buidinizin resmi: Resime eklemek istediklerim -> Genel de hep kale yaparak yaşarım yüzüklerin efendisi sevdalısı olduğum için orta çağ dünyasındaki bölgeleri yapmayı severim. Değişiklik olması açısından büyük...
  11. Thorin_

Yeni Minecraft Projem

İsim: Kubilay Soyisim: Güler YAŞ:16 Minecraft Tecrübesi(Süre,%? şeklinde): 1.4 sürümünden itibaren oyuna hakimim 1.4.7 ve 1.5.2de multiplayer sürümünde fazlasıyla hakim olup 1.5.2den 1.7.2 sürümüne kadar server sahipliği yapıp yüzlerce serverde oynayıp , yetkili veya oyuncu olarak bulundum...
  12. Thorin_

Elf Krallığı kuruldu, gel ve yerini kap

dostum beni alır mısın oyunda yoksun şu an