Arama sonuçlarınız

1. D

Yardım vipzero plugini hatası acil yardım

arkadaşlar ben skywars serverimde bir hata ile karşılaşıyorum vipzero pluginini kullanıyorum bu pluginde ilk başta kurucu yetkisi veriyorum daha sonra rvip username atıp yetkiyi siliyorum sonra vip yetkisi veriyorum serveri kapatıp açtığımda tekrar baştaki kurucu yetkisine dönüyor isteyenlere...
  2. D

Samp hileler için bakarmısınız

Beyler samp için hile kodlama dilini öğrenmek istiyorum nedenide bunu öğrenip serverinde bunu üstüne anti hilelerimi geliştireceğim samp serverlerı için hile yaparken hangi kodlama dili dilleri öğrenmem gerek ?
  3. D

phpde veritabanındaki verileri toplamak istiyorum

veritabanında oyuncuların parasının yer aldığı bir sütun var bütün oyuncuların parasını toplayıp ekonomi ye yazcam ama bütün oyuncuı nasıl toplayacağım onu bilmiyorum yardım edermisiniz.
  4. D

Yardım VipZero Plugini Hatalı Yardım Edermisiniz

[13:27:04] [Server thread/INFO]: Starting minecraft server version 1.8.8 [13:27:04] [Server thread/INFO]: Loading properties [13:27:04] [Server thread/INFO]: Default game type: SURVIVAL [13:27:04] [Server thread/INFO]: This server is running CraftBukkit version git-Spigot-21fe707-e1ebe52 (MC...
  5. D

Plugin initializing failed, please check the log bu yazıyor bide bu vipsys 'ye group managerdeki yetkilerimi ekliycem deme hocam ?
  6. D

birde dosyyayı kuruyorum plugin failed falan diyor neki acaba ?
  7. D

Bunun Türkçe Configi Varmı Acaba ?
  8. D

Arkadaşlar Vipzero config dosyasına groupmanager world dosyasinda ekledğimi yetkileri yazıdım oyuna girdim yetkiyi verdim buraya kadar hiçbir sorun yok lakin sunucuyu kapatıp tekrar açtığımda vipim gitmiş oluyor ama vipzero plugininin vips kısmında yetkim duruyor bunu nasıl çözebilirim...
  9. D

Minecraft web script

Arkadaşlar destek sistemi market sistemi admin user panelli kullanışlı bir web sceipt arıyorum bütcem 50-120 yardım edecek arkadaşlar belirtebilir.
  10. D

Yardım GroupManager Hatası Server Sorun

Arkadaşlar Serverimde Gropu Managerden Yetki Veriyorum Oyuna Çık Gir Yapıyorum Yetki Gitmiş Yardım Edermisiniz. Acil Kaydetmiyor Sanırım
  11. D

Yardım [ÇÖZÜLDÜ]Essentials'se kit eklemek istiyorum yardım edin

tamamdır problem çözüldü teşekkürler
  12. D

Yardım [ÇÖZÜLDÜ]Essentials'se kit eklemek istiyorum yardım edin

Merhaba arkadaşlar essentialste kit ekliyorum anahtar kiti vermesi gerekn itemler kısmına /crate key %player% günlük yazıyorum %player% adında oyuncu bulunamadı diyor kit anahtar yazana bunu vermesini istiyorum bu şekilde yapabilirmiyim çok acil geri dönüş yapıunız lütfen.
  13. D

İstek [ÇÖZÜLDÜ]Minecraft Süreli İtem Skripti

peki şöyle yapıyorum olmuyor o nolcak reis /crate key %player% günlük
  14. D

Böyle birşwyin olduğunu bilmiyordum olursa eğer çok teşekkür ederim deneyeceğim sorunum çünkü hala olmadı düzelmedi.
  15. D

Yardım Süreli item Verme Skripti Hatalı Çözebilecek Varmı

Saolasın dostum işime yaradı teşekkürler konu çözülmüştür.
  16. D

2 saniye bekle ben sana dönüşl yapıcam serverim açık deniyorum
  17. D

Dostum bu Ben offline ken yani oyunda değilken süre akışı ilerlemiyor bu hiçbir işime yaramaz teşşekürrler düzeltebilirsen iyi olur düzeltemessen canın saolsun dostum.
  18. D

Malesef yaptığın skript işe yarmıyor dostum sayımı oyun dışındayken devam etmiyor.
  19. D

şu an deneyemiyorum olduysa adamsın beğeni attım teşekkürler.
  20. D

Oyunda olmasak bile sürenin işlemesi bu kadar
  21. D

Yaw arkadaşlar lütfen ya istediğim süreli item verme skripti lütfen ya saat dakika saniye şeklinde kalan sürenin de yazılması cidden yapacak yokmu
  22. D

Arkadaşlar Güncel Lütfen Yardım Edin
  23. D

Arkadaşlar lütfen acil yardım lütfeen
  24. D

command /anahtarver: trigger: if {e::%player%} is not set: execute console command "crate key %player% günlük" send "&aGünlük Hediye Anahtarınızı Başarıyla Aldınız" to player set {e::%player%} to true set {saat::%player%} to 23...