Arama sonuçlarınız

1. Khasimoff

Yardım You cant use special characters in chat SORUNU

Deluxechat eklentisini kullanıyormusun ? Kullanıyorsan deluxechat.utf permini ver herkese
  2. Khasimoff

PlotSquared otomatik ev oluşturma!

Bu videoyu izlersen nasıl yapacağını anlarsın. O istediğin gelecek evi ilk başta sen yap ve adamın yaptığı gibi bütün arsalara uygula. Kolay gelsin.
  3. Khasimoff

Yardım LeaderHeads HolographicDisplays sorunu.

Bunların hepsini denedim fakat hiç biri çalışmadı.
  4. Khasimoff

Buda malesef paralı olduğu için kullanamadım. Leak kullanıcam sanırsam. Yinede cevaplar için teşekkürler
  5. Khasimoff

Askyblock kullanıyorum. Yanlış anlamayın bende bu eklentiyi biliyorum ama hologramı farklı yerde kullanıcam holostatsda kullanıcağım yerde işlevsiz kalıyor.
  6. Khasimoff

Öncelikle merhaba. Sunucumda leader heads 4.0.5, HolographicDisplays 2.4.1 ve HolographicExtension 1.10.9 kullanıyorum. Hologramla en iyi adaları göstermek istedim fakat olmadı (placeholder çalışmadı). PlaceholderAPİ kullanıyorum ama malesef leaderheads silinmiş. İnternetten başka expensionlar...
  7. Khasimoff

Yardım Para bugu

chestshopun son versiyon olduğundan eminmisin. genellikle eski versiyonlarda oluyorda
  8. Khasimoff

Yardım Para bugu

O zaman chestshop kullanınız. Chestshop da böyle buglar olmuyor
  9. Khasimoff

Yardım Para bugu

Öncelikle merhaba söylediğini tam anlamadım. Diğer bugları sormuşsun Buraya tıkla buradan tüm buglara baka bilirsin. Ekstra olarakta /help /bukkit: /pl gibi bugları kapat. İleride sorun ola bilir. Birde tabelalı market değilde sanal market kullanmanı öneririm. Tabelalı market baya sıkıntılı.
  10. Khasimoff

Minecraft

Olabilir. Çünki o senin arkadaşın ve ne teklif etdiğini bilmiyoruz. Anlayan anladı :D
  11. Khasimoff

Creeper? Aw Man

This task`s a grueling one,
  12. Khasimoff

13. Khasimoff

[ UltimateTimber ] - Gerçekçi ve efektif timber mod eklentisi! - [ İnfumia ]

Böyle pluginler sunucuda lag yaparmı ? Yada makinenin özellikleri en az ne olmalı ?
  14. Khasimoff

Minecraft

Bence kimse bunu senin için yapmaz. Çünki hiç kimse kendi bilgisayarının ömrünü senin çıkarın için tüketmez. Ama karşılığında bir şey teklif edersen belki ola bilir.
  15. Khasimoff

Minecraft

Bazı Hileler Var İçinde "FarmKingBot" Yada "FarmBot" Var (Hile Ismi Vermicem) . Bunlar Senin Etrafındakı Farmları Yani "Buğdayları" "Havuçları" "Patatesleri" Filan Kırıyor Istersen Kullana Bilirsin. (Kullanman halinde hiçbir sorumluluğu kabul etmem.)
  16. Khasimoff

Minecraft 1.15 İndir - İlk Gösterim

Arılar Konusuna Katılıyorum :D
  17. Khasimoff

Yardım Preparing diyor fakat oyun açılmıyor

Şimdi Fark Etdim "Titan Launcher" Kullanıyorsun. Sorun Burdanda Kaynaklana Bilir Orjinal Minecraft Launcher Kullan. Launcherlere Yeni Sürümleri Başlata Bilmesi İçin Güncelleme Gelmesi Gerekir. Titan Launcer İse Korsan Olduğundan Onlara Güncelleme Gelmez. Eğer Sorunun Halen Daha Devam Ederse Yapa...
  18. Khasimoff

Yardım Preparing diyor fakat oyun açılmıyor

Sorun ".minecraft" Klasörünü Silmende. Oyun O Dosyaları Nereye İndireceğini Bilmiyor. Minecraftı Ve Java'yı Sil. Ve Tekrar İndir. Java'yı Silmeni Öneririm Çünki Minecraft Launcher Açılmıyorsa 90% Sorun Java İle Alakalı.
  19. Khasimoff

Bir hikaye oluşturalım mı ?

Gözüm Açtığımda Siyah Bir Odada Sandalyede Ellerim Ve Ayaklarım Bağlı Bir Şekilde Oturuyordum. O Anda Ayak Sesleri Geldi Kapı Açıldı Ve Birisi Odaya Girdi Ellerimi Ve Ayaklarımı Açtı Daha Sonra Karanlıkta Kayboldu. Odadan Çıktım Duvarlarda Kan İzleri Vardı. Daha Sonra Duvardakı Yazıyı Okudum: X...
  20. Khasimoff

Konu kapatılsın lütfen

Öncelikle Selam. Sunucunuz Hoşuma Gitdi. Fakat Survival En Son Sürümde Olmalı 1.8 Survival Artık Eskidi Ve ViaVersion Kullandığınız Için Oyuncular Kanat Filan Kullanamıyorlar Bu Yüzden 1.12 Sürümünün Anlamı Kalmıyor. Örenğin 1.14 Sürümünü Kullana Bilirdiniz Ama Pluginlerde Sorun Çıka...
  21. Khasimoff

Wolfteam Gelişim Puanı (GP) Kasıyoruz Konuya Girin.

Size Kolay Gelsin Ne Diyeyim :D He Birde Ismi Yazmak Icin "Isim#id" Seklinde Olmasi Gerekir. Örneğin"Khasimoff#0001"