Arama sonuçlarınız

1. Khasimoff

Yardım LeaderHeads HolographicDisplays sorunu.

Öncelikle merhaba. Sunucumda leader heads 4.0.5, HolographicDisplays 2.4.1 ve HolographicExtension 1.10.9 kullanıyorum. Hologramla en iyi adaları göstermek istedim fakat olmadı (placeholder çalışmadı). PlaceholderAPİ kullanıyorum ama malesef leaderheads silinmiş. İnternetten başka expensionlar...
  2. Khasimoff

Hypixel 86.000 Çevrimiçi Oyuncu İle Yeni Rekor Kırdı !

Bildiğimiz Gibi Minecraft'ın En İyi Sunucusu Hypixel Bir İlke İmza Atarak 73.000 Oyuncu Rekorunu Kırmıştı Ve Yine Kendi Rekorunu Tazeliyerek 86.000 Gibi Akılalmaz Oyuncu Sayısına Ulaştı.
  3. Khasimoff

Onaylı Tanıtım Plotsquared Yardım

Öncelikle Merhaba Ben Survival Sunucumda Plotsquared Eklentisini Kullanıyorum. İstiyorum ki , İnsanlar Arsa Aldıkda Otomatik Schematic O Arsaya Uygulansın Yani Bir Ev Gelsin. Yapmaya Çalıştım Ama Olmadı. Eğer Böyle Başka Bir Eklenti Varsa Lütfen Söyleyiniz. Yardımcı Olanlara Şimdiden Teşekkürler.
  4. Khasimoff

Skript İçin Yardım

Öncelikel Merhaba. Skript İle İlgili Bir Sorum Olacaktı. command /temizle: trigger: execute player command "/kitpvp clear" give player 1 carrot on a stick named "&aOyuncuya Düello Isteği Gönderir &7(Oyuncuya Sağ Tıkla)" Böyle Bir Skript Yazdım İstediğim Gibi Çalışıyor Ama...
  5. Khasimoff

Çubukla Duel İsteği Atma

Öncelikle Merhaba. Bana PvP Sunucuları İçin Çubukla Duel İsteği Atma Skripti Lazım. //Çubuk Servere Girdikde Ve Öldükde Otomatik Envantere Gelecek. Çubukla Oyuncuya Sol Tıkladıkda O Oyuncuya Duel İsteği Gönderecek. (Eğer Oluyorsa Çubuk Yerine Blaze Çubuğu Yapın)// Araştırdım Böyle Bir Skript...
  6. Khasimoff

Eşyaya Tıklayınca Yetki Verme Skripti

Öncelikle Merhaba. Eşyaya Tıklayınca Yetki Verme Skripti Arıyorum. Kullandığım Plugin GroupManager. //Ismi "&b&lYetki Al" Olan Kağıta Tıklayınca Oyuncuya 2 Günlük "kp.kit.ozelkit" Yetkisi Versin// Biliyom Biraz Zor. Yardımcı Olanlarada Yapanlarada Şimdiden Teşekkürler.
  7. Khasimoff

PVP Sunucu İçin Skript Arıyorum.

Öncelikle Merhaba. Ben Pvp Sunucusu İçin Skript Arıyorum. //Bir Kişi Öldükde Eco Üzerinden Saldırgana 10 Para Verilecek. Ölen Kişiden 2 Para Alıcak.// Yapmaya Çalıştım Ama Para Almayı Yapamadım. Yardımcı Olanlara Şimdiden Teşekkürler.