Arama sonuçlarınız

1. SametTekinAuraMC

PLAY.AURAMC.PW | OPSkyBlock | Pazar | Gelişmiş Otosat | Çiftlik | Jackpot | Sandık Event | Her Gün 3 Event |

Server 2. Sezon geçtiği icin sifirlandi lütfen bilmeden konuşmayın
  2. SametTekinAuraMC

Minecraft tps artısı acil yardım

dostum yanlıs yazmısım iste 20 online de bile tps 10 a düsüyor bi el atsan güzel olur @LifeMCServer
  3. SametTekinAuraMC

Minecraft tps artısı acil yardım

Merhaba Arkadaslar sunucumda sebebsiz yere tps artıyor makinem 10gb olmasına rağmen en yakın zamanda biri ilgilinirse çok sevinirim @LifeMCServer @IrfanDuman
  4. SametTekinAuraMC

PLAY.AURAMC.PW | OPSkyBlock | Pazar | Gelişmiş Otosat | Çiftlik | Jackpot | Sandık Event | Her Gün 3 Event |

Forumu Iyi bakin sunucu sürümü max 1.12.x lütfen birseyler demeden herseyi inceleyin
  5. SametTekinAuraMC

Böyle yorumlar gördükçe gülüyorum +30 oyuncuya sahibim hic birinin girme sorunu yok ve spam yaptığın icin atılmışsın ss almissin sacma sacma yorumlar yapiyorsunuz ve forumu meşgul ediyorsunuz İyi Forumlar
  6. SametTekinAuraMC

Böyle Konuları dc üzerinden gelirsen yardımcı olabilirim IronGolem#3499
  7. SametTekinAuraMC

Dostum ben oyunculara zorla bisey yaptırmıyorum yaparlarsa sp veririz dedim bunda bi sorun oldugunu görmüyoum iyi forumlar
  8. SametTekinAuraMC

Yeni Özellikler Ve +30 Oyuncu İle Hizmetinizdeyiz Play.AuraMC.pw
  9. SametTekinAuraMC

Arşiv

Gayet Yenilikci Bir Sunucu Herkesin Gelmesi Gerek
  10. SametTekinAuraMC

Kopyalanabilir IP : Play.AuraMC.pw