Arama sonuçlarınız

1. RagnarsBlackRaven

Emine bulut için ne düşünüyorsunuz

Kendinizi o çocuğun yerine koyun, daha 8 yaşındasınız, anneniz kan içerisinde ve bıçak yaralarıyla "ölmek istemiyorum" diye bağırıyor. Ancak bu şekilde anlanılabilir o acı.
  2. RagnarsBlackRaven

RandomTP

Daha nasıl anlatılması gerekiyor sana bende onu anlamadım? İlla sana hazır yapılmış bir şey mi atmamız gerekiyor? Yukarıda sana kullanman gereken PLUGİNLER verilmiş zaten onları sunucuna atıp kullanacaksın, zor mu? ÖNEMLİ NOT OKUMADAN GEÇME: YUKARIDA VERİLENLER PLUGİN, SKRİPT DEĞİL, SKRİPTE...
  3. RagnarsBlackRaven

Riava City geri dönüyor !!! Modern Rpg Sunucusu

Çok isterim bir rpg sunucusunda oynamak, başarılar dilerim
  4. RagnarsBlackRaven

ConConCraft

Şu conconcraft meselesine bir türlü anlam veremedim zaten isminde hayrı yok CONCON ne
  5. RagnarsBlackRaven

>>THELEGEND<< [v7] Plugin Paketleri FACTIONS, SKYBLOCK, SURVIVAL - Sorunsuz ve hatasız piyasanın en iyi paketleri! - Her şeyi ile hazır devasa 3 MAP!

İLK YORUM! BURALAR ÇOK DEĞERLENECEK ÇOKK! Bu arada efsane olmuş önce bi 10 dakika gerçek mi bu diye düşündüm :D thelegend back in business
  6. RagnarsBlackRaven

Bilgisayarım açılmıyor

Yazılımsal bir problem olduğu bariz ama buna kimse kesin bir çözüm veremez. Dua et
  7. RagnarsBlackRaven

Yardım Skript Hatasına Bakabilirmisiniz

Bunlar yerine neden doğruca ve düzgünce plugin kullanmıyorsunuz
  8. RagnarsBlackRaven

Sa ben geldim.

Aleyküm selam yiğidim
  9. RagnarsBlackRaven

Erenay Beyi Terleten Sorular l Hakimbeyi ve BuğraÖzcan Hakkında

Evet çok önemli ve yararlı bir konu kardeşim yani nasıl anlatsam aydınlandım teşekkür ederim.
  10. RagnarsBlackRaven

Nice word filtering system.

Nice word filtering system.
  11. RagnarsBlackRaven

I ** inevitable

I ** inevitable
  12. RagnarsBlackRaven

ASISTAN v2.0 PRO | Sunucunuzun Biricik ve En Zeki Yardımcısı | Özelliklerini Anlatmaya Dilim Varmaz!

8.000 görüntülenme olunca merak ettim, hakediyormuş tebrikler >>thelegend<<
  13. RagnarsBlackRaven

Yarasa Event Eklentisi | Config Düzenlenilebilir | Yeni Event Türü

Sen bile kaçtın test ederken buralar karıştı diye, onları öldürmek için bir komut eklemen lazım yoksa admin event bittikten sonra tek tek öldürmekle mi uğraşsın Düşünülerek yapılması gereken garip bir plugin, geliştirmek gerektiğini düşünüyorum.