Arama sonuçlarınız

1. Buğraberk32

[Ücretli Sunucu Alımlar]Profesyonel Hub sunucu alımları

Prensib : yanlış anlayanlar olmuş yaşı 17 ve üstü olan bilgisi olan herkes katılabilir. 50 tl para sınırını bilgisiz küçük çocuklar gelmesin diye ekledim maddi durumu olmayıp yaşı tutan herkes katılabilir. [Not : proje uzun vadelidir.] Sunucu Bilgileri (isim ortak karar ile alınacaktır)...
  2. Buğraberk32

Sanal Market Oluşturma Skripti

ben oyuncuları sanal market oluşurması için bir skript istiyorum mesela /m oluştur diyicek ve market oluşturucak ama içi boş olucak içine item eklemek için /m ekle [fiyat] olucak elimizde tuttuğumuz itemi markete koyucak satın almak için üzerine tıklaycağız ve ekrana eminmisiniz diye camlar...
  3. Buğraberk32

İstek Küçük skript isteği /yapamadım/

Merhaba arkadaşlar ben şu skripti bir türli yapamadım mesela envanterinizde parşömen isimli bir kağıt olsun eğer elimizdede bir kılıç varsa /artıbas komutunu kullanınca sharpness bassın mesela sharpness 1 se sharpness 2 ye bassın, sharpness 2 yse sharpness 3 olsun bunu bana yapabilirmisiniz.
  4. Buğraberk32

İstek Kazma ve parşömrn skripti

Merhaba arkadaşlar bana bir skript lazım skript şöyle işleyecek mesela envanterinizde bir encli kağıt varsa ve elinizde bir kazma varsa o kazmayı bi üst seviyeye büyüleyecek ve envanterdeki ençli kağıdı kaldırıcak böyle bir skript yapabilirmisiniz
  5. Buğraberk32

İstek Minecraft Discord Sunucusu Yapabilicek

Merhaba arkadaşlar bizim minecraft sunucumuz için Discord Sunucusu lazım Yapabilicek kişiye sunucuda özel kit verilecektir bana burdan ulaşabilirsiniz
  6. Buğraberk32

İstek Ücretli faction spawn

Merhaba ücretli faction spawn lazım arkadaşlar emoji pati 48#7152 discord adresinden yada forumdan bana ulaşabilirsiniz
  7. Buğraberk32

Yeni ekip topluyoruz Batıdünyası.NW

Serverimiz 8gb ramli tüm pluginleri ve skriptleri hazır faction sunucumuz için builder mod ve admin alımı var üzgünüm resim koyamadım ama çok iyi bir server en az 6 aylık bir server bana burdan yazarak ulaşabilirsiniz Formu doldurmak için discord sunucumuza gelmeniz lazım Discord Adresi için...