Arama sonuçlarınız

1. S

Ark Primal Fear 5X Pve Sunucu | Barbarians Primal Fear

Selamlar, sunucumuz 7/24 aktif bir şekilde hizmet vermektedir ve siz değerli oyuncuların en çok zevk alacağı şekilde tasarlanmıştır. Sunucu da başlıca özelliklerini sayarsak otomatik vahşi dino reset sayesinde belirli saatlerde otomatik vahşi hayvanlar sıfırlanır ve yenileri çıkar. Bu sayede...
  2. S

[TR] Barbarians 10X Primal Fear PVE - Ark Survival Evolved

[TR] Barbarians 10X Primal Fear PVE Sunucumuz siz oyuncuların oyun zevkini en üst düzeye taşımak için içerisinde 18 adet farklı mod bulundurmaktadır. Aynı şekilde bu modları kusursuz bir şekilde sizlere oynatabilmek için en güçlü makineler ile sizlere Türkiye'deki en düşük ping ile Ark Survival...
  3. S

Minecraft Adventure Backpack

Merhaba, bu konumda Minecraft mod paketlerinizde kullanabilceğiniz "Adventure Backpack" modunu tanıtacağım. Adventure Backpack Nedir? Bir sırt çantası modudur, oyununuzu baya bir kolaylaştırmaktadı. Sırt Çantası Nasıl Yapılır Yapımı gayet kolaydır. Çalışma masasının 4 köşesine deri, en...
  4. S

Yardım ChestCommands

Chestcommands da oyuncunun rütbesini nasıl gösterebilirim acil yardım lütfen
  5. S

Ürün satışı

Ben yazdığım skripti nerede satıcağım? onayla satıcı rolü falanmı almamız gerek