Arama sonuçlarınız

1. İnfumia

[Kaldırıldı] İnfumia - VCP (Virtual Chest Plus) # Gelişmiş, optimize ve en iyi sanal sandık...

İnfumia kullanıcı adlı kişi İnfumia - VCP (Virtual Chest Plus) # Gelişmiş, optimize ve en iyi sanal sandık eklentisi! Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır: Sandık düzenlemesi Güncellemenin devamını inceleyin...
  2. İnfumia

[Kaldırıldı] İnfumia - VCP (Virtual Chest Plus) # Gelişmiş, optimize ve en iyi sanal sandık...

İnfumia Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: İnfumia - VCP (Virtual Chest Plus) # Gelişmiş, optimize ve en iyi sanal sandık eklentisi! - VCP eklentisi ile birlikte oyuncularınıza daha iyi bir sanal sandık deneyimi sunun! Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
  3. İnfumia

İnfumia ekibi olarak logomuzu an itibariyle değiştirmiş bulunmakla beraber diğer tüm...

İnfumia ekibi olarak logomuzu an itibariyle değiştirmiş bulunmakla beraber diğer tüm tasarımlarda değişime gidilecektir. Elimizde olan tüm siparişler bitirildiğinde, etkinlik ve yeni rotamız siz değerli takipçilerimiz ile paylaşılacaktır.
  4. İnfumia

İnfumia Launcher l Ücretsiz Minecraft Başlatıcısı l Kullanıcı Dostu! l Özel Launcher Hizmetleri

Değerli yorumun için teşekkür ederim Hazar, seninle birlikte daha iyi işlere o halde :) Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. 1 Yıldan fazla süredir elimizden geldiğince en iyisini çıkarmak için uğraşıyoruz. Launcherı kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız geri dönüşlerinizi bekliyor olacağız.
  5. İnfumia

İnfumia Launcher l Ücretsiz Minecraft Başlatıcısı l Kullanıcı Dostu! l Özel Launcher Hizmetleri

İnfumia Launcher Merhaba Minecraft severler! Bugün sizlere, ekibimizin sizler için hazırlamış olduğu ücretsiz Minecraft launcher'ın tanıtımını yapacağız. Ürünümüzle alakalı video ve görsellere geçmeden önce sunucularınıza özel Launcher yapıldığı ya da tasarımını da ayrı şekilde temin...
  6. İnfumia

Yeni açacağım sunucu için plugin paketi arıyorum. [ÜCRETLİ]

Merhaba, biriyle anlaşmadıysanız size yardımcı olmaktan gurur duyarız. İletişim için tıkla. Website için tıkla. Mail: [email protected] İyi forumlar.
  7. İnfumia

Son zamanlarda olan paket çalma konuları hk.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz, olayın bilgisinin özetini geçip daha fazla konuşmaya gerek duymadık. Teşekkürler.
  8. İnfumia

Son zamanlarda olan paket çalma konuları hk.

Merhaba Aşağıda belirttiğim tüm yazı ve bilgiler son zamanlarda çıkan "Paket çalma, paylaşma ve izinsiz kullanma" konularıyla ilgili olarak Infumia tarafından yazılmıştır. Bununla birlikte, belirtilen tüm işlemler Emniyet Genel Müdürlüğü ve savcılık tarafından incelemeye alınmış olup, konu...
  9. İnfumia

İnfumia ekibinden ve platform üyelerinden özür diliyorum.

Merhaba, konuyla alakalı biraz önce asayiş şubenin cumada olması sebebiyle Terörle Mücadele şubede verdiğim ifade ve detaylarla ilgili olayla ilgilendiğimizle ve detayları bir konu halinde paylaşacağız. Bilinmesi gereken en önemli bilgi şudur ki; İçerisinde paketin yanı sıra İnfumia adına...
  10. İnfumia

İnfumia ekibinden ve platform üyelerinden özür diliyorum.

Merhaba, tarafımıza yaptığınız bu olay. Bizim "tecavüz" olarak nitelendirdiğimiz bir olay. Bir özür ile kapanamayacak kadar büyük bir olaydır. Yukarıdaki kişi, markamıza ait bir ürünü satın alan müşterimizle ortak olup. Daha sonrasından paketi çaldıktan sonra başka sunucularda kullanmış olup...
  11. İnfumia

Exkaar selamlıyor.

Sedat merhaba, bana ulaş. Ayberk.
  12. İnfumia

Davet İnfumia l Kalite, özgünlük, performans! l Türkiye'nin en büyük MC tabanlı yazılım ve geliştirme ekibi! l 750+ Üye l 450+ Teslimat l Detaylar İçeride!

Konuya geçmeden, tanıtım videomuza şöyle bir göz gezdirelim! İnfumia'yı tanıtalım! İnfumia nedir ve neden İnfumia? İnfumia, 1 Ocak 2019 tarihinde kurulmuş. Minecraft üzerine; Eklenti paketleri, özel eklentiler, konu tasarımı, animasyonlu banner tasarımları, discord botları ve daha...
  13. İnfumia

Ucretli grafiker arıyordum

Merhaba, İnfumia yazılım ve geliştirme ekibi olarak sizlere Minecraft Dışı (Kurumsal) logo, afiş, banner gibi konularda yardımcı olmaktan gurur duyarız. Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İletişim bilgileri E-Posta: [email protected] Discord: discord.infumia.com...
  14. İnfumia

İstek Belli Bir Ücret Karşılığı Plugin Paketi

Merhaba, İnfumia yazılım ve geliştirme ekibi olarak sizlere Limited Edition paketimizi taktim etmek istiyoruz. Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İletişim bilgileri E-Posta: [email protected] Discord: discord.infumia.com Saygılarımla.
  15. İnfumia

Infumia joined the server.

Infumia joined the server.
  16. İnfumia

@euxtr ekşın

@euxtr ekşın
  17. İnfumia

Limited Edition serisi çok yakında Minecraft severlerin yanında!

Limited Edition serisi çok yakında Minecraft severlerin yanında!
  18. İnfumia

#haklar

2 Gün önce bir kedi buldum sokakta. 1 Haftalık, açlıktan ölmez üzere. Evimde kedi olduğundan alamayacağımı düşündüm lakin diğer kedimi 1-2 saat odada hapis ettim (saldırmasın diye). Yedirdim, içirdim. Gece üzerimde uyumuş küçük canavar :) Sabah kalktığımda çok yavaş hareket ediyordu. Veterinere...
  19. İnfumia

l Infumia l Yeni ekip arkadaşları arıyoruz!

Merhaba Gamer ailesi! Konu tasarımı vb. işlerle bu konu için uğraşmadık. Bu sebepten sadeliğine ve konunun açıklığına dikkat ediniz. 8 Aydır emek verdiğimiz bu dinmek bitmeyen macerada +200 ürün teslimatıyla popüler ekipler arasında yerimizi aldık. Bu yer alma macerasında yaşadığımız sorunlar...
  20. İnfumia

plugin paketi arıyorum

Merhaba, ücret ödemenize gerek yok. Yarın yapacağımız etkinlik mevcut. 2 Hafta sürecek kıyasıya bir macera sonucu mükkemmel hediyeler dağıtıyoruz. Screenshot Ödüllere ekleme yapılmıştır.
  21. İnfumia

AtinaSaga Is Back|MMOSURVIVAL|Metin2|Level|Çiftlik|Demirci|EÇiftlik|Kelle|Pelerin|KırılmayanItemler|AÇILDI

Severek takip ettiğimiz, üzerinde bir ton emeğin bulunduğu güzel bir sunucu. Başarılarınızın devamını diliyorum.
  22. İnfumia

Hile Koruması Paketi

Bende kendilerine katılıyorum. Denemelerimiz boyunca öğrendiğimiz en büyük şeylerden birisi de NoCheatPlus eklentisinin göründüğü gibi olmadığıdır. Ek olarak Spartan'ı düşünebilirsiniz.
  23. İnfumia

Duyuru Minecraft Türkiye Teması İçin Önerilerinizi Bekliyoruz

http://prntscr.com/op3qma Güzel fakat şu soldaki Youtubeyi görmek insanı üzer.
  24. İnfumia

İstek Plugin paketi arıyorum.(Faction) Fiyat anlaşılır.

Merhaba, birçok örnek ve referans firmalarıyla İnfumia ekibine bekleriz. Discord için : Discord.infumia.com yazabilirsiniz.
  25. İnfumia

Tanıtım İnfumia -> TurkeyMC Konu Tasarım Grafiği