Arama sonuçlarınız

1. Samet_Erturk

Minecraft - En Çok Kullanılan Pluginler Ve Ne İşe Yarar ??

Merhaba Ben @Samet_Erturk Bugün Sizlerle En Çok Kullanılan Pluginler'i Tanıtıcam .. İyi Forumlar Dilerim :D (Yazı Editlenmiştir) AlphaChest ---> Sanal Sandik Gorevini Gorur. AntiJoinBot ---> Bot Saldirilarina Karsi Koruma.(Ama Çok İş Görmüyor) AuthMe ---> Oyuncu Kayit Sistemidir...
  2. Samet_Erturk

ReallyWCraft ! Bomba Gibi Geliyoruz ..

ReallyWCraft Bomba Gibi Geliyoruz ! Sunucu Sürüm : 1.8x Sunucu İp : ( Discordumuz : ! ȒΣYłƵ ↬ iSametYT#7076 ) (Yakında Ücretli Sunucu Açılacaktır !) NOT: Sunucu Bana Ait Değildir!
  3. Samet_Erturk

Türk Harekat Şarkısı !! - Samet Ertürk

Bence İzlemeden Geçme ! Siz Yeniden Başlatmayın Diye 1 Saatlik Yayınladık ! 1K Aboneyiz Devamı Gelicek Umuyorum <3 Link :
  4. Samet_Erturk

Faction İçin Gerekli Pluginler!

NOT: Fazladan Plugin Ekleyebilirsiniz. Bu Pluginleri Yüklediğinizde (Map Varsa) Sunucu Hazır Olacaktır .. Plugin Listesi: AlphaChest AntiJoinBot AuthMe ChestShop Citizens ClearLagg CompatNoCheatPlus ConbatLog Essentials Factions iConomy iDisguise Jobs LegendaryMessages LetItRain Lockette...
  5. Samet_Erturk

İstek İstek Üzerine Troll Skinler!

İstek Üzerine Troll Skinler! Arkadaşlarınıza Troll Yapmaya Devam Edin Diye :yıkıl: Masaüstüne Alıp İşini Görebilirsin.. @Samet_Erturk
  6. Samet_Erturk

Minecraft Sunucu Önerirseniz Sevinirim.

Minecraft Sunucu Önerirseniz Sevinirim .. Hayırlı Günler Dilerim ..
  7. Samet_Erturk

Selamun Aleyküm Herkese Hayırlı Günler

Ben Samet_Erturk, yeni üyeyim!