Arama sonuçlarınız

1. ArdaBCivas

SociopathMC Yeni Nesil Faction | Lapis/Hammadde yok | Emek ve Zor | Hile Koruması | Kutular | Bosslar ve daha fazlası içeride!

Konu tasarımı güncellendi. Muhteşem olmasa da öncekinden daha hoş oldu sanırım.
  2. ArdaBCivas

SociopathMC Yeni Nesil Faction | Lapis/Hammadde yok | Emek ve Zor | Hile Koruması | Kutular | Bosslar ve daha fazlası içeride!

Teşekkür ederim :) Her zaman beklerim. Build konusunda yeteneğim olmadığı için ancak bu kadar yapabildim, alıntı harita da kullanmak istemedim...
  3. ArdaBCivas

Yorumun için teşekkür ederim, konu tasarımı ile en kısa zamanda ilgileneceğim tekrardan. ÇeyrekOP'yi dalgasına yazdım, Faction sunucusu işte :panda:
  4. ArdaBCivas

Anlatmayı unuttuğum, aklıma gelmeyen birtakım şeyler var sanırım. Konu tasarımında acemiyim, kusura bakmayın. Hepinizi sunucumuza bekliyoruz :kgül:
  5. ArdaBCivas

Yardım 1.13.2 | Yaratıklar gözükmüyor

Hayır hala devam ediyor :(
  6. ArdaBCivas

Onaylı Tanıtım MythicMobs RandomSpawner sorunu

Ah evet unutmuşum, biome ayarlayarak hallettim sorunu.
  7. ArdaBCivas

Evet bunu bir deneyeyim.. aklıma gelmedi.
  8. ArdaBCivas

Yarın başka bir sürümde birazcık test edeyim öyleyse. ActionHealth var canları görebilmek için, ama daha önce onsuz da yaşamıştım bu sorunu sanki.
  9. ArdaBCivas

Her bir ayarı detaylı bir şekilde inceledim, baya bi uğraştım plugin için. Ama sadece orada oluşturduğum moblarda olmuyor bu sorun, normal bir zombi, iskelette gözükmeyebiliyor bazen. Sürüm ile alakalı olabilir evet, anlamış değilim hala neden olduğunu ama benim sunucuyu 1.13.2 olarak açmam...
  10. ArdaBCivas

Ayarları doğru yaptığım halde (en azından ben öyle düşünüyorum) sadece LAND yani kara bölgelerinde doğmaya ayarladığım halde sadece karada değil aynı zamanda denizin içinde de doğuyor oluşturduğum moblar, nasıl düzeltilecek bu bilgisi olan var mı?
  11. ArdaBCivas

Immm evet yanlış yere açtım konuyu, daha sonra sunucu yardıma da açtım. Evet TAB eklentisi var fakat bu eklentiyi kullanmadan önce de karşılaşmıştım bu sorunla ve çözememiştim. Ama gene de deneyeceğim dediğini.
  12. ArdaBCivas

Selam arkadaşlar, yakın zamanda bir sunucu açacağım onun ayarlarını yapıyorum buna da orada denk geldim. Yaratıklar bazen gözükmüyor (videoda olduğu gibi) ama sunucudan çıkış yapıp yeniden girince ya da uzak bir yere ışınlanıp tekrar eski konuma dönünce gözüküyorlar. Bunun sebebi nedir, ne...
  13. ArdaBCivas

Selam arkadaşlar, yakın zamanda bir sunucu açacağım onun ayarlarını yapıyorum buna da orada denk geldim. Yaratıklar bazen gözükmüyor (videoda olduğu gibi) ama sunucudan çıkış yapıp yeniden girince ya da uzak bir yere ışınlanıp tekrar eski konuma dönünce gözüküyorlar. Bunun sebebi nedir, ne...
  14. ArdaBCivas

Play.SociopathMC.TK - Lapissiz Hammadde - 1.8 PvP Sistemi (1.13.2 sürüm) - Bosslar ve Özel Eşyalar - Klan Turnuvaları/Etkinlikler - Eğlence Burada

Sunucu açıldığı günden (1 haziran) ve ramazan bayramı sonuna (6 haziran) kadar VIP satışları %50 indirimli olacaktır.
  15. ArdaBCivas

Play.SociopathMC.TK - Lapissiz Hammadde - 1.8 PvP Sistemi (1.13.2 sürüm) - Bosslar ve Özel Eşyalar - Klan Turnuvaları/Etkinlikler - Eğlence Burada

1 Haziran tarihinde açılacaktır, ufak tefek eksiklikler ve Türkçeye çevrilmemiş bazı eklentiler mevcut.
  16. ArdaBCivas

IP: Play.SociopathMC.TK Kapasite: 200 Ram: 24GB İşlemci: 2.00 Ghz - 8 Çekirdek Açılış Tarihi: 1 Haziran 2019 Sunucumuz yeniliklere açık, eğlenceli ve emek isteyen bir Faction sunucusudur. Sunucumuzun sizleri zorlayacağından eminim, umarım zorlandığınız kadar da eğlenebilirsiniz :kgül: TNT...