Arama sonuçlarınız

1. ArdaBCivas

SociopathMC Yeni Nesil Faction | Lapis/Hammadde yok | Emek ve Zor | Hile Koruması | Kutular | Bosslar ve daha fazlası içeride!

Anlatmayı unuttuğum, aklıma gelmeyen birtakım şeyler var sanırım. Konu tasarımında acemiyim, kusura bakmayın. Hepinizi sunucumuza bekliyoruz :kgül:
  2. ArdaBCivas

Onaylı Tanıtım MythicMobs RandomSpawner sorunu

Ayarları doğru yaptığım halde (en azından ben öyle düşünüyorum) sadece LAND yani kara bölgelerinde doğmaya ayarladığım halde sadece karada değil aynı zamanda denizin içinde de doğuyor oluşturduğum moblar, nasıl düzeltilecek bu bilgisi olan var mı?
  3. ArdaBCivas

Yardım 1.13.2 | Yaratıklar gözükmüyor

Selam arkadaşlar, yakın zamanda bir sunucu açacağım onun ayarlarını yapıyorum buna da orada denk geldim. Yaratıklar bazen gözükmüyor (videoda olduğu gibi) ama sunucudan çıkış yapıp yeniden girince ya da uzak bir yere ışınlanıp tekrar eski konuma dönünce gözüküyorlar. Bunun sebebi nedir, ne...
  4. ArdaBCivas

Yardım 1.13.2 | Yaratıklar gözükmüyor

Selam arkadaşlar, yakın zamanda bir sunucu açacağım onun ayarlarını yapıyorum buna da orada denk geldim. Yaratıklar bazen gözükmüyor (videoda olduğu gibi) ama sunucudan çıkış yapıp yeniden girince ya da uzak bir yere ışınlanıp tekrar eski konuma dönünce gözüküyorlar. Bunun sebebi nedir, ne...
  5. ArdaBCivas

Play.SociopathMC.TK - Lapissiz Hammadde - 1.8 PvP Sistemi (1.13.2 sürüm) - Bosslar ve Özel Eşyalar - Klan Turnuvaları/Etkinlikler - Eğlence Burada

IP: Play.SociopathMC.TK Kapasite: 200 Ram: 24GB İşlemci: 2.00 Ghz - 8 Çekirdek Açılış Tarihi: 1 Haziran 2019 Sunucumuz yeniliklere açık, eğlenceli ve emek isteyen bir Faction sunucusudur. Sunucumuzun sizleri zorlayacağından eminim, umarım zorlandığınız kadar da eğlenebilirsiniz :kgül: TNT...
  6. ArdaBCivas

Play.SociopathMC.TK / Köylü Ticareti / 1.8 PvP Sistemi / 1.13.2 / Bosslar / Emek --> AÇILDI!

Sunucu IP adresi: Play.SociopathMC.TK Sürüm: 1.13.2 Sunucu türü: Survival Kapasite: 200 Tahmini açılış tarihi: AÇILDI İnternet sitemiz: YAKINDA Sunucumuz yeniliklere açık, eğlenceli ve emek isteyen bir Hayatta Kalma sunucusudur. Sunucumuzun sizleri zorlayacağından eminim, umarım...
  7. ArdaBCivas

...was kicked due to keepalive timeout!

Selam arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim üzere bazı oyuncular sunucuma girdiği zaman kayıt olup giriş yapmalarına rağmen diğer oyuncularda ya da bende hareket etmiyor gözüküyorlar fakat hareket ediyorlar ve bir kaç saniye sonra sunucudan otomatik atılıyorlar. Konsoldan baktığımda "...was kicked...
  8. ArdaBCivas

Play.SociopathMC.TK | 1.8 PVP Sistemi | HardFaction/Survival | Emek | 1.13.2

Sunucu IP: Play.SociopathMC.TK Sunucu sürümü: 1.13.2 Sunucu türü: Survival/Faction Sunucu kapasitesi: 200 RAM: 16GB Eklentiler/Düzenlemeler tamamıyla Türkçeye uygun hale getirilmeye çalışılmıştır, eksik kısımlar için özür dilerim. Bildirirseniz sevinirim. Oyunu kasan arkadaşlarım, 1.13.2...