Arama sonuçlarınız

1. Hydref

Hydref MediArtz tarafından DEV ÇEKİLİŞ !

Selamlar değerli forum halkı.Sizlere güzel bir haberimiz var.Yeni kurulmuş bir ekip olarak tam 5 adet çekiliş şansı birden sunuyoruz. Peki bu çekilişlerin ödülleri neler ? Ne mi yapmanız gerekiyor ? Sadece discord adresimden eklemeniz ve çekiliş için geldiğinizi belirtmeniz yeterli...
  2. Hydref

Hydref MediArtz Resmen Kuruldu !!!

Uzun çalışmalar sonucunda takımımızı kurmuş bulunmaktayız.Yakın zamanda satış yetkimizi alacağız ve profesyonel çalışmalara başlayacağız.Biz diğer ekiplerden farklı olarak profesyonel Teaser hizmeti sunmaktayız.Her geçen gün kendimizi geliştirme aşamasındayız.Hiçbir takımdan iyi olduğumuzu iddia...
  3. Hydref

Projem için Mimar, Pluginer ve Skripter aranıyor.

Kuracağım sunucu için Mimar Pluginer ve skripter arıyorum.Detayları özelden konuşacağız.Lütfen yarım yamalak iş yapanlar gelmesin.Uzun ömürlü çalışacağız çünkü.
  4. Hydref

HydrefMediArtz Ekip Üyelerini Arıyor.

Ekibimize Mimar,pluginer,skripter aramaktayız.Lütfen hazır plugin paketlerini editleyip veya skriptleri düzenleyip kendine "Pluginer" "Skripter" diyenler gelmesin.Ayrıntılar için Hydref MediArtz#4881
  5. Hydref

Yardım Hydref MediArtz Ekip Arkadaşlarını Arıyor

Daha fazla ayrıntı için discord : Hydref MediArtz#4881
  6. Hydref

Yardım Yakın zamanda şirket tarzı bir ekip kurmayı planlıyorum.

Merhabalar İsmim Kerem, 24 yaşındayım. Bir ekip kurmayı düşünüyorum şimdilik kısa detayları anlattım buradan, diğer detayları uzun uzun discord üzerinden anlatacağım. 1) Bizi diğer takımlardan ayıracak şey Hız ve Kalite bir arada olacak.Eli ve gözü çabuk cesur kişi/kişiler toplayacağım.Zaten...
  7. Hydref

Yakın zamanda şirket tarzı bir ekip kurmayı planlıyorum.

Merhabalar İsmim Kerem, 24 yaşındayım. Bir ekip kurmayı düşünüyorum şimdilik kısa detayları anlattım buradan, diğer detayları uzun uzun discord üzerinden anlatacağım. 1) Bizi diğer takımlardan ayıracak şey Hız ve Kalite bir arada olacak.Eli ve gözü çabuk cesur kişi/kişiler toplayacağım.Zaten...
  8. Hydref

Yardım Türkiye'nin en büyük discord sunucusunu kurmayı planlıyoruz.Bot ayarlayabilecek arkadaş arıyoruz.

Amacımız Türkiye'nin en büyük ve en iyi discord sunucusunu kurmaktır.Discord botlarından çok iyi anlayan arkadaşlar discorddan Hype!#4881 eklerse sevinirim.
  9. Hydref

Yılbaşına Özel Video!

Küfürsüz,temiz ve birazda komik bir video oldu.İzleyip abone olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.
  10. Hydref

1.15.1 Açlık Sınırının Altındayız !

Küfürsüz,temiz ve birazda komik bir video oldu.İzleyip abone olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.
  11. Hydref

Minecraft Sunucu inceleme videosu yapacağım (Sunucu Sahipleri İçeri)

+25 Onlineye sahip 5 adet sunucuyu kanalımda objektif ve kişisel bir şekilde inceleyeceğim.Bu sayede hem sizin hem benim reklamım yapılmış olacak ! Ancak lütfen sunucusuna güvenen kişiler gelsin. Bu tür bir şeye bir kere kalkıştığımda "sunucuyu iyi gösterir misin?" tarzında torpil istendi.Böyle...
  12. Hydref

Thief Simulator Öğretici ve Eğlenceli

Thief Simulator serisine de giriş yapmış bulunmaktayız.İstek oyunlarınızı bana yazdığınız sürece ben tüm yazılan istenen oyunları çekeceğim.Bu videomuz eğlenceli ve öğretici oldu.İzleyen beğenen abone olan herkese teşekkürler.
  13. Hydref

Güzel bir sunucuda Youtuber olmak istiyorum !

Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar.Sağlam ve uzun ömürlü,emek verilmiş bir sunucuda Youtuber olmak istiyorum. Sunucu sahibiyle ortak misyon gütmek istiyorum.Misyonum : Hem kendimi hemde tanıtımını yaptığım sunucuyu geliştirmek.Kısacası beraber gelişmekten yanayım.Şartları beraber konuşuruz.Lütfen...
  14. Hydref

Hydref Kanal Tanıtımı

Merhaba dostlarım iyi akşamlar. İsmim Kerem 22 yaşındayım.
  15. Hydref

1.15.1 Serisinin ilk videosu izleyicilerimize hayırlı olsun :)

Küfürsüz,temiz ve birazda komik bir video oldu.İzleyip abone olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum
  16. Hydref

Yardım Kanalım için minecraft videosu çekeceğim,aternos sunucusu iş görür mü ?

Kanalım için minecraft videosu çekeceğim,aternos sunucusu iş görür mü ? Yoksa başka yöntemi var mı ? Hamachiye bulaşmayı düşünmüyorum.
  17. Hydref

Metroyun Faction Klan Turnuvası

Bu sunucuda "Onaylı Klan" tagı almak zordur.Turnuvaya katılmak daha zordur.Zoru başaran 2 klan turnuvaya hak kazandı.Ve bu turnuva savaşının sonucunu hep beraber izleyelim :hytale:.Kanala abone olursanız sevinirim.
  18. Hydref

Yardım Grafik tasarım / Java / Web Design / Plugin & Skript satışı üzerine takım kuracağız.Ancak çok sağlam kısa ve öz yabancı isim gerek !

Grafik tasarım / Java / Web Design / Plugin & Skript satışı üzerine takım kuracağız.Ancak çok sağlam kısa ve öz yabancı isim gerek! Tüm isim önerilerinize açığız.
  19. Hydref

Youtuber Arayanların Dikkatine

Buyrun bunlarda kanıtlarım :) Abone sayısı (Full organik 0 yan hesap) : Youtube Studio Analizlerim :) Aranan kriterlere uyacağımdan şüpheniz olmasın ancak benim de aradığım kriterler : >+17 yaş ve üzeri kurucu ve yetkili ekibi >Sunucularının +50 olması. >Discord sunucularının +100...
  20. Hydref

Onaylı Tanıtım Arkadaşlar minecraftım premium olduğu halde sadece deneme oynayabiliyorum ?

Bundan 2 ay evvele kadar full herşeyi yapabildiğim hesabımda bugün giriş yaptım ve sadece denemeyi oyna yazısı var.Bunu nasıl çözeceğim ?
  21. Hydref

Hydref Kanal Tanıtımı

Öncelikle merhaba arkadaşlar ismim Kerem 22 yaşındayım.Youtube platformuna 2019'da kalıcı olarak adım atmış bulunmaktayım.Genel olarak SinglePlayer videolar çekmekteyim.Co-op oyunlar için arkadaş arıyorum beraber oynayabileceğim.Kanalıma destek olursanız sevinirim kendinize iyi bakın :)
  22. Hydref

Hexxit her 3-5 dakika da bir crash veriyor

Hexxit indirdim orjinal sitesinden.Ancak her 3-5 dakika da bir crash veriyor oyun.Çözümleri neler acaba ?
  23. Hydref

İstek 1.13.2 için kusursuz bugsuz wild plugini arıyorum yardımcı olabilecek var mı ?

1.13.2 için kusursuz bugsuz wild plugini arıyorum yardımcı olabilecek var mı ? Link varsa link atarsanız sevinirim sunucuma yüklediğim çalışmıyor çünkü.
  24. Hydref

SapphireNW Reklamcı Arıyor (Terfi Sistemli)

SapphireNW Reklamcısını Arıyor.Akıl ve Beden yaşı olgun,işini bilen kişiler arıyoruz. Sende Profesyonel Bir Ekiple Beraber Çalışmak İstiyorsan Doğru Konuya Gelmişsin Başvuru Formumuz : AD : YAŞ (En az 16): Nick : Kaç Yıldır Minecraft Oynamaktasın ? : Reklamcılığına Güveniyor musun ? : Bizi...
  25. Hydref

Sunucuya girdiğim an sunucu restartlanıyor :dd

Şaka gibi ama gerçek.Sunucuya girdiğim zaman sunucu çöküyor.daha login bile yapamadan resliyor kendini.Nick değiştirip girince sorun ortadan kalkıyor.Bunu nasıl çözebilirim ?