Arama sonuçlarınız

1. KarakayaYTB

Aroks Online | aradığımız sensin sanırım

AROKS ONLİNE MERHABA AROKS ONLİNE GELİŞTİRİCİYE İHTİYACIMIZ VAR O KİŞİ SEN OLABİLİRSİN BİZİM GEREKSİNİMİZİ KARŞILAYACAK İŞİNİ KALİTELİ VE DÜZENİ SAĞLAYACAK YAŞ SINIRLAMASI +17 VEYA ÜSTÜ OLMASI GEREKMEKTEDİR PARA VB. DETAYLAR DİSCORD ÜZERİNDEN BENİMLE İLETİŞİME GEÇEREK KONUŞABİLİR MİKROFON...
  2. KarakayaYTB

KarakayaYT joined the game

Merhaba ben Yasin 16 yaşındayım profesyonel yapılar yaparak insanlara yardımda bulunuyorum takımımla beraber ortak karar alarak güzel projelere imza atıyorum ve yaptığım işden zevk alıyorum.
  3. KarakayaYTB

Play.Cubelandtr.Net Sıfırdan Ekip Topluyor! Kendine Güvenenler İçeri...!

İSİM: Yasin YAŞ: 15 MİKRAFON VAR MI ?: Var BUİLD FOTOĞRAFLARINI DİSCORD ÜZERİNDEN BİZİMLE PAYLAŞIR MISIN: Paylaşrım fakat fazla fotoğraf çeken biri değilim. DİSCORD ADRESİN: ヤ KarakayaYT#9995 GÜNDE ORTALAMA KAÇ SAAT AKTİFSİN: 5 6 NE ZAMANDAN BERİ BUİLD YAPIYORSUN: 6 yıldır BUİLD KOMUTLARININ...
  4. KarakayaYTB

İstek Deluxemenu menüler

./discord menüsü skript ile yapılan bir şey -lobi yapman için hazır deluxemenu komutlarını alarak onları lobiye göre editlemen olucak eğer internette istediğin kafayı bulamadıysan minecraft heads adlı siteye yönel ordan istediğini seç en aşşağıdaki value'yi kopyala bu kadar.
  5. KarakayaYTB

Creeper? Aw Man

awwww man
  6. KarakayaYTB

Minecraft oynayacak +18 aklı başında arkadaşlar aranıyor

sunucu kurmaktanmı bahsediyorsunuz yoksa survival için arkadaşlar arayıp eğlenmekmi ?
  7. KarakayaYTB

SociopathMC Yeni Nesil Faction | Lapis/Hammadde yok | Emek ve Zor | Hile Koruması | Kutular | Bosslar ve daha fazlası içeride!

Sistemler Güzel , Konu Tasarımı Gerekli - Mapler Değişmeli Bu Arada Faction Sunucular YarıOp ÇeyrekOp diye sıralandırılmıyor, OpFaction - Faction
  8. KarakayaYTB

play.MagmaNetwork.tk OPFactions Sunucu - 1Hafta HediyeVIP - SiRi - Bayrama özel kurban kesme ve el öpme görevi,Harçlıklı :) - BÜYÜK KLAN TURNUVASI

Konu Tasarımı Biliniyor Özellikler zaten olan özellikler kendinize ait özellikler göremedim Resimlerdeki yapılar ve resimin dizayn'ları iyi olmuş başarılar bizede girip oynamak düşer :)
  9. KarakayaYTB

Sunucu İçin Profesyonel Çalışacak Ekip Kuruluyor

Ad : Yasin Yaş : 15 Açıklama : Açıkcası 6 yıldan beri Tasarım Projeleri ile ilgileniyorum eğer yardımım dokunursa bana ulaşabilirsiniz. Discord : KarakayaYT#9995 E-Posta : [email protected]
  10. KarakayaYTB

Minecraft Profesyonel OpSkyblock Alımı + Vip Hediyemiz Vardır

Ad Soyad :Yasin Karakaya Yaş: 15 Kaç Senedir Minecraft Oynuyorsun: 7 Tecrübelerin Nelerdir: Kendi sunucum'a hizmet verdim. Plugin Bilgin Ne Kadar: %75 Mikrafon Varmı: Var Bu arada mimarlık ile ilgileniyorum. KarakayaYT#9995 [DİSCORD]
  11. KarakayaYTB

Batihost Server Açıcam (Ortak Arıyorum)

Para olarak zor ihtimal destek verebilirim fakat sunucu kurma meselesinde skyblock , faction kurmana çok yardımcı olurum - map , plugin , reklam
  12. KarakayaYTB

IceMC | Yeni Açılış Faction

Benimle iletişime geçerseniz sevinirim KarakayaYT#9995
  13. KarakayaYTB

Rio Network┊OpFaction Sunucusu┊2018┊ Müthiş Oyun Keyfi ┊Ve daha fazlası ┊TIKLA