Arama sonuçlarınız

1. Balo4141

Yardım Hesap Doğrulama

Gerekli addonlar sunucuda var ama bu hataları alıyorum nasıl düzeltebilirim ?
  2. Balo4141

Yardım Silkspawners domuz spawneri sorunu

Yerleştirilen bütün spawnerler domuz spawnere dönüşüyor nasıl düzeltebilirim ?
  3. Balo4141

Yardım ULimits perm sorunu

PermissionEx te skylord bu şekilde Skylord: options: suffix: '&e&lSkyLord' permissions: - chatcolor.lightgreen - essentials.workbench - essentials.hat - petblocks.selection.simpleblockcostumes.all - ULimits.limit.Skylord - tag.skylord -...
  4. Balo4141

Yardım Komut engelleme

Komutları engelleyen herhangi bir plugin varmı burda ? Varsa bulamadım yardımcı olurmusunuz
  5. Balo4141

geforce.bth.st > Emek Skyblock | 1.12 | Token sistemi ile VIP Olun ! |/zindan /tokenmarket | Kasa Saklambacı | Beceri Sistemi | Alım Var |

Sunucu alımları devam etmekte discord: Balo Balloo#0634
  6. Balo4141

Hub sunucusu alım var !

faction ve skyblock olmak üzere 2 oyun var factiondan çok anlamadığım için faction sunucusuna kurucu arıyorum 16 yaş ve üstü olursa iyi olur , kurucu olan kişi factionun pluginleri dahil herşeyi kendi ayarlayacak discord : Balo Balloo#0634
  7. Balo4141

Yardım askyblock acil yardım

askyblock plugini bozuldu bu hatayı alıyorum son sürüm (3.0.9.4) ve önceki sürümü (3.0.9.3) denedim sonuç değişmedi [12:28:36 ERROR]: Error occurred while enabling ASkyBlock v3.0.9.4 (Is it up to date?) java.lang.IllegalAccessError: tried to access method...
  8. Balo4141

Yardım skript yardım lütfen

give 371 1 "&6&lKit Coin" with lore "&a/warp köylü&7'de kullanabilirsin" to arg 1 skript ile gold nugget veremiyorum ayrıca verilen eşyalarıda büyülü yapamıyorum
  9. Balo4141

Yardım Nametagedit hatası

[19:54:04 INFO]: [NametagEdit] As the error above suggests, you do NOT have any placeholder plugins installed. The placeholder API is merely an interface, it requires other plugins to function. This is NOT an issue with NametagEdit. Nametagedit ve Placeholderin son sürümleri kurulu
  10. Balo4141

Yardım VipZero yardım

Oyuncunun vip süresi bittiğinde vip olmadan önceki rütbesine geri dönemiyor, default oluyor. Nasıl düzeltebilirim ?
  11. Balo4141

Çok sağlam temeller atmayı düşünüyorum her türlü alım vardır sunucum yeni !

Çok sağlam temeller atarak büyük bir sunucu haline gelmeyi düşünüyorum bunun için işinde usta kişiler bana ulaşabilirler Pluginer Skripter Moderatör Admin her türlü alım yapıyorum Discord : Balo Balloo#0634
  12. Balo4141

İstek Ücretli OPSkyblock ve Emek Skyblock plugin paketi arıyorum !!!

Makul fiyatlara opskyblock ve emekskyblock paketleri olanlar bana discorddan ulaşabilir harita olursa daha iyi olur. Discord : Balo Balloo#0634 İşinde usta olanlar ulaşırsa memnun olurum :)
  13. Balo4141

play.dereteam.ml | Eşsiz opskyblock deneyimi | hergün event | 10x spawner | HEDİYE VIP | ucuz sp fiyatları | 7/24 destek | gelişmiş kitler | alım var

PLAY.DERETEAM.ML EŞSİZ OPSKYBLOCK DENEYİMİ PLUGİNER & SKRİPTER & REHBER ALIMI - Edit eşyalar - 10x spawner sistemi - Gelişmiş kitler - 7/24 discord desteği - Hergün düzenli event - Ucuz VIP&Spawner fiyatları - 3 günde 1 spawner çekilişi - Yeni gelenler için /vipol komutu ile vip olma - Köylü...
  14. Balo4141

Yardım Askyblock ada sınırları değişiyor

Oyuncu oyundan çıkıp girince ada genişliği 200x200den 50x50 ye düşüyor sorun ne olabilir ?
  15. Balo4141

İstek Kasa açma plugini istek

Cratesplus ve Crazycrates kullanmayı denedim sunucu ikisinide kaldıramadı bunların yerini tutabilcek bir plugin veya skripte ihtiyacım var
  16. Balo4141

Onaylı Tanıtım Askyblock ada sınırı&config.new sorunu

Oyuncunun adasının genişliğini 200x200 yapıyorum çıkıp girdiğinde 100e düşüyor nasıl çözebilirim ?
  17. Balo4141

İstek Otomatik sandık satma skripti

Autosell plugini sunucumda çok fazla lag yaptığı için birde skriptle denemeye karar verdim autosellin yerini tutacak skript lazım
  18. Balo4141

Yardım TPS çok düşük

Sunucumda tps değerleri çok düşük Aikar's Timings Viewer
  19. Balo4141

Yardım leafwe hata veriyor

skript bu hataları veriyor nasıl düzeltebilirim ?
  20. Balo4141

play.dereteam.ml | Efsane sunucu geri döndü | OPSkyblock | Alım var | Özel spawner | Özel ada | Gelişmiş eventler | Gelişmiş kitler | Sürüm 1.8 |

PLAY.DERETEAM.ML OPSKYBLOCK Sunucumuz geri döndü ! - 4GB Ram - Hiçbir sunucuda olmayan spawnerlar - Özel eventler - Özel kitler - 5 kişilik efsanevi ekibimiz - Edit eşyalar - Sınırsız slot - Ucuz satış fiyatları (vip, spawner vb.) - Kendi yaptığımız el emeği haritalar - Özel plugin paketi - 7/24...
  21. Balo4141

Discord botu

Discord sunucum için kendi ticket botumu yapmak istiyorum fakat çok bilgim yok ve internettede hiçbir şey bulamadım yardımcı olurmusunuz ?
  22. Balo4141

Sunucum açık ama kapalı gözüküyor

Uzak masaüstünde sunucuyu açtım fakat minecraftta kapalı gözüküyor hiçbir hatada vermiyor sorunu ne olabilir ?