Arama sonuçlarınız

1. YuzbasiTr

Arkidisler sunucu acmak istiyorum

/warp orman yazınca kısa linki geçmesi gereksin
  2. YuzbasiTr

Pay To Win (Para Yatırdıkça Kazan) Oyunlar

Bu konu altında pay to win (para yatırdıkça kazan) oyunları sıralıyoruz. Ben başlıyorum. Zula, Wolfteam
  3. YuzbasiTr

Görmezden geliyorum

Görmezden geliyorum
  4. YuzbasiTr

CraftElise Rezaleti ...

Crack yasadışı vergisiz sunucularda oynamanın cezası...
  5. YuzbasiTr

KasabaNetwork - Survival Süreli Claim Eklentisi Gerekli!

Fikir vereyim skriptle yapabilirsiniz süreli olarak konsola komut kullandırtıp claimi kaldırabilir v.s halihazırda böyle bir eklenti yok yapımı da çok pahalı olacaktır önerim bu şekil yapmanız.
  6. YuzbasiTr

Mascot Logo - 6 Yıl TECRÜBE - Sizler için çiziyoruz.

Güzel ama hepsi aynı tarzda olmuş.
  7. YuzbasiTr

Eleştiri ile nasıl baş edilir

3. Yöntemi her zaman tercih etmişimdir. Evet berbat bir insanım
  8. YuzbasiTr

YuzbasiTr Ücretsiz Skript Hizmeti

Merhabalar. Pek skript bilgisi olmayanlar internetten buldukları skriptleri kullanıyorlar ve bu skriptler gerçekten kötü kodlanmış veya o zamana göre kodlanmış skriptler bu nedenle pek kullanılmasını önermiyorum, stabil değiller. Bunu gördükten sonra insanlara ücretsiz skript hizmeti sunma...
  9. YuzbasiTr

darkBOT > Minecraft Sunucuları İçin Discord Botu Skripti

Bot skript ile kodlandığı için böyle bir sorun olmuyor. Bence fiyatı çok uçuk bunun için maximum 10 TL bir fiyatı olmalıydı. Bunu kodlamak uzun sürmüyor.
  10. YuzbasiTr

İstek Faction Paketi Ücretli

Ben çevirebilirim discord adresim YuzbasiTr#2251
  11. YuzbasiTr

[ÜCRETLİ]Skript,Plugin ve Tasarım işlerini yapabilecek satış platformu arıyorum

şu an piyasadaki en iyi hizmeti @İnfumia veriyor. Satış konuları : Satılık - İnfumia - Kalite fırsatçılıkla değil, emekle belli olur! 7/24 Telefon Desteği l Eklenti Paketleri l Harita l Skript l Website l Grafik !
  12. YuzbasiTr

İstek Küçük skript isteği /yapamadım/

Basit mantıkla böyle bir şey yaptım, pek üzerinde durmadım. command /artibas: trigger: {Parsomen::%player%::Kilic} isn't set: player has a paper named "&6Parşömen": player is holding diamond sword: remove diamond sword from player...
  13. YuzbasiTr

Steam Süreli Ücretsiz Oyunlar

Takip ediyorum, yenileri geldikçe paylaşacağım.
  14. YuzbasiTr

13 TL'lik Fearless Fantasy oyunu 13 Mayıs'a kadar ücretsiz almak için tıklayın. 10 TL'lik Divide by Sheep oyunu 13 Mayıs'a kadar ücretsiz almak için tıklayın.
  15. YuzbasiTr

Merhaba bu konu altında süreli olarak ücretsiz alabileceğiniz oyunları paylaşacağım. Konu her yeni oyun geldiğinde yorum atılarak güncellenecektir.
  16. YuzbasiTr

Deniz Temalı Minecraft Konu Tasarımı

Önceden zaten banlanmıştın sen forum geriye alınınca kurtuldun. Alıntı olduğunu sende gayet iyi biliyorsun.
  17. YuzbasiTr

Hort :cay:

Hort :cay:
  18. YuzbasiTr

Minecraft Oyuncuları | Ramazan Sunucusu | 1.13.2

Çok eğlenceli sizleride bekliyoruz..
  19. YuzbasiTr

Spigot Plugin Dosyası Nasıl Editlenir?

IDE Gerekiyor. Node veya eclipse öneririm.
  20. YuzbasiTr

Minecraft Oyuncuları | Ramazan Sunucusu | 1.13.2

Oyunculardan birisinin papağanıyla fotoğrafı, sizleride aramıza bekleriz.
  21. YuzbasiTr

Otomatik Mute Skripti|Version 1

Gerekli eklentiyi sadece skript ve her hangi bir yetki eklentisi olarak güncelleyebilirsin.
  22. YuzbasiTr

Sunucular İçin Bot Koruması.

Bot korumalarında multijoin (çoklu giriş) özelliği var. Ve bu skript bu nedenle hiçbir işe yaramaz. Ayrıca zamanında ben bunları denemiş biriyim hani çok biliyormuş gibi konuşanlardan değilim uzun süredir skriptle uğraşıyorum.