Arama sonuçlarınız

1. YuzbasiTr

Pay To Win (Para Yatırdıkça Kazan) Oyunlar

Bu konu altında pay to win (para yatırdıkça kazan) oyunları sıralıyoruz. Ben başlıyorum. Zula, Wolfteam
  2. YuzbasiTr

YuzbasiTr Ücretsiz Skript Hizmeti

Merhabalar. Pek skript bilgisi olmayanlar internetten buldukları skriptleri kullanıyorlar ve bu skriptler gerçekten kötü kodlanmış veya o zamana göre kodlanmış skriptler bu nedenle pek kullanılmasını önermiyorum, stabil değiller. Bunu gördükten sonra insanlara ücretsiz skript hizmeti sunma...
  3. YuzbasiTr

Steam Süreli Ücretsiz Oyunlar

Merhaba bu konu altında süreli olarak ücretsiz alabileceğiniz oyunları paylaşacağım. Konu her yeni oyun geldiğinde yorum atılarak güncellenecektir.
  4. YuzbasiTr

Ore Control『1.13 - 1.14』| Madenleri kontrol edin!

Spigot İndirme / Tanıtım : Ore Control 『1.13 - 1.14』| Now with a basic template function Bu eklenti ile cevher oluşumunu değiştirebilirsiniz. Bu özellik 1.13'te kaldırıldığından beri. Her bir cevher için, damar büyüklüğü veya yığın başına düşen damar sayısı gibi farklı değerler belirleme...
  5. YuzbasiTr

YuzbasiTr Minecraft 4 Temalı Tek Sayfa Tema Çalışması | İndir

Tema Hakkında Merhabalar efendim, can sıkıntısından html & css olarak kendimi geliştirmek adına basit bir site teması yazdım. 4 Tema'ya sahiptir. Bootstrap altyapısına sahiptir. Tek bir html dosyası olarak tasarlanmıştır. Mobil uyumludur. Temayı indirdiğinizde içerisinde 4 ayrı klasör şeklinde...
  6. YuzbasiTr

YuzbasiTr Link Kısaltma Scripti | İndir

Script Hakkında Merhaba, bu script internette paylaştığım ilk scriptimdir. PHP altyapısı ile kodlanmıştır. Ve MySQL veritabanı ile desteklenmiştir. Linklerinizi sitenin domainine göre kısaltmaya yarar, aynı zamanda özel link başlığı (https://site/ozelbaslik) verebilirsiniz. Bu sayede...
  7. YuzbasiTr

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü

1 MAYIS ÖNEMİ VE TARİHÇESİ NEDİR? İlk kez 1856'da Avustralya'nın Melbourne kentinde taş ve inşaat işçileri, günde sekiz saatlik iş günü için Melbourne Üniversitesi'nden Parlamento Evi'ne kadar bir yürüyüş düzenlediler. 1 Mayıs 1886'da Amerika İşçi Sendikaları Konfederasyonu önderliğinde...
  8. YuzbasiTr

Minecraft Oyuncuları | Ramazan Sunucusu | 1.13.2

Minecraft Oyuncuları Merhaba, dün başladığımız oyunda kendi aramızda survival oynuyoruz şuanda aktif olarak oynayan 6-7 kişiyiz. Sizleride aramıza bekleriz. Ramazanda oynuyoruz eğlenceli oluyor sürümümüz iyi ve gayet eğleniyoruz. Yakında ramazan ile ilgili bişeylerde yapmayı düşünüyoruz. Şu...
  9. YuzbasiTr

Forum Refah Partisi Seçim Adaylığı Bildirgesi

Forum Refah Partisi Seçim Adaylığı Bildirgesi Forum Refah Partisi ve Forum Komünist Partisi partileri olarak meclis üyesi olmadığımızdan dolayı seçimlere resmi olarak katılamıyoruz. Bu nedenle hazırlanacak bir seçim kanunuyla önümüzdeki engellerin kaldırılmasını yönetimden rica ediyoruz...
  10. YuzbasiTr

Forum Refah Partisi Komünizm Bildirgesi

Forum Refah Partisi Komünizm Bildirgesi Forum Refah Partisi olarak forum halkını bu zararlı partiye karşı dikkatli olması konusunda uyarıyoruz. Ve FKP'yi Kara listemizin ilk sırasına koyuyoruz, ve bu yanlıştan acilen geri dönmesi konusunda uyarıyoruz. Bu nedenle komünizmin bir kısım zararlarını...
  11. YuzbasiTr

...

...
  12. YuzbasiTr

Forum Refah Partisi Kuruluş ve 3.Dönem Mitingi

Forum Refah Partisi Kuruluş ve 3.Dönem Mitingi Forumun gelişmesi için buradayız, forum için çalışacağız bu bir kalkınma hareketedir. Forum halkı için buradayız. Forumu kalkındıracak projelerimiz ve bir takım ilkelerimizi açıklamak istiyorum. Foruma refah getireceğiz! Sizler için en önemli 4...