Arama sonuçlarınız

1. Teasty

Amphitrus Takımı | Alımlar aktif!

Amphitrus Ücretsiz Hizmetler >--------------------------------------------------------------------< > Sizin İsteklerinizi Yerine Getiriyoruz! > Her Hafta Skript Paylaşmaya Özen Gösteriyoruz! > Alımlar Aktif! Skript Bilginize Veya Tasarımcılığınıza Güveniyorsanız Gelebilirsiniz! >...
  2. Teasty

Minecraft ASkyBlock Plugin

Minecraft ASkyBlock Eklenti Tanıtımı Herkese merhaba, bugün ASkyBlock eklentisini tanıtacağım. Bu eklenti ile kendi adanızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca skyblock görevleri ve skyblock marketi ekleyebilirsiniz. Ada takımı kurup arkadaşlarınızla beraber oynayabilirsiniz. Bunun dışında ise birçok...
  3. Teasty

Minecraft 1.14 Snapshot 19W07A

Minecraft 1.14 19W07A 1.14 güncellemesinden sonra bir güncelleme daha, bu güncelleme 1.14 sürümünün 19W07A Snapshot'ı. Bence bu güncelleme güzele benziyor, bizzat ben sevdim. Sizde sevecek misiniz ?, ozaman bir soru soralım! Tilkileri sever misiniz?, ozaman bu güncelleme tam size göre! Bu...
  4. Teasty

Apex Legends Hata

Apex Legends Hataları Herkese merhaba, kullanıcılar Apex Legends adlı oyunda birçok hata ile karşılaşabiliyor. Bu hatalara bir çözüm olmak amacıyla bu konuyu açıyorum. Apex Legends Nedir ? Apex Legends, Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve EA Games tarafından piyasaya çıkarılan...
  5. Teasty

PlayerVaults Tanıtım

Merhaba Forum Kullanıcıları, Bugün size PlayerVaults adlı plugini tanıtıcam. Eklentinin amacı bize bir sanal sandık sunmaktır. bu eklenti ile birlikte bu sandığa istediğimiz eşyayı koyabilmekteyiz. Görseller Komutlar /pv <sandık numarası> = Sanal sandığı açar. /pv <oyuncu> = Oyuncunun sahip...