Arama sonuçlarınız

1. Electus

Yardım end dünyasında ejderha doğması kapatma

şöle bir şey mümkünmü oyuncular ejderhayı cağıramicaklar sadece op(yetkililer) /summon enderdragon komudu ile ejderha doğucak kesinlkle end kristali ile falan ejderha doğmicak nası olabilir
  2. Electus

Yardım can't keep up is the server overloaded (Fazla Yüklenme)

Merhaba benim 1.16.4 Factions Sunucum var kullandıgım şeyler: Aegis - lobi - factions 16gb aegis-lobi-factions hepsi aynı makinede ortalama 45 50 oyuncu oluyor fakat 35 üstü cikinca oyuncular sunucu fazla yükleniyor ve önce herkesin bağlantısını kesiyor ve konsolda bu uyarıyı veriyor...
  3. Electus

İstek yere item atma plugini

yere item atınca direkt yere yapişiyor plugin ismini bilen varmı ?
  4. Electus

İstek fly plugini

bazı serverlerde fly plugini gördüm . aynı skript gibi tabloda ucuş süreni gösteriyor - öğle bi plugin vardır adını sölermisiniz?
  5. Electus

Yardım 1.12.2 için önerdiginiz plugin varmı

1.12.2 için önerdiginiz plugin varmı
  6. Electus

İstek kolay skript isteği

örnek olarak bir oyuncu komut kullanirsa ve o oyuncunun yetkisi yoksa /test komudunu çalıştırsın sadece playerde
  7. Electus

Yardım Sunucunun Ana Tabanı 1.12.2 Nasıl Yapılır?

sağolun peki 1.12.2 için gereken bi crash koruması yada başka bi koruma varmı? yada önerdiginiz bir şey hangi itemleri yasaklarız bug varmı falan gibisiden
  8. Electus

Yardım Sunucunun Ana Tabanı 1.12.2 Nasıl Yapılır?

şu an 1.8 sunucum var ana tabanını 1.12.2 yapmak istiyorum fakat girişler 1.8-1.16.3 e kadar acik kalıcak bunu nasıl yapıcam?
  9. Electus

Yardım fastcraft türkçe

hala yardım gerekl
  10. Electus

Yardım piston çalişmiyor

1 kere çalıştınmı daha çalışmıyor
  11. Electus

Yardım Shopgui Plus

örnek olarak 63 topragım var Sell all yapınca item gidiyor ve oyun içi bu item satilmiyor diyor ve parada gelmiyor sadece item silinyor fakat 64 tane olunca toprak gidiyor ama bu sefer parası geliyor 63 yapınca topragı siliniyor ve para gelmiyor
  12. Electus

Yardım hareketli armorstand

hareketli armorstand görüyorum bazı yerlerde o nasıl oluyor 1.8 sürümü varmı?
  13. Electus

Yardım zombi doğmama sorunu

gamerule elimi sürmedim oyun zaten normalde wg _global_ de bir şey yok yapmadım mv modifier de elimi sürmedim
  14. Electus

kontrol ettim : sadece {build: deny, fall-damage: deny, mob-spawning: deny} bunlar var orman dışı bir şey yok orman dışında mob doğuyor fakat zombi doğmuyor
  15. Electus

dünyada bütün moblar yumurta ile doğuyor fakat zombie doğmuyor ne spawner ne yumurtla ile
  16. Electus

Yardım fastcraft türkçe

winrar ile jarı actım orda lang dosyası vardı tr olarak ama nasıl aktif ederim falan bilmiyorum
  17. Electus

elmas ertime

örnek = elmas kafayı fırın koyup eritince | elmas akfa ne kadar elmasa yapiliyorsa | o kadar geri elmas verin bu olay fırında olcak bütün elmas itemler geçerli :)
  18. Electus

Yardım fastcraft türkçe

fastcraft son version mevcut fakat bi türlü türkçe langı ayarlayamadım fastcraft jarına winrar ile acınca tr.json buldum fakat nasıl aktif nasıl yaparim bilmiyorum
  19. Electus

Yardım essentials ingilizce oldu

şimdi şöle yatım en dosyasında türkçe cevirdim attım içine hala aynı . teleportHome=§Factions §c{0} §7Evine ışınlandın. bunu kopyalayıp tr lang dosyasına yapıştırdım hala ingilizce
  20. Electus

[13:27:56] [Craft Scheduler Thread - 20/WARN]: Exception in thread "Craft Scheduler Thread - 20" [13:27:56] [Craft Scheduler Thread - 8/INFO]: [NoCheatPlus] PacketPlayOutPosition: Teleport confirm id not available, field mismatch: 0 [13:27:56] [Craft Scheduler Thread - 20/WARN]...
  21. Electus

tamamda nerde yaziyor tr.lang dosyasında yazmiyor
  22. Electus

eski sürüm olarka 1.5 essentials sürümün kullanıyordum 1.8 sürümüne geçince essentials lang türkçeydi hala türkçe fakat -/home yazınca mute yiyince ingilizce yaziyor ve o tr.lang da bulamadım ve ingilizce langına baktım ordan değiştim ama ginede ingilizce neden böle
  23. Electus

Yardım essentials 18

essentials son sürüm indirdim kitlere nasıl ench basicam şu an vip configi bu eskisi essentials 15 de kaldı bunun yeni enchantları yada echant kodları nerde yaziyor VIP: delay: 86400 items: - 310 1 0:2 34:3 6:1 name:&6VIP_&eKiti - 311 1 0:2 34:3 1:1 name:&6VIP_&eKiti...
  24. Electus

Yardım shopguiplus

shopguiplus pluginnide craklı her şey çalışıyor fakat bi item alınca 1 stak olunca 2-5 stak ala basınca ordaki menü boş gözüküyor konsol hatası bu [16:12:43] [Server thread/WARN]: [ShopGUIPlus] Error occurred when loading button amountSelectionGUIBulkBuy > buy1, button not loaded: Invalid...