Arama sonuçlarınız

1. Agamii_

Tatile Çıkıyorum! | Çok Acil Bir Tecrübeli! | #8gb | Ortak Alımı Panelli

Selamun aleyküm arkadaşalr. Tatile çıkacağım bu sebeple çok aşırı acil bir şekild sunucya bakıcak ibrini arıyorum Uzak masaüstü vericeğim. +16 Olmasını istiyorum. Discord: tarafından ulaşılmasını istiyorum Paketi vesayre kendisi krucuak server 8gb Ben arada ilgilenirim gelip...
  2. Agamii_

play.duthub.com | Paralı SV | Mimar ALımı

2 Adet mimar arıyoruz play.duthub.com play.duthub.com play.duthub.com
  3. Agamii_

[Paralı] - Aslında bir tasarımcı olsam dahi hiç uğraşmayacağım! 1.8x OpSky

Lafı uzatmıyorum.. Rehber YTber alımı 185.171.90.103
  4. Agamii_

TurkiyeOS # Türkiyenin Mimarları! # İçeriye!

Selamlar arkadaşlar. TURKİYEOS Ekibini kurmaya karar verdim. Tasarımlarımız hazır. Aradıklarımız bir adet discord görevlisi Ve tabii ki mimari ekip arkadaşlarımız.. Discord Adresimi Bırakıyorum. Tvocry #2351
  5. Agamii_

Forum Oyunu Mesaj atan üyenin profil fotoğrafına göre yaşını tahmin et!

Merhaba arkadaşlar; En son mesaj atan arkadaşın profil fotoğrafına bakarak ona bir yaş söylüyoruz. Bu arada en az 13 en fazla 25 yaşını kullanalım :) İyi forumlar Benden başlayabilirsiniz. Profil fotoğrafım gördüğünüz üzere :)
  6. Agamii_

OlympiaCraft - YETKİLİ ALIMLARI - [ Moderatör - Rehber ] - İÇERİYE

Konuyu uzatmaya gerek yok diye düşünüyorum. Moderatör için en az 15 yaş mikrofon ve aktiflik gerekiyor. Rehberlik için en az 14 yaş ve aktiflik gerekiyor. Bu kadar İpmiz olympiacraft.keyubu.com ..
  7. Agamii_

olympiacraft.keyubu.com

HİÇ HİÇ HİÇ UZATMAYACAM. DİREK İP OLYMPİACRAFT.KEYUBU.COM BUYRUN HOCAM DEV EVENT YAPICAZ AZ KALDI SİZ GELİN VE BEKLEYİN. :) ALIMLARIMIZ MEVCUT :)
  8. Agamii_

Scarest <|> ALIM VAR YETKİLER GİTMİCEKTİR <|> 2019 Güncel Sunucu <|> Scarest.Batihost.Net <|> 10GB

KONUYU UZATMAYACAM GEREKLİ BİLGİLER SWİNZERİN FORMUNDA YAZIYOR İP SCRATEST.BATİHOST.NET BİLGİNİZ OLSUN
  9. Agamii_

İPMİZ 37.123.99.77 Gel gel paralı sunucu

ARKADAŞLAR LÜTFEN DİKKATLE OKUYUNUZ İPMİZ 37.123.99.77 Gel abi gel
  10. Agamii_

OlympiaCraft |>SKYBLOCK Sunucu <|>Yeni Açıldı<|>ALIM VAR | YETKİLER GİTMİCEKTİR

OLYMPİACRAFT KİMDİR VE NEDİR? Bu soruya şöyle cevap vermemiz gerekiyor. Biz günlerdir belkide haftalardır bir skyblock sunucusu oluşturmaya çalışıyoruz. Çalışıyoruz dediğim tek kişiyim hehe xd. Neyse neyse ciddileşelim. Olympiacraft olarak bir ekip kurarak bu ekiple eğlenceli bir hayat sürmek...
  11. Agamii_

konu kilit

xxx