Arama sonuçlarınız

1. S

AnadoluHost - Yılbaşında ücretsiz sunucu kazanmak ister misiniz?

"Gereksiz" yazıyorum kendisine konu yorumlarını silmeyi adet edinmiş değişik bir yetkili yorumu siliyor.
  2. S

Biri tamamıyla yerli mi dedi ? #TamamıylaÖzgünSunucu #YerliÜrün #MilliTeknoloji

Ruslar rusça yazılım dili kullanırken, Biz neden türkçe kullanmıyoruz ? Neden türkçe yazılım dili yok ?
  3. S

ücretli sıfır Survival plugin paketi yapacak birisi aranıyor

1.13 ve üzeri problemlerin paketle hiçbir alakası yok.
  4. S

Tanklarla boğuştum, Alayına isyan! - World Of Tanks Blitz

Desteklemek için Abone olmayı unutmayın lütfen.
  5. S

CALL OF DUTY'Nin Mobile Versiyonu ÇIKTI!

ABONE OLMAYI UNUTMAYIN PLİS
  6. S

Minecraft MANYAK Nether Güncellemesi ve Yenilikler!

ABONE OLMAYI UNUTMAYIN PLİS
  7. S

Güncelleme Minecraft 1.16: Nether Güncellemesi!

Banane youtube kanalından arkadaşım ben kaynak istiyorum sen youtube falan yazıyorsun, minecraft,microsoft yada mojang böyle bir açıklama yaptıysa onu eklemesini bekliyorum. Bir meselenin kaynağı 3. şahıslar değil bizzat kaynağıdır. Kimsenin ekleyeceği yok ben bari ekleyeyim.
  8. S

Güncelleme Minecraft 1.16: Nether Güncellemesi!

Bukadar güncellemenin 2020 yılında Minecraft 1.16 sürümü içerisinde olacağını nereden gördünüz kaynak verirmisiniz ?
  9. S

Kaldırın sunucu artık hub değil

İlk olan izmirmc serveri kardeş, yanlış yazmışsın.
  10. S

Pillager Köyü Bulmak için Keşfe Çıktım! - Minecraft Survival

Videoları ben çekmiyorum sadece paylaşıyorum ama iletirim kendisine.Benim bildiğim zaten farklı oyunlar çekiyor.
  11. S

Pillager Köyü Bulmak için Keşfe Çıktım! - Minecraft Survival

ABONE OLMAYI UNUTMAYIN PLİS :)
  12. S

Sanırım Yeni Bir Köy Buldum - Minecraft 1.15 Survival

ABONE OLMAYI UNUTMAYIN PLİS :d
  13. S

İlkkez Rasgele Takımla, Takımlara Karşı Oynadım! - Pubg Mobile

ABONE OLMAYI UNUTMAYIN PLİS! :D
  14. S

[1.15.2] mc.gamer.com.tr | Uzayblock [Uzayblock Eklentisi/Mars/Venüs/Boss/Rapor/Unvanlar/Özel Madenler/Uzaylı Saldırıları]

Düşünce güzel, Sonuçta skyblock yani beni pek sarmıyor sıkıyor, lakin uzay havası katılmaya çalışılmış. her şey tamamen skript ile yapılmış. İlginç yani okulların açıldığı bu zamanda böyle bir atılım yapmak sanırım sunucu bolluğundan kaynaklanıyor. Hayırlısı olsun.
  15. S

Nalet DİLCİ 2KM Uzaktan Beni Yakaladı! - Left4Dead2

ABONE OLMAYI UNUTMA PLİS
  16. S

EpicFurnaces ve EpicHoppers Plugin Tanıtımı | Çok Gelişmiş fırın ve huni sistemi ile serverleriniz coşacak

Kullan tabi, güzelce bug yapar patır patır item dağırım hiç sıkıntı değil. Sen yeterki iste balım.