Arama sonuçlarınız

1. CraftFire

Mystega > Geleceğin RPG Sunucusu > Eski Online Sayısı +30 > MIMAR ALIMLARI BAŞLADI

yYetkili alımına başvurmak için aşağıdaki IP adresine giriniz. Mystega.batihost.net MEVCUT ALIMLAR MIMAR
  2. CraftFire

Mchero >> Ekibini Arıyor ! Mimar&Rehber&Moderatör>> Mchero.Batihost.Net

Sunucuya girer girmez banlandım, bari sebebini yazsaydınız.
  3. CraftFire

McHero Aşırı Küfürbaz - Aşırı Büyük Yalanlar

Galiba hepinize yeni hesap açıp kötüleyin iftira atın denildi, dediğim gibi bu sunucuda oynamayın küfürbaz ve yalancı insanlardır.
  4. CraftFire

Mchero Yetkili Kadorsu + Sunucu Sıfırlandı <|> ALIM VAR YETKİLER GİTMİCEK ! <|> Mchero.Batihost.Net +10GB

Böyle bir sunucuda yetkili olmanın garantisi yok 1-2 gün sonra yetkiniz silinebilir.
  5. CraftFire

Yeni hesap açıp bu lafları etmen korkaklık olmalı? Sunucunuz kötü ve küfür dolu her kurucu küfürbaz hepsinin SS i mevcut Ozanalp denen kişininde mevcut Swinzerinde Dumanında Küfürler bende mevcut kendi kendinizi batırıyorsunuz yazık vallaha.
  6. CraftFire

Boşuna iftira atıyorsunuz hakkım hiç birinize helal değil öbür tarafta sizden bunları çıkaracağım rahat olun.
  7. CraftFire

Ben Ozanalp değilim nedir bu boş laflar? İftira atmayın adımı bile bilmiyorsunuz.
  8. CraftFire

Abartı yalanda vardır :) 2 GB Ramlı sunucuna 4 GB desen çok umursamaz kimse ama 16 GB dersen çok dikkat çeker.
  9. CraftFire

Yalanları çok göze batıyor normal yalan söylese gene bir şey denilmez.
  10. CraftFire

Sunucularının kapanmasının bana bir faydası yok, kendilerini düzeltsinler başka bir isteğim yok :)
  11. CraftFire

Evet küfürü herkes ediyor, ancak herkesin içinde veya topluluk olan yerlerde edilmez.
  12. CraftFire

Mchero.Batihost.Net |> Kaliteli Sunucu Kaliteli Yetkili Arıyor <|> ALIM VAR YETKİLER GİTMİCEK ! +16GB

https://forum.gamer.com.tr/konu/mchero-aşırı-küfürbaz-aşırı-büyük-yalanlar.426790/ MCHERO GERÇEKLERİ
  13. CraftFire

Merhabalar arkadaşlar McHero denen sunucuya giriş yaptığımda mapın alıntı olduğunu gördüm ve onlara söyledim hemen küfürlere başladılar bir tane ss çektim daha sonra banlandım ardından başka hesapla girip derdimi anlatacaktım ancak sadece 1 hesapla kayıt olunuyordu ve bu seferde kendi aralarında...
  14. CraftFire

Mchero.Batihost.Net |> Kaliteli Sunucu Kaliteli Yetkili Arıyor <|> ALIM VAR YETKİLER GİTMİCEK ! +16GB

Sunucu 16GB Ram değil lütfen insanları kandırmayın girip bizzat kendim baktım ve İntel i7 Pro diye bir işlemci ilk defa duyuyorum?
  15. CraftFire

Mchero Network |> BUİLDER&MİMAR <|> Profesyonel Aranıyor ! <|>+10GB Batihost !

Daha karşına çıkmayacağım rahat ol bütün hesaplarımı kapatıyorum hakkını helal et.
  16. CraftFire

☪Mchero • < >Builder&Mimar'ını Arıyor< >! Çok Profesyonel'se Emeği Verilicek< >Mchero.Batihost.Net

8 yıllık arkadaşını satıp sunucuda onu ezen küçük düşürmeye çalışan birisiyle aynı ekipte olmak istiyorsanız mükemmel bir yerdesiniz!
  17. CraftFire

Scarest - (Araştırmayı İyi Bilen + İngilicesi İyi Olan) Yetkili Lazım Admin+OP+Kalıcı

DISCORD: Ratırfeys#4045 Sunucu: Scarest.Batihost.Net