Arama sonuçlarınız

1. JellyMC

Çekilişler - Eğlence - Sohbet - Oyun - Hizmet

JellyMC Minecraft Sunucusu Sadece bi sunucu değil, Bu bir JellyMC Sunucusu Minecraft sunucumuz yapım aşamasında onu beklerken güzel vakit geçir, diye çeşitli çekilişler hazırlıyoruz. Sadece çekiliş mi HAYIR size güzel eğlenceli ayrıca her sorununuzla ilgilenen yetkililer sunuyoruz. Şuanda...
  2. JellyMC

JellyMC Spawn

Merhaba arkadaşlar. . . Yakında açılacak olan sunucumuz için spawn yapmaya başlayacaktık. Isınma adına ufak bir şey yapalım, dedik. Öyle abartılacak bir map değil ama kullanacak arkadaşların işini görür eminim. Arkadaşlar eleştiriye açık bir harita fakat önceden söylemek isterim ki bu haritayı...
  3. JellyMC

[ICSK-1] Kaliteli ve rahat ayarlanan, lagsız, hareketli SLOT LOCK skripti!

İşte farklı fikir, farklı bakış açısı güzel bir skript olmuş. şu an için kullanılması ideal fakat biraz daha geliştirilir ise çok güzel olacağına inanıyorum.
  4. JellyMC

JackPot 2.1 | Skript Paylaşımı | İstediğin Kadar Para Yatır, Yatırdıkça Şansın Artsın!

Yapılanlar hep hep hep aynı Yaa arkadaş neden hep aynı şeyleri yapıyorsunuz. Farklı fikirler üretin veya yapılan skriptleri geliştirin ama aynı amaca yönelik yapılan gereksiz, boş zaman kaybı
  5. JellyMC

Topluluk Ürünü rJackpot artık ücretsiz!

Güzel bir skript senden bunun tabelalı olanınıda paylaşmanı beklerdim :D
  6. JellyMC

MHAX V1.0 - Bu Hile Yönetim Skript'i ile yeni bir çağ başlayacak.

amacına ulaşan bir skript fakat kullanmanın gereği yok bana kalırsa
  7. JellyMC

İstek Menülü Görev Skripti

Merhaba senin için araştırıp bulduğum menülü görev skripti. Bu konuyu inceleyebilirsin. => Haftanın Skripti - skQuests - Sınırsız Görev/Kategori - Tamamen YAML
  8. JellyMC

Kelime Oyunu Skripti.

Zaten olan skriptleri paylaşmanın kimseye yararı olmayacaktır. sadece zararın olacaktır boşa zaman kaybı
  9. JellyMC

Sohbet Sistemi >> V1.0 >> Az Özellik Çok Kullanışlılık [Kullanılabilir]

Zaten olan skriptleri paylaşmanın kimseye yararı olmayacaktır. sadece zararın olacaktır boşa zaman kaybı
  10. JellyMC

Otomatik Chat silme ve chati temizleme.

11. JellyMC

Sunucular İçin Bot Koruması.

12. JellyMC

Topluluk Ürünü Mülk Sistemi v1

Başarılı bir skript. bazen insanların yaratıcılığına şaşıyorum. skript ile neler yapılabilire güzel bir cevap olurmuş
  13. JellyMC

İstek Sanal Market Skripti

Yanlış yaptınız sanırım, doğrusu böyle olmalı. command /market: trigger: execute player command "/shop" send "Menü açılıyor. Mesajıda eklenebilir"
  14. JellyMC

[ Mc.EnderOyuncu.Com ] - [1.8-1.17] - 0 LAG GARANTİSİ - 192GB - SAYFALI ENVATER - KANATLAR - HER GUN EVENT - UOPSKYBLOK - EMEKSKYBLOCK - +1800 REKOR!!

Sunucu güzele benziyor. Yalnız bir sorun var! Tek başınıza bu işin gideceğini pek zannetmiyorum. Sonuçta pluginleri mapleri yaptın bitti değil. İlgilenmen de gerekecek. Yeri geldiğinde güncellemeler falan tek başına yapılması güç bir şey. Ayrıca şu İşçi çalıştırma olayı sizi diğer sunucular ile...
  15. JellyMC

Play.AsilCraft.Com | YENİ AÇILDI !! | OPSKYBLOCK | Adakit | Adafly | Edit | Satış Çubuğu | 1.8.x / 1.13.x | SENDE KATIL !!

Emeğinize sağlık sunucunuz güzel tek söylemek istediğim mapler hemen geliştirilmeli. İyi Oyunlar.
  16. JellyMC

Play.Coleries.Com > Emek Skyblock ve OP Skyblock | Süreli Uçuş | Ada Gelişim Sıralaması | Gelişmiş Ada Market | Özel Eşyalar; Sandalye, Televizyon...

Konu tasarımı güzel. Sadece sistemlerin biraz abartıldığını düşünüyorum ayrıca günde defa event bana saçma geliyor. Neden derseniz şöyle yanıtlayım. Oyuncu bir süre sonra yapılabilecek herşeyi yapmış olucak ve yapacak bir şey kalmayacağı için sıkılacaktır. Yinede güzel bir sunucu. İyi oyunlar
  17. JellyMC

Banka Skripti [Yapım Aşamasında] (Ön Paylaşım)

Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum. Yorumunuzu dikkate alıp gerekli düzenlemeleri yapacağımız ama dediğim gibi hemen yaptığım şey oldu bu yani daha bitmedi bitince güzel olacağına inanıyorum.
  18. JellyMC

Banka Skripti [Yapım Aşamasında] (Ön Paylaşım)

Merhaba arkadaşlar öncelikle kendimizi tanıtayım. Biz kimiz? Biz ileride sunucu açmak planları olan normal insanlarız. Açıkcası sunucumuzun tutacağını hiç zannetmiyorum. :) Sadece 1 kişi dahi oynasa hep açık tutmaya çalışacağımıza inanıyorum ve elimizden geldiğince emek verip sizlere daha...