Arama sonuçlarınız

1. S

Açılma Şansı Yarın Olan Sunucumuza Alım (Aternos Veya Pro Deil)

Hepinize Merhabalar. Biz 1 arkadaşımız ile sunucu açma işine girdik. Fakat yetkili alımına ihtiyaç duyduk herkes gibi. Herşeyi dcden öğrenebilirsiniz! https://**********/4WvPzg
  2. S

Kurucu, Pluginer ve Admin hariç tüm alımlar.

Herkese merhabalar. Ben sunucunun admini. Sunucumuz yenilendi ve alımlara ihtiyaç duyduk. Sw ip: atlantikcraft.batihost.net
  3. S

Alım Vardır Detay İçin İçeri Bakmanız Önemlidir!

Mehrabalar Ben Sedat. Ben Sunucunun Adminiyim Fakat Birkaç Alımlara Bizimde İhtiyaç Oldu. Hemen Sunucudan Bahsedelim: 4-5 Gb Ram, Sponsor, Batihost ve Survival Sunucusudur. Alım Diyor İseniz Rehber var, mimarı kurucuya sorabilirsiniz fakat kurucu 3 gibi gelecek. Şu anlık Yetkililer: Kurucu...
  4. S

Factions Sunucu!!!!!!

Sevipte Kavuşamayan Güzel Fc Swye Çok Kişi var biliyorum ve bu onlar için. ip:Poligonw.batihost.net
  5. S

Kendine Mimarlıkta Çok Güveniyorsan İçeri Bak

Merhabalar Ben Sedat. Biz OPSKYBLOCK Sunucusu Açacağız. Mimarların Çok Fazla İyi Olması Lazım. Sw 1 Haftaya Açılıcaktır Fakat Alımlar Bugün Olup Muhtemelen Yarın Sunucu Açılıp Warplara Başlanıcaktır. Sunucu 4GB Olup YOGA'dan Alınıcaktır(alım formu vardır). Dc: https://**********/hY7bwB
  6. S

Sunucu Yetkili Alımları (Paralı)!

Sunucu 10 dakikaya açılıcaktır. Discord vericeğim çünkü ip belli deil. Alımları dcden bakarsınız Dc: https://**********/SusqwV
  7. S

Sunucu Yetkili Alımları

Merhabalar Ben Sedat. Bizimde Sizler Gibi Alımlara İhtiyacımız Oldu. Sadece Mimar Alınıcaktır Sw İp: ggucu.aternos.me x2 mimar alınıcak!
  8. S

Sunucu Yetkili Alımları Kendine Güvenen Gelsin!

Merhabalar ben Sedat. Sunucunun adminiyim. Fakat serverde yeteri kadar yetkili olmadığını düşünüp bu kararı alıyoruz. Bize: Moderator, X2 Mimar(Kendine güvenen gelsin zor seçilicek) ve Youtuber alınıcak youtuber +100 fakat yt işine başlıyıcağı zamanı söylüyüceğiz. Fazladan yetki istiyenler...
  9. S

Sunucu Yetkili Alımları!

Merhabalar. Ben sunucunun rehberiyim. Bizim de youtuber alımlarına ihtiyaçlarımız vardır! Gelenlere 2 günlük vip hediye verilicektir ve +20de eventler çekilişler olucaktır şanssızım demeyin! ip: Morscraft.moo.com:20332 https://**********/v6nqcB
  10. S

Lütfen İçeri Girin Çünkü Bu Önemli

Merhabalar ben Sedat bende sizler gibi sunucu kurmak istiyorum. Fakat bunun için yetkililerime ihtiyacım var. Hepiniz bilir aternos berbat ama ben bu aternosu ilerletmeye herkese iletmeye çalışıcağım. Fakat işte düşündüğünüzü anlıyorum (imkansız vs.) neyse alımlara geçelim: Admin x3 (skripter...
  11. S

RangerNW Yetkili Alımları 2019-2020!!

Merhabalar arkadaşlar. Ben Sedat Can. Biz RangerNW olarak 2019-2020 olarak hayla devam etmekte olan 1 ekibiz. Fakat bizde sizler gibi YETKİLİ ALIMLARINA gerek duyduk.Alımlarımız Şunlardır Şartları Verilicektir! Mimar 3 Adet Alınıcaktır. Mod 1 Tane. Rehber 3 Tane. Reklamcı 1 Tane(Şartları Ağırdır...
  12. S

DirilişNW Mimar Alımı İçeriye Bakmadan Girme!

Merhaba arkadaşlar. Ben sedat. Serverin denetleme gibi bir adminiyim. Biz seri, usta, komut bilgili ve gerekirse mikrofonlu bir mimar arıyoruz. +12 OLMALIDIR. İlk başta ön eleme yani dcden yapcaz daha sonra kabul olanları servere çağırıcağız. Dc Sedat#5923 Form içerde olucaktır. İp ise fakat...
  13. S

Faction server için alım

Merhabalar. Biz faction server yapmak istiyoruz. Pller hazır fakat eksikler var. 2 profesyonel mimar aranır(dediğime bakmayın :D)+13 aranırr. 1 tanede mod aranır.+12.Mik zorunlu deildir 2si içinde. İp:88.198.62.16:25611
  14. S

Alımımız Başladı!

Evet.Yetkili Alımı Yapıyoruz.Her Alım Var Dersem Kötü Sanarsınız.Ama Öle :D Nese Direk İp Verim Sunucuda Konuşuruz.TurkeyMCTRR.aternos.me
  15. S

Serverine Yetkili Arıyan İçeri

Evet Merhabalar.Biz Sedat Ve Yağız.Sadece Moderator Olcağımız Server Arıyoruz!Bilgiliyiz...Ama Batihost/Rabisu Olursa Seviniriz İstediğinizi Sorabilirsiniz!
  16. S

Batihost Server İçin Ortak Alımı 25/25 ödüycekler

Merhabalar.Ben Kurcağımız Batihost Server Admini.Bugün Ortak Alımı İçin Form Yapma Gereği Duydum.Ortak Kurucuyla Parayı Yarı Yarıya Vercek.Ve Hedefimiz Türkiyenin En İyi Serveri Olmak.Bütün Sorularınız/Alımlar İçin:MeteYLDR#0785 Yada https://**********/bZhFSq/Yardım İçin Sedat#4170
  17. S

TurkeyMCTRR|Factions Sunucu|Yetkili Alımları|Bir Efsane|

Merhabalar Ben Sedatcan.Evet Beni Bazı Kişiler Biliyo Ama Bilmeyenler İçin Özetim:Yaşım:18 Adım:Sedat Can Çalıştığım Sunucularda Ortalama Aktif:20 EnÇok:52.Nese Gelelim Servere: Host:Aternos Alan:1GB Tür:Faction Alımlarımız:Pluginer,Admin,Usta Mimar,Baş Admin ve Usta Moderatordur.Şuanlık Üst...
  18. S

Faction Server Yapıyorum

Merhabalar Ben Sedat Can.5 Yıldır MC Oynuyorum.Ve 5 Yıldır Yetkili Olmaya Çalışıyorum.Artık Server Açmak İstediğim İçin 5.Deneyişimi Yapıcağım. Şimdi Alımlara Geçiceğim. B,Pluginer,Admin,Moderatör,DenemeModeratör,Mimar,Rehber,DenemeRehber`dir. DenemeRehber İçin:Aktiflik,Bilgi Rehber İçinde...
  19. S

Herkese İyi Günler Gençlik

Ben sedatcan burada dost edinmeye geldim.dostumlada server kurucam tabi kredi kartında para varsa batihosttan kurarız.olmadı bilgili bir arkm olursa aternostan kurarım.neyse ark olcak forma yorum yazsın
  20. S

Faction Server Alım

Merhabalar.Biz Aternostan Faction Açıcağız.Serverimizde 2 tane kurucu vardır FurkanEsen,sedatcan1111.Serverimizde:Baş Admin,Admin,Moderatör,Mimar,Usta Rehber,Rehber ve Deneme Rehber Alıcağız. #------------------# Ad: Yaş: Yetki: Neden Biz?: Neden Siz?: Suncuda Ne Yaparsın: Aktiflik saatin kaç...
  21. S

Mimar Alımları Efsane Faction Server

Evet Merhabalar.Biz Profesyonel Faction Serveri Açan Bir Ekibimiz. Ama Mimara İktiyacımız Olduğu İçin Bu Formu Yazıyorum.Serverimize 3 Mimar Lazımdır.Serverde Warpları Yapıcak ve 5 Gün Çok Aktif Olcaktır.Server İp:play.paradoksnetwork.com
  22. S

Reklamcı Alımı Efsane Server

Ever Merhabalar.Serverimizde Reklamcı Alımı Mevcuttur.İp:play.paradoksnetwork.com.Server Factiondur Paralı Sw +32gb server
  23. S

Yeni Bir Efsane Geliyor...

Evet Merhaba.Kısaca Kenlimi Tanıtmak İstiyorum;Adım Sedat Can Soyad:Erem Minecrafta 2013 Yılında Başlamış Biriyim.Neyse Kenlimi Kısaca Özetledim Şimdi Alımlara Geçelim.Alımlarımız:Admin,Pluginer,Mimar,Moderatör Ve Rehberdir.Şimdi Sıra Sıra O Yetkinin Nası Oluncağını Yazıcam; Admin...
  24. S

Mimar Alımı

Merhabalar.Sunucumuza Mimar Alımı Yapılcaktır.Gelcekler:Scarest.Batihost.Net serverine gelip denenmesini bekliyicektir.Mimarlar Komut Bilicektir.İyi Günler