Arama sonuçlarınız

1. fixmebaba140

m

m
  2. fixmebaba140

Mc.HiperNW.Net - Özel Sistemler - Sezonlar - x2 Kredi - 1.16.5 - 10.05.2021

Sistemler kaliteli olmuş muthiş gözüküyor = )
  3. fixmebaba140

pDiscord - Discord hesap eşleme skripti

Özellikler Oyuncunun oyun içi rütbesini/yetkisini discord sunucunusuna rol olarak aktarma. Hesabını doğrulayan üyeye oyun içi hediye verme. Kurulum 1) 'Skript.jar' , 'Skript-yaml.jar' ve 'Vixio.jar' eklentilerini '"plugins/" içerisine sürükleyin. 2) Sunucuyu yeniden başlatın. 3) 'pDiscord.sk'...
  4. fixmebaba140

b

b
  5. fixmebaba140

a

a
  6. fixmebaba140

AnadoluHost iyi mi ?

Daha önce hiç kullanmadım fakat Anadoluhostu forumlar üzerinde aktif görmekteyim ve bilgilendirici mesajlarına rastlamaktayım tercih edebilirsiniz.
  7. fixmebaba140

eh kendince bir şeyler çabalıyor hedefine yavaş yavaş yaklaşıyor ;)

eh kendince bir şeyler çabalıyor hedefine yavaş yavaş yaklaşıyor ;)
  8. fixmebaba140

faction server oluşturma

Factions eklentisi kesinlikle Optimize yaparak Etkiliyebilir çakışmayacak eklentiler kullanmalısın. birçok webscript bulunmakta LosingWEB, MineWEB vs ama en iyisi LeaderOS diyebilirim. Zorunlu değildir fakat siteye bağlamak için kullanabilirsin çoğunlukla bu amaç için kullanılıyor...
  9. fixmebaba140

Yardım Sunucuma Sürekli Saldırı Yiyorum

Kullandığın eklentilerin listesini atabilir misin?
  10. fixmebaba140

oyna.Minezoid.com | EMEK FACTION | YENİ AÇILDI! | Rütbe Hammadde & Vip Hammadde & Bosslar & Klan Savaşları & Otosat & Lapis & Herkesin aradığı Faction

Sunucuyu kötüleyecek herhangi bir cümle kurduğumu düşünmüyorum sadece olmamış ayrıca destek sisteminle iletişime geçecek vakitim yok
  11. fixmebaba140

oyna.HonorCraft.pw > Emek Skyblock < > Minyonlar, gezgin, seviyeli ürünler, çiftçi <

Bu konu tasarımı bu haritalar ne kadar da güzel beni benden aldı yardım edim gidiyorum şimdi
  12. fixmebaba140

Entity303 modu yükledim başıma gelmeyen kalmadı

Selamun aleyküm arkadaşlar öncellikle ben fixmebaba140 namıdeğer fixmefather0101_ Bildiğiniz gibi piyasada gezen modlar mevcut araba modu ev modu vs fakat malesef hiçbiri beni tatmin edemedi bir hafta önce Entity 303 modunda bir mod buldum modda indirdiğim sitede 0 downloaddı fakat hiçbir...
  13. fixmebaba140

[UltraBot Koruma Skripti]

harika skript bot girmeme garantili mi?
  14. fixmebaba140

Minecraft Basit Telefon Skripti

Bu yol çıkmaz (?)
  15. fixmebaba140

Paylaşılmış en iyi coinmarket skripti | Gloreys

Başlık tartışmalı sahiplenip satacak birisinide düşünmüyorum
  16. fixmebaba140

...

:kaş:
  17. fixmebaba140

dayandım dayandım davada uyandım hakim dedi ne iş ben dedim

dayandım dayandım davada uyandım hakim dedi ne iş ben dedim
  18. fixmebaba140

mc.hipernw.com │ EMEK SKYBLOCK │ 1.8X - 1.15X │ KALİTENİN ADRESİ │ TÜRKİYE'NİN EN İYİSİ │ KAPANMA RİSKİ OLMAYAN SUNUCU

19. fixmebaba140

Keyubu Güvenilirmi ?

keyubu gerçektende çok iyi bir firma ve güvenilir. en iyi makineler keyubuda