Arama sonuçlarınız

1. fixmebaba140

pDiscord - Discord hesap eşleme skripti

Özellikler Oyuncunun oyun içi rütbesini/yetkisini discord sunucunusuna rol olarak aktarma. Hesabını doğrulayan üyeye oyun içi hediye verme. Kurulum 1) 'Skript.jar' , 'Skript-yaml.jar' ve 'Vixio.jar' eklentilerini '"plugins/" içerisine sürükleyin. 2) Sunucuyu yeniden başlatın. 3) 'pDiscord.sk'...
  2. fixmebaba140

Entity303 modu yükledim başıma gelmeyen kalmadı

Selamun aleyküm arkadaşlar öncellikle ben fixmebaba140 namıdeğer fixmefather0101_ Bildiğiniz gibi piyasada gezen modlar mevcut araba modu ev modu vs fakat malesef hiçbiri beni tatmin edemedi bir hafta önce Entity 303 modunda bir mod buldum modda indirdiğim sitede 0 downloaddı fakat hiçbir...
  3. fixmebaba140

mc.hipernw.com │ EMEK SKYBLOCK │ 1.8X - 1.15X │ KALİTENİN ADRESİ │ TÜRKİYE'NİN EN İYİSİ │ KAPANMA RİSKİ OLMAYAN SUNUCU

4. fixmebaba140

Herobrine virüsü bilgisayarıma bulaştı nasıl silecem

öncelikle selamun aelyküm arkadaşlar ben fixmebaba140 1hafta önce arkadaşım knk bu linke tıkla indir premium kazanıcaksın dedi bende yükledim indirdim bir şey olmadı premium fln gelmedi yazdım arkime o bana yazdığı şey pardon knk bu fakeydi trolledim yazmış ok dedim bende beni trolledi...
  5. fixmebaba140

Ücretsiz Minecraft Premium Sahibi Olma

Selam arkadaşlar bildiğiniz gibi herkesin hayali olan Minecraft Premium sahibi olma Yeni bir sistemimiz ile herkesi Minecraft Premium sahibi ediyoruz. Bu nasıl mı? Yapmanız gerekenler: Discord sunucumuza katılmak ardıdandan bu kanalın üstüne tıklamak Sonrasında yapacaklarınız ise Kutlama...
  6. fixmebaba140

HyperBeast Faction Server - 1.8x - 1.12x - Eğlence Burada - Hyperbeast.keyubu.com

Sunucu Özellikleri Lordluk Sistemi Kasa Puan Sistemi Pazar Sistemi Sanal Market Daha fazlası gel ve gör IP: hyperbeast.keyubu.com Site: hyperbeast.denince. biz Sunucu içi görseller: