Arama sonuçlarınız

1. Zephryous

Pluginer arıyoruz!

Öncelikle merhaba @AliKAynakk, Yazdığınız adrese ulaşılamıyor. Beni eklerseniz size yardımcı olabilirim, İyi günler! regal#3029
  2. Zephryous

Unturned 10-15 Saniye sonra Server lost your connection hatası

O hata bende de oluyordu, battleye hatası büyük ihtimalle.
  3. Zephryous

Unturned 10-15 Saniye sonra Server lost your connection hatası

Hocam o dediğiniz sunucuyla ilgili :D Sakın aramayın yetkilileri boşa ararsınız. Oradaki sunucu ile alakalı bir sorun.
  4. Zephryous

Türkiye'de bir ilk! Dünyanın En iyi İşlemcisi an itibariyle Keyubu Stoklarında.

Eğer İstanbul'da olsaydınız hemen gelip bayram harçlığımı kapardım sizden :) Bol satışlar.
  5. Zephryous

PARSED Zor Skyblock Sunucusu | Kapatıldı

Uçuyorum hemen.
  6. Zephryous

Test

Güzele benziyor, kullanabilirsiniz.
  7. Zephryous

<3!

<3!
  8. Zephryous

#rez+

#rez+
  9. Zephryous

Minecraft ElytraBooster Plugini

Eğlenceli bir eklentiye benziyor, ancak önceki konularına göre çoğu konuların aynı. Konu tasarımındaki imlayı iyi kullanıp güzel anlaşılır bir dilde konuşursan, okuyucu için güzel bir ortam sağlar.
  10. Zephryous

The Massacre - [A]way [F]rom [K]eyboard

Merhabalar hocam, olayı tam çözemedim. Siz ne amaçlı bir loncayı temsil ediyorsunuz?
  11. Zephryous

:( @Darkkandadr

:( @Darkkandadr
  12. Zephryous

Minecraft Kit Preview Plugin: Kitlerinizi İncelemek Mi İstiyorsunuz?

Değerli yorumlarınız için teşekkürler.
  13. Zephryous

Minecraft Kit Preview Plugin: Kitlerinizi İncelemek Mi İstiyorsunuz?

Minecraft Kit Preview Plugini Hepinize merhaba değerli forum üyeleri, biliyorsunuz ki artık yeni, gelişmiş sistemler sunucularda önemle yer alıyor. Bizde görevimiz olarak sizleri etkilemek, bilgilendirmek için kitleri detaylı bir şekilde önizlemeye yarayan eklentiyi paylaşıyoruz, umarım işinize...
  14. Zephryous

ImperianMC * 1.13.2 Faction sunucumuz için rehber arkadaşlarımızı arıyoruz *

Merhabalar hocam, güzel bir proje düşünmüşsünüz. Bol şanslar dilerim.
  15. Zephryous

Onaylı Tanıtım /asadmin komutları kullanılmıyor. Adalar silinmiyor (ÇÖZÜLDÜ)

Discord adresimden bana ulaşırsan detaylı bir şekilde yardımcı olabilirim.
  16. Zephryous

Minecraft İçin Skin Yapar mısınız?

NameMC, NovaSkin gibi platformlardan bulabilirsin dostum.
  17. Zephryous

İyi bayramlar :)

İyi bayramlar :)
  18. Zephryous

SkyHost Sunucu Hizmetleri

Facebook, Twitter gibi platformlarda konu açarsan daha çabuk kadronu tamamlarsın.
  19. Zephryous

AlminaMetin2 1-105 Orta Emek Yapısıyla Toplamda 4000 TL ÖDÜLLÜ TURNUVALARLA 31 Mayıs Cuma Saat : 22.00`da Açılıyor!

Merhabalar hocam, konuya resim eklerseniz daha ilgi çekici olacağına inanıyorum.
  20. Zephryous

İndirimleri Bitmeden Alınması Gereken Oyunlar

Direksiyon setin varsa ETS serisinden almanı şiddetle tavsiye ederim :)
  21. Zephryous

Mod tanıtım #1 - Souls

Gerçekçi bir sunucu yapmak için ideal bir eklenti.
  22. Zephryous

NovaScript Deluxe | Full dosya erişimli | Sınırlı sayıda! | Sadece 75₺

Açıkçası çok fazla beğenemedim, yine de güzel olmuş. Şimdi bir kere fiyatı çok pahalı, millet gider Batihost'dan sunucu alır site hediye gelir. Onun haricinde sitenin arka planı gözükmüyor bende, eğer arka plan uygulayacak olursanız animasyonlu bir şeyler koymanızı tavsiye ederim.