Arama sonuçlarınız

1. NealCassady

Selam,forumda yeniyim.

27/06/1905 Kurtlu yemeğe karşı çıkan tayfaların kurşuna dizilmesini önlemek isteyen Rus Savaş gemisi Potemkin'in mürettebatı Karadeniz'de ayaklanıp gemiyi Odessa'ya doğru yönlendirdi.Birinci Rus devrimin ilk ayaklanması Odessa'da başladı.
  2. NealCassady

En sevdiğiniz film?

Barfly Karşınızda başyapıt
  3. NealCassady

Biraz Zaman Geçti...

çalışıyor eğer personel isen
  4. NealCassady

en rezil en low şampiyonlar

Zed - Rengar Bir de oynayanların girdiği hava yok mu
  5. NealCassady

Zaman Geçirecek Oyun

Mount and Blade Bannerlord öneririm. Bir kardeşimin doğumunu, çocukluktan ergenliğe geçişimi, birkaç seçim ve referandumu, uzay teknolojisindeki akıl almaz gelişmeleri ve sayre ve sayre bu oyunu beklerken yaşadım ve tanık oldum. Bu oyun çıktığında ne yapacağımı bilmiyorum. Tek bildiğim zaman...
  6. NealCassady

Anime Önerisi

Nyando ya kawaii sugu sugu :3 Anime izlemeyeli bayaa zaman oldu da, harika müziklere sahip, fantastik olmasın, çok da vurdulu kırdılı olmasın, polisiye olur, anime önerebilir misiniz Daha önce Gintama, Bleach High School dXd ve Çukur izledim Desu
  7. NealCassady

Eskiler mi? Bu isim yeni doğan çocukların söylediği ilk sözcük olacak. Ve onların torunlarının...

Eskiler mi? Bu isim yeni doğan çocukların söylediği ilk sözcük olacak. Ve onların torunlarının hafızalarında çalan ilk ve son senfoni.
  8. NealCassady

En büyük taraftar hangisi? ( FB, BJK, GS, TS)

El Salvador - Honduras taraftarları
  9. NealCassady

PATRON, OFİSE DÖNDÜ

PATRON, OFİSE DÖNDÜ