Arama sonuçlarınız

1. typEo

Alpha e-Spor Alımlar Yakında DC Durumları Takip Edin (CS:GO, Minecraft)

kusura bakma kanka ama cidden sinirim bozuldu koskocaman yazmış adam ondan dolayı.
  2. typEo

El-Anka Network Açılıcak Olan Sunucumuz El-Anka Network İçin Yetkili Alımı | Küllerinden Yeniden Doğdu

Merhaba forumu doldurdum ;) en kısa sürede cevaplamanız dileğimle
  3. typEo

Alpha e-Spor Alımlar Yakında DC Durumları Takip Edin (CS:GO, Minecraft)

Arkadaşım afedersinizde gözünüzde engelmi VAR İLK BAŞTAKİ YAZIDA DİYORKİ MİMARİ ÇALIŞMALARIMIZIDA MİNECRAFFTTA SÜRDÜRECEK HANİ TÜRKİYENİN EN BÜYÜK SORUNU ÜŞENGEÇLİK ADAM GİBİ OKUMAMAMAK ŞU YAZILARI BİR ZAHMET İNSAN GİBİ OKUYUN CİDDEN TRİGGERLENDİM SANA CEVAP VERİRKEN
  4. typEo

RedAppleNW +40 Online - Ekibini Genişletiyor

İsim : Şükrü Soy İsim : Uzunyol Yaş(16+) : 17 Discord : -typE#2936 Günde kaç saat sunucuya ayırabilirsin : 4-5. Java Biliyor musun : Hayır. Skript yazmayı biliyor musun : Amatörce. Yeni bi sunucu açılacak olursa oraya ekip topyalabilir misin : Onay veremem. Sunucumuz da bulundun mu : Hayır...
  5. typEo

Axitrde calışmış ortak aranır

discord atabilirmisiniz ?
  6. typEo

ENW Ekibini topluyor...

IP Banned Reason ; ÖLESİNE
  7. typEo

LawsNetwork | Personel Alımı

Merhaba dostum , sunucumuz için pluginer alımımız olucak. İşi cidden İYİ yapabilen bir arkadaş katılsın alımımıza. FORUM | İsmin : Yaşın : Discord Adresin : Minecraft'a başlama yılın : Neden sen ? : Plugin Bilgin Saygın : OPSkyblock Paketi Yapma Süren : iyi oyunlar dileriz. LewsNetwork ©...
  8. typEo

Sunucumuzda seninde olmanı isteriz sende olmak istersen içeri gel!!!

yakında batihost moruk *kesinlikle adam gelsin diye değil*
  9. typEo

Pluginer Ekip Arkadaşı arıyorum !

Hey Merhaba ! Ben typE görevim skripterlik. Görevimde bana eşlik edicek Acemi Olmayan Amatör bir pluginer arıyorum. Birlikte sunucularda yetkili olucaz bunu kabul eden arkadaşlarımız BURAYA tıklayarak discord sunucuma gelebilirsiniz. :) Sizleri bekliyorum ..
  10. typEo

Storones Network Sunucuma ekip arıyorum

İsim: Şükrü Herhangi Bir İletişim Adresi : discord İstediğiniz Yetki: mimar
  11. typEo

KyleBilisim | Ücretli & Ücretsiz Yetkili Alımları

Ad: Şükrü Soyad: *belirtmek istemiyorum* Yaş: 15 Discord: typE. 不明#2936
  12. typEo

HarleyNetwork.aternos.me efsane plugin ver skript sakın kaçırma

Efsane skriptler var derken arkadaşlarımız bunu tualette yazıyor galiba. Skriptlerin İsimlerini sordum kalitesini merak ettim Ve random atınca banlanıldım. Zaten server aternos, ileri gitmez tavsiye etmem. Uzun lafın kısası server is very bad.