Arama sonuçlarınız

1. kuscukagu

Mimar Denencek 8 GB Sunucu

Ulaşmak İçin Sunucuya Girin
  2. kuscukagu

SentinalSky.aternos.me

Bu Sunucu Bi Arkadaşımındı Bu Sunucuyu Kerem Çaldı Kerem'e Dikkat Edin Arkadaşımdan Panel İstemiş Arkadaşıma Acımıs Vermiş Paneli Kerem'de Çalmış | Neyse İyi Günler Dilerim Herkese !
  3. kuscukagu

FyaxisNetworkTR.aternos.me Pluginer Alımları Batihost Olacak Korkma

Kurucular'ı Çok Saygısız Adalet'siz Bi gün 8 saat aktif oldum bigün işim yüzümden olamadım Yetkimi Aldılar Böyle Adaletsiz Bi Sunucu Yok Arkadaşlar Hiç Uğraşmayın Batihostta Olmuyor Ben Sizin Yerinizde Olsam Girmem Arkadaşlar İyi Forumlar !
  4. kuscukagu

Sunucuma Ortak Aranır |BlackNetwork

BlackNW02.aternos.me
  5. kuscukagu

REKLAM Aternos Alım Var Koşş

BlackNW02.aternos.me BlackNW02.aternos.me BlackNW02.aternos.me BlackNW02.aternos.me BlackNW02.aternos.me BlackNW02.aternos.me
  6. kuscukagu

BlackNW|Yetkili Alımları

Evet Şu Anda Aternostayız Ama Kurucumuz Aternosun Çok Dandik Bİ Host Olduğunu Fark Etti O Yüzden En Az 3 4 Güne BATIHOST SUNUCUMUZ AÇILCAKTUR ŞU ANDA MİMARLARI DENİYORUZ MİMAR ALIMI BİTİNCE BATIHOST SUNUCUMUZ AÇILCAKTIR Kurucumuzun Discordu : RianoMichael#1638 Alımlar Mod Admin Mimar Rehber...
  7. kuscukagu

Mimara Alım

Forma Yazın Discordunuzu Özel Sunucu + Logo +256 GB RAM + Siri Botu
  8. kuscukagu

10 GB Sunucuya Alım Alımlar Discord Üzerinden Yapılcaktır

Sunucumuzun Discordu : https://**********/CWq3H3
  9. kuscukagu

Mimar Alımı Ve Sonrasında Fazlası Silent Network Yakında

Kapat WhiteListi Kafam Karıştı
  10. kuscukagu

Eğlencelik

Geldim Sunucuya Da Açık Değil
  11. kuscukagu

OPSkyblockmu Dedin?RaingOfGame

Bu Benim Dc Resmi
  12. kuscukagu

Grave Network Premium Satışları Son Gaz!

Kardeşim Alım Varmı Onu Söyle
  13. kuscukagu

server kurmak için ortak arıyorum AyberkYagiz #4957

Ekledim Bro Bende Kabul et sevinirim :)
  14. kuscukagu

BATIHOST Satılık Asistan Sınırsız

ForceCraft.Batihost.net Alım Var Ama tek asistan o da paralı alım varmı diye sormayın asistan 10 tl 4 tane alıncak şu an sunucu 4 GB
  15. kuscukagu

DeadLife - Zombi RPG Sunucusuna Builder Ve Skripter Aranıyor [SENDE KATIL!]

Ad: Caner Yaş: 15 İstediğin yetki: Mod Admin Farketmez Tecrübe: %75 Bildiğim Komutlar : tell /help /sil (sohbettemizle) /manuadd /mangaddv /mangaddp /clear //set //wand /enchant /gamerule /give /kill /killal /bc /time set /spawnpoint /xp /tp /op /ban /banlist /ban-ip /deop /op /save /whitelist...