Arama sonuçlarınız

1. BuilderReis

Effect ve Enchant Kodları

Arkadaşlar Herkezin bilmediği şeyler vardır. bende bunu bu hafta keşfettim. /effect kodunu hep merak etmişimdir. Bir gün Ne işe Yarıyor diye denedim ve şaşırdım. Aslında uzunca anlatmayacağım. Önce link Vericem sonra yazıcam. Buradan İndirebilirsiniz. Dosyanın VırüsTotal Linki; Buradan...
  2. BuilderReis

Super Builder Ekibimize Katılcak İçeri

Katılımcılar Degerlendircek Başvurun
  3. BuilderReis

Oyun Öneri Konusu

başarılar
  4. BuilderReis

Aternos SkyBlocuk Pulaginleri

Bana Ulaş Umut William#4231
  5. BuilderReis

Turnuva League of Legends Taktik Savaşları Turnuvası

Cranky Başvuru Bakarmısını Acaba
  6. BuilderReis

SansorCraft Yetkili Alımları | Ultra Op SkyBlock Sunucu | 4. Yıla Özel Yeni Ekip Kuruluyor!

Ad|Umut Can Yaş|14 Yetki| Admin Discord| MrBat01#4231 Aktiflik|10 saat Hangi komutları biliyorsun?|./ASt ./manuadd ./mute ./ban ./ve daha fazlası Sunucumuza hiç geldinmi?|Geldim Küfür,ego,trip veya küçümseme gibi bir durumun varmı?|Kufur Etmem Kucumsemem Neden biz?|Sunucunuz Ekibiniz...
  7. BuilderReis

Alımlar tamamlandı

Ad:Umut Can Yaş:14 Deneyim:4 senedir mc ile uraşiom Mikrafon ve Telefon Numarası: var Discord kullanıyormusunuz : Evet İstededigin alan:Admin
  8. BuilderReis

Alımlar tamamlandı

Ad:Umut Can Yaş:14 Deneyim:4 senedir mc ile uraşiom Mikrafon ve Telefon Numarası: var Discord kullanıyormusunuz : Evet
  9. BuilderReis

Selam eglence Ariosan Gir Eglen Canlar Play.JackDanielsMC.com

Sunucu +++++ super ip bu gir eglern Play.JackDanielsMC.com
  10. BuilderReis

Gelin Eglenin Super Sunucu Oha Play.JackDanielsMC.com

Knk Girdim sunucu super bea
  11. BuilderReis

+10 CEKİLİŞ Ve Vip Çekilişi En İyi Op Skyblok Sunucusu Eglence Burda Play.JackDanielsMC.com

Selam Bu Sunucu Super Gir Begenme Bana Söv Play.JackDanielsMC.com
  12. BuilderReis

Yeni sunucumuza alımlar başladı!!!

Isim-Soyisim:Umut Can Yaş:14 Discord adresi:MrBat01#4231 Istediği rol:Admin Vea Mod Şimdiye kadar kaç sunucuda yetkiliydiniz:19 Bu yoğun tempoya ayak uydurabilecek misiniz:tabi benim ismim tempo Discord sunucumuzda aktif olabilir misiniz:olamam Sunucuda kaç saat aktif bulunabilirsiniz: 12 saat
  13. BuilderReis

Yeni sunucumuza alımlar başladı!!!

Isim-Soyisim:Umut Can Yaş:14 Discord adresi:MrBat01#4231 Istediği rol:Admin Vea Mod Şimdiye kadar kaç sunucuda yetkiliydiniz:19 Bu yoğun tempoya ayak uydurabilecek misiniz:tabi benim ismim tempo Discord sunucumuzda aktif olabilir misiniz:olamam Sunucuda kaç saat aktif bulunabilirsiniz: 12...
  14. BuilderReis

AtaStarafe.aternos.me Alım Var Gir

Alım Var Gir ip AtaStarafe.aternos.me
  15. BuilderReis

Builder Ekibi Kuruyoruz | BuilderTR |

https://**********/5mKzEJr
  16. BuilderReis

Başvurulara Bakın

Başvurulara Bakın
  17. BuilderReis

Sa

Sa