Arama sonuçlarınız

1. E

Alımlar Başladı [BATIHOST] 6GB

Yaş : 14 Adın : Furkan İstediğim Yetki : Admin Bilgi : +80 Serverde Çalıştım Plugin Dışında Komutlara Hakimim Saygılımısın : Saygılıyımdır Resmi Konuşmayı Severim Kendini Biraz Tanıtırmısın : Ben Resmi Konuşan Kendisini Oyunculardan Üst Görmeyen Amacı Serverde Düzen Sağlamak İsteyen...
  2. E

MonodyNetWork Faction,SkyChunk Efsane Server +10 Da Rehber Alımları Ve VIP Çekilişi

Sunucumuz MonodyNetWork Hakkında 2 Farklı Oyun Vardır ; Faction : Yapım Aşamasında! SkyChunk : Aktif Bu Güzel Eğlenceli Serverde Eğlencenizi Bozan Yada Durduran Sorularınızı Sormanız İçin Rehber Alımı Yapıyoruz. Ama Soru Soracak Oyuncular Yoksa Rehbere İhtiyaç Yok Bu Yüzden Rehber Alımı +10 Da...
  3. E

5 GB Sucuya Alım

Discord : FurkanToy_#9218 /// Yaşım 14 Adminlik İstiyorum 1 Yaş Eksiğim Ama Kabul Edersiniz Umarım.
  4. E

Sen de kaliteli bir sunucuda yetkili olmak istiyorsan içeri girmelisin !

Baş Harfleri Büyük Yazmak Yazıyı Vurgular Küçük Göstermez Türkçeyi Sizden İyi Biliyorum.
  5. E

Sınırsız Dünyanın Sınırsız Keyfi // vengeance.batihost.net //

Survival İle Sınırsız Dünyanın Sınırsız Keyfini Yaşayın! vengeance.batihost.net ----------vengeance.batihost.net vengeance.batihost.net ----------vengeance.batihost.net
  6. E

// vengeance.batihost.net // Sınırsız Dünyanın Sınırsız Keyfi!

Survival İle Sınırsız Dünyanın Sınırsız Keyfini Yaşayın! vengeance.batihost.net vengeance.batihost.net vengeance.batihost.net vengeance.batihost.net
  7. E

YOUTUBER ALIMI vengeance.batihost.net Sınısız Dünyada Sınırsız Oyun Keyfi

Survivalda Karşılıklı Oyunun Sınırsız Keyfini Yaşa! Hadi Sınırsız Oyunda Sınırsız Keyif İçin Bize Katıl : vengeance.batihost.net Bu Arada Video Çekerek Daha Çok Oyuncu İle Daha Çok Eğlenmemizi...
  8. E

Rina Network │ Ekibini Topluyor

4-5 gün sonra denilmiş okursanız eğer
  9. E

Hardcore Survival Sunucum İçin Admin ve Ortak Arıyorum!

Admin olarak oyuncularla ilgilenir mod,rehber olmadığı zaman chatteki sorunları hallederim,terbiyesiz cıvık konuşmam Mesela Oyuncu -Admin Merkeze Dönmek İçin /merkez mi yazıcaz Admin -Hee Bu Şekilde Konuşmam gerisini discordtan yada serverde konuşuruz iyi günler DisCord : FurkanToy_#9218
  10. E

Servere Ücretsiz Ortak Kurucu Admin Builder Aranıyor.

merhaba kuruculuk yapmadım ama adminlik çok yaptım ıp verir misiniz?
  11. E

Hardcore Survival Sunucum İçin Admin ve Ortak Arıyorum!

merhaba konularımda adminlik olarak kendimi tanıttım incelerseniz sevinirim olmaz diyorsanız baştan anlatabilirim kendimi
  12. E

Siz Kaybedersiniz İyi Günler (Neresi Yanlış Merak Ettim)
  13. E

Adınız : Furkan Soyadınız : Toy Yaşınız : 14 Oyundaki adınız : embr Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? : Oldum +80 Serverde Usta Rehber Oldum (Reklam Olmasın İsim Vermiyim) Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz? : 2 Saat Yada 3 Saat Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? ...
  14. E

GRAVENW Yetkili Alımı koş!!

Bekliyorum Yanıtınızı
  15. E

GRAVENW Yetkili Alımı koş!!

Merhabalar Ben Adminlikte Uzman Bir Oyuncuyum Arıyorsanız Açtığım Konularda "Admin Arayan Tıklasın" İsimli Konumu İnceleyebilirsiniz Fakat Admin Alımı Yok Diyorsanız +80 Sunucuda Rehberlik Yaptım Tecrübem Var Resmi Konuşurum Resmi Cevap Beklerim Hızlı Yazarım Ayrıca Afk Kalmak Huyum Değildir...
  16. E

Göktürkler Yetkililerini Arıyor!!

Admin Ararsanız Açtığım Konulardan Birinde Özelliklerim BULUNUYOR İyi günler
  17. E

Yetkili Arayanlar Tıklasın

Arkadaşlar Yazıyı Okursanız Sunucunuz Batihost Yada Keyubu Olacak Eğer Değilse Önceki Cevapta Attığım Spoyler de Cevabı Var
  18. E

alım var

Whitelist ekler misin embr
  19. E

Yetkili Arayanlar Tıklasın

Ben Furkan Serverinizde Bir Düzen Sağlamak İstiyorsanız Bir Yetkiliye İhtiyacınız Olacaktır İşte O Benim! İSTENİLEN YETKİ : Admin Neler Yaparım -Oyunda Küfüre İzin Asla Vermem -Rehber,Moderatör,Builder Gibi Benden Düşük Rütbelilerin Hatalarını İnceler Cezasını Veririm -Kurucu Şahısın Sözüne...
  20. E

NİGHTRAİD / Admin VE Destek EKİBİ

merhabalar yaşım 14 admin olmak istiyorum tecrübelerim inanın saysanız bitmez ama %90 ile belirtebilirim akşam saat 6 dan sonra çalışamam afk kalmam (acil bir durum söz konusu değilse) hızlı yazarım bu kadar devamını serverde konuşuruz iyi günler DisCord : FurkanToy_#9218