Arama sonuçlarınız

1. Und3R

[Yardım] Testforblockla bloğu kırarken komut çalıştırmak yardım edin.

Öncelikle Merhaba ben testforblockla nasıl blok kırdığımızda komut yürütlmesini yapıcağım koyarken diğil kırarken . yardım ederseniz sevinirim. iyi forumlar.
  2. Und3R

Minecraft sorunu.

TEK OYUNCULUDA DA HER SUNUCUDA DA
  3. Und3R

3Günlük VİP alma skript.

on join olduğunda her girişte yazmıyormu o on first join olmasın?
  4. Und3R

Minecraft sorunu.

Hepsini yaptım olmadı.
  5. Und3R

Minecraft sorunu.

.minecraft/logs da error böyle ( [11:26:12] [Texture Downloader #1/ERROR]: Couldn't download http texture: java.net.UnknownHostException: s.optifine.net [11:26:13] [pool-2-thread-1/WARN]: Couldn't look up profile properties for...
  6. Und3R

Minecraft sorunu.

Deniyiceğim teşekkürler.
  7. Und3R

Minecraft sorunu.

Öncelikle merhaba arkadaşlar benim minecraft`ta sorun var oyunun ortasında birden oyun tutuluyor ekran fotograf gibi kalıyor "t" ve "esc"ye bastığımda maus görünüyor biryere tıkladığımda ses geliyor ama oyun ekranı haraktet etmiyor. Kaç kere sildim yükledim ama olmadı yardım ederseniz sevinirim...
  8. Und3R

Kafa Alma Skripti %100 Türkçe

Güzel skript.
  9. Und3R

[Yardım] Skript yardım edin.

Öncelikle merhaba skript yazmaya yeni başladım skriptde mesela görev skripti yapıcam 10 taş vericeksin 100tl alıcaksın 10taş olmadığında envanterde nasıl mesaj göndermesini sağlarım onu söylermisiniz ? Daha önceden yaptım ama envanterde taş olmasa bile parayı verdiyordu onu nasıl yaparım.
  10. Und3R

Minecraft Sunucu kapasitesi

Teşekkür ederim.
  11. Und3R

3Günlük VİP alma skript.

Öncelikle merhaba arkadaşlar sizlere kodladığım 3günlük vip alma skriptini paylaşıcağım. Acemice olduğunu biliyorum ama skript işine yeni başladım. Umarım beğenirsiniz iyi forumlar. ################################################ # # # UU UU...
  12. Und3R

Minecraft Sunucu kapasitesi

Merhaba bazı sunucularda oluyor ya mesela sunucuda 10 kişi var kapasite 11 kişi gösteriyor 12 olunca kapasite 13 oluyor. bunun gibi 12/13 10/11 bunu nasıl yapa bilirim yardım ederseniz sevinirim.
  13. Und3R

Onaylı Tanıtım GroupManager kişiye özel yetki nasıl veririm?

Merhaba sunucumda groupmanagerle oyuncuya nasıl yetki vere bilirim ? Herhangi bir grupa digil sadece oyuncuya özel yetki yani.