Arama sonuçlarınız

1. Diggo

Mimar arayanlar buyursun...

4+ Yıllık Tecrübem ile Ekip Arkadaşlarımı Sabırsızlıkla Bekliyorum. ---------------------------------------------------------------------------- Mediavel ve TerraForm Konusunda Yetenekli ve Tecrübeliyim ----------------------------------------------------------------------------- Mimarlığı ve...
  2. Diggo

CubeLand HUB Sunucu- Factions ekibi kuruluyor!

Kısa bir süre önce kapatılan sunucumuz tekrar gün yüzüne çıkıyor! Cube Land , 1 Temmuz 2019 tarihinde açılışıyla birlikte ilk defa sektöre adımını attı. İnişli ve çıkışlı 2 ayın ardından sunucu belirli sebeplerle farklı sektörlere geçmek üzere...
  3. Diggo

Herobrine

Hort
  4. Diggo

Gözyaşı (PART3)

O karanlık zindan tipli yerde Burak yalnızdı korkuyor ama kimseye bir şey diyemiyordu eninde sonunda o yosun bağlı eski kapı açıldı ve üzüntülü şefkatli ama korkak zavallı bir yaşlı kadın içeri girdi -Ah yavrum sen daha küçükmüşsün yazık olacak :( +Nasıl ne yapacaklar bana ne olacak ! -Boşver...
  5. Diggo

Sihirli Steve'm 2. Bölüm

Nefis parmaklarımı yedim devamı gelsin
  6. Diggo

gelin çok güzel server! gravenw içeri gir!

Burası yetkili alım yeri reklam değil tşkmi geçiyon ?
  7. Diggo

Yaptığım ilk mediavel buildler yardımınıza ihtiyacım var

Teşekkürler tavsiyen önemli =)
  8. Diggo

Yaptığım ilk mediavel buildler yardımınıza ihtiyacım var

Amatör olduğum için profesyönellerin yardımına ihtiyacım var yaptığım ilk mediavellerden eksiklerimi söyleyin eleştiriye açığım.
  9. Diggo

öylesine bi build daha 2.bu

Kaç yıldır build yapıyosun söylermisin
  10. Diggo

Moderatör olmak istiyorum tecrübeliyim))

Adım Berat Neden MOD olmak istiyorum: Daha önce çoğunlukla sunucuların yönetim ekibinde çalıştım kuruculuk adminlik ve ençok moderatörlük builderlik anlayacağınız 6 yıllık Minecraft oynama sürecimde hertürlü yetkiyi deneyimledim ve moderatörlüğü kendime yakıştırdım Neden beni seçmelisiniz...
  11. Diggo

Konu kapansın

Denedim alımlara baktım olmadı server açtım olmadı bende yeteneğimi bu işe vurmak istedim hepsi bu
  12. Diggo

Konu kapansın

Arkadaşlar ben 2015 den beri Minecraft oynayan bir oyuncuyum bir ekip kurmak istiyorum 4 kişilik beraber normal hamachi serverlarda çalışacağımız ve map yapıp satacağımız bir Mimar grubu eğer başarılı satışlar yapar isek büyük serverlar açabiliriz bu ufak ama büyük işe başvurmak isteyen Discord...
  13. Diggo

Creative serverde yaptığım bir plot build

Gayet güzel umarım birgün bende böyle olabilirim =(
  14. Diggo

Gözyaşı (Part2)

Derken?
  15. Diggo

MİXED(Oyunlardan ortaya karışık bir hikaye)

Çok güzel ama konu neki pat diye başlamışın:D
  16. Diggo

Gözyaşı (Part2)

Küçük çocuk Burak ve ablası Nur kaçmaya hazırlanıyorlardı... Artık vakit gelmişti Nur kanı yere dökülmüş dövülmüş yorgun, bitkin, üzgün kardeşini uyarıp endişeyle *hadi kalk, off kalk hadi gidiyoruz* diye kaldırmaya çalışırken baba bozuntusunun pis içki kokulu odasından kapının gıcırtılı açılma...
  17. Diggo

Baba oluyorum

Baya büyümüştür artık ufaklık yerim
  18. Diggo

Gözyaşı (Part1)

Bir çocuk yerdeydi dolu ağlayan gözleriyle geçen kokoş süslü kadın bozuntularına, zenginlere ve kendi yağında kavrulan orta halli adamlara elini açıyordu tek tük aldığı 1 dinarlar onu hernekadar mutlu etsede Ryukan'da hayat zorlu ve pahalıydı yerinden yavaşça üstünde hayatın yorgunluğunu sırtına...
  19. Diggo

Sarsılmazlar(FİNAL(?)

Ayaz'ı sevmeyen ve askerlere saldırın emrini veren o alçak Dhor'un hain bir ajanıydı komutan kılığına girmiş bir sahtekardı! Eğer Ayaz orduların komutanı olursa kendisini yerin dibine sokacağını bilip korkmuştu zavallı Dhor o komutanın adıysa Rocco idi Rocco hanedan bittiği tükendiği için ve...
  20. Diggo

Sarsılmazlar(Part5)

Ayaz kardeşi ve en büyük dostu Ringow'un ölümünün acısını yaşıyordu bu acıyla kılıcını ünvanı gibi sarsılmaz bir şekilde savuruyordu. Düşmeliydi bu kale düşmezse Imparator daha fazla güç toplayıp üstlerine yürüyecek ve Ayaz, Prens Shura dağlara kaçmak zorunda kalacaktı ve mutlak suretle utanç...
  21. Diggo

Sarsılmazlar(Part4)

4-5 AY SONRA Prens Ringow ve Ayaz'a borç vermiş ve onları düzenli bir ordu toplaması için göndermiştir -Dost biz şimdi bu paraları aldık bir güzel cebimize koyduk ama ordu nasıl toplanırki? +Ben toplayıcı değil yöneticiyim -Bende +Hmm ne yapacağız ozaman acep Ormanın uzaklarından asker kılıklı...