Arama sonuçlarınız

1. YunusB3Y

play.alestanw.com | Alesta Network | Yeni Nesil Emek Skyblock Sunucusu |

Yorumun için teşekkürler. Sunucu aktif hepinizi bekliyoruz.
  2. YunusB3Y

Yorumun için çok teşekkür ediyorum. Sunucumuz için elimizden geleni yapıyoruz. Güncelleme Genel - Makine değişikliği yapıldı. NOT: 1 günlüğüne ip sorunu yaşanabilir. Eğer giriş yapamıyorsanız oyna.alestanw.com adresinden giriş yapabilirsiniz. Sunucu aktif hepinizi bekliyoruz.
  3. YunusB3Y

Yorumun için teşekkürler, sizler için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sunucu aktif hepinizi bekliyoruz.
  4. YunusB3Y

Yorumun için teşekkürler, sizler için en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve yapmayada devam edeceğiz. Sunucu aktif hepinizi bekliyoruz.
  5. YunusB3Y

Elit Jeneratör Görselde de görmüş olduğunuz bu jeneratörü kırıp materyaller elde edebilirsiniz. Aynı zamanda bu jeneratörün seviyesini yükselterek kaliteli materyeller elde edebilirsiniz. Fırın Sistemi Aşağıdan gördüğünüz fırının yükseltme seçeneği de mevcuttur. Fırını yükselterek daha...
  6. YunusB3Y

Yardım Minecraft server version sorusu

Birçok plugin var aslında birkaç şeyi alternatif olarak arayarak bulabilirsin.
  7. YunusB3Y

Onaylı Tanıtım Gadgetsmenu kutu sorunu

Dediğinizi yaptım olmadı ve luckperms de yetki şu şekilde veriliyor /lp user {PLAYER} permission set {PERMISSION} true Herneyse böyle yapınca oyundan perm veriliyuor fakat kutu açınca vermiyor ve konsol a bilinmeyen komut diyor
  8. YunusB3Y

https://forum.gamer.com.tr/konu/gadgetsmenu-ba%C4%9Flant%C4%B1.433298/ Teşekkürler.
  9. YunusB3Y

Teşekkürler deniyeceğim ve büyük ihtimal çözülecektir. Yalnız bir sorum daha olucak. Ben skywars ve lobi sunucusunda bu plugini bağlamak istiyorum sw bungecord yardım edebilir misin?
  10. YunusB3Y

Merhabalar uzatmadan soruna geçiceğim. Gadgetmenü plugini ile sandık açınca çıkan eşyayı vermiyor vermesini nasıl sağlarım. Kullandığım permission plugin: LuckPerms
  11. YunusB3Y

Yardım Gadgetsmenu bağlantı

Aynen bende araştırdım mysql dan yapılıuyor fakat bu konuda hiç bilgim yok. Yardımcı olabilecek kimse yokmu yaa
  12. YunusB3Y

Yardım edebilecek hiçkimse yokmu acaba?
  13. YunusB3Y

Merhaba dostlarım size bir sorum var ki oda şu; Gadgetsmenu adlı plugini kullanıyorum, lobi ve skywars için birbirine bağlamam lazım bunu ne ile nasıl yapabilirim. Sw 1. 8 bungecord
  14. YunusB3Y

Yardım Kill - Death - Arrow Efect Plugin

Ok efektini deniyeceğim fakat diğer 2 eklentiyi konuyu açmadan önce denemiştim. Zaten indirince rar olarak geliyor ve 1.8 1.12 ve 1.13 1.14 olarak 2 ayrı jar veriyor ve denemem sonucu olarak konsola hata veriyor ve çalışmıyor. Hata için:
  15. YunusB3Y

Ok efektlerini deniyeceğim fakat diğer 2 plugini bu konuyu açmadan önce de indirip denemiştim fakat 1.8 de hata veriyor çalışmıyor doğru sürümü indirdiğim halde.
  16. YunusB3Y

Kusura bakma 2 link varmış görmedim. Fakat maalesef işime yaramıyor.
  17. YunusB3Y

Öncelikle uğraştığın için teşekkürler. 1. Si yukarıdaki arkadaşın da söylediği birşeyi skript kullanmak istemiyorum çünkü çok fazla addon gerektiriyor. 2. Si saçma sapan bir siteye atıyor anlayamadım. 3. Sü evet güzel fakat permissions içermiyor. Yinede bir deniyeceğim perm yazıyordu sayfada.
  18. YunusB3Y

Skript istemiyorum çünkü çok fazla addon gerektiriyor. Yardımın için teşekkür ederim yine de. Sorun aktif +++
  19. YunusB3Y

Bana Kill - Death - Arrow Efect Pluginleri lazım 3 ü 1 arada vs. v.s Farketmez kaç tane plugin denedim fakat ya hata veriyor yada çalışmıyor. Bildiğiniz plugin var ise aşşağıya yazarsanız sevinirim. İyi günler...
  20. YunusB3Y

play.Blade-MC.com > Emek Skyblock - [1.8-14] - Türkiye nin en temelli ve güvenilir sunucusu - Türkiyede ilk sistemler - Emek ile alınan FLY ve SPAWNER

Öncelikle teşekkürler. Kötü yönleri dediğin kısımları sunucu açılmadan önce oylama ile sorduğumuzda sistenmedi bizde eklemedik. Sunucu aktif seni de görmekten mutluluk duyarız.
  21. YunusB3Y

Minecraft AirDrop Skripti | En gelişmiş airdrop skripti!

Bende bilgi olsun diye yazdım zaten.
  22. YunusB3Y

play.Blade-MC.com > Emek Skyblock - [1.8-14] - Türkiye nin en temelli ve güvenilir sunucusu - Türkiyede ilk sistemler - Emek ile alınan FLY ve SPAWNER

Güncelleme notları -Ada ayarları düzenleyememe düzeltildi. - Adada coop (yardımcı) verememe düzeltildi. - Yeni 2 warp eklendi * Aktifmob * Pasifmob - Envoy sistemi düzenlendi Bu duyuru dan sonra hergün saat 20:00 da envoy eventi yapılacaktır. Envoy eventine katılmak için -/warp envoy yazmanız...
  23. YunusB3Y

Minecraft AirDrop Skripti | En gelişmiş airdrop skripti!

Paper 1.8.8 da Skript ile kaynaklı spigot hata veriyor ve stop atıyor.