Arama sonuçlarınız

1. YunusB3Y

play.alestanw.com | Alesta Network | Yeni Nesil Emek Skyblock Sunucusu |

Elit Jeneratör Görselde de görmüş olduğunuz bu jeneratörü kırıp materyaller elde edebilirsiniz. Aynı zamanda bu jeneratörün seviyesini yükselterek kaliteli materyeller elde edebilirsiniz. Fırın Sistemi Aşağıdan gördüğünüz fırının yükseltme seçeneği de mevcuttur. Fırını yükselterek daha...
  2. YunusB3Y

Onaylı Tanıtım Gadgetsmenu kutu sorunu

Merhabalar uzatmadan soruna geçiceğim. Gadgetmenü plugini ile sandık açınca çıkan eşyayı vermiyor vermesini nasıl sağlarım. Kullandığım permission plugin: LuckPerms
  3. YunusB3Y

Yardım Gadgetsmenu bağlantı

Merhaba dostlarım size bir sorum var ki oda şu; Gadgetsmenu adlı plugini kullanıyorum, lobi ve skywars için birbirine bağlamam lazım bunu ne ile nasıl yapabilirim. Sw 1. 8 bungecord
  4. YunusB3Y

Yardım Kill - Death - Arrow Efect Plugin

Bana Kill - Death - Arrow Efect Pluginleri lazım 3 ü 1 arada vs. v.s Farketmez kaç tane plugin denedim fakat ya hata veriyor yada çalışmıyor. Bildiğiniz plugin var ise aşşağıya yazarsanız sevinirim. İyi günler...
  5. YunusB3Y

play.Blade-MC.com > Emek Skyblock - [1.8-14] - Türkiye nin en temelli ve güvenilir sunucusu - Türkiyede ilk sistemler - Emek ile alınan FLY ve SPAWNER

[/SPOILER] Sunucu 26/06/2019 Çarşamba Saat 12:00'da açılmıştır.