Arama sonuçlarınız

1. SarhosGenc

İstek Skript İstek

{bungeecount}
  2. SarhosGenc

İstek Back Komutu Gibi

on command "/dön": cancel event execute player command "back"
  3. SarhosGenc

Arda Taşkın 130 Skriptlik skript paketi

Konunuza eklemenizi tavsiye ederim.
  4. SarhosGenc

(nqaaN Kasa) Gelişmiş Kasa Skripti! Yerleşmiş Sandığa Anahtar ile Sağ Tıklayarak Kasa Açma!

Aaah artık pluginlerin skriptlerini yapmaktan bıkmadınız mı?
  5. SarhosGenc

Arda Taşkın 130 Skriptlik skript paketi

Keşke skriptlerin (ç)alıntı olduğunu belirtseydin, başka skriptleri toplayıp benim diyerek paylaşmanız kötü bir şey. :hmm1:
  6. SarhosGenc

İstek Mute plugin isteği

Merhaba bi sunucuda görmüştüm açacağım sunucuya eklemek istedim bildiğimiz mute plugini ama bulamadım biliyorum skriptleri var ama hepsi saniye, dakika cinsinden benim istediğim mesela 1h yazınca 1 saat 1d yazınca 1 gün 1m yazınca 1 dakika mute atsın ve mute yiyen kişi yazı yazdığında ne...
  7. SarhosGenc

Yardım KırıkTaşın Cevhere Dönüşmesini Kapatmak İstiyorum .

Öyle bir plugin olacağını sanmıyorum, eğer varsa ben bilmiyorum.
  8. SarhosGenc

Bunu bütün cevherler için yapabilirsiniz.
  9. SarhosGenc

Merhaba hangi cevherler çıkıyor acaba ? Söylerseniz yardımcı olma şansım var!
  10. SarhosGenc

İstek Fazla bir şey istemiyorum lütfen konuya giriniz..

Merhaba, İsteyeceğim şey survival plugin paketi, her yerde aradım ama 1.12.2 veya üst sürümlerinde bir paket bulamadım elinde olan verebilir mi?
  11. SarhosGenc

PlanetNetwork.batihost.net > 1.8 & 1.14 > | Ultra OpSkyblock > pazar > Jackpot > Günlük Ödül > Kredi | KALİTENİN ADRESİ! Yeni Sunucu

Karakedi ? Sunucunun ismi planetnetwork karakedi'yi nereden çıkardınız acaba ?
  12. SarhosGenc

Yardım Türkçe karakter destekli .bat

Teşekkürler, sorun çözülmüştür. Konu kilit.
  13. SarhosGenc

Yardım Türkçe karakter destekli .bat

Merhaba elinde türkçe karakter destekli yönetim paneli olan var mı ?
  14. SarhosGenc

.jar

.jar
  15. SarhosGenc

PremierCraft - %100 EMEK SURVIVAL! 1.14.4 Keyfi | Slots, Açık Arttırma, Economy, Skin Değiştirme, Spawner Kırma, Takas, Meslekler ve Çok Daha Fazlası!

Konu tasarımı değiştirilmeli, çok sade. Ayrıca sunucuda lag çok fazla oyundan atıp duruyor, kısacası beğenmedim. İyi forumlar. Başarılar..
  16. SarhosGenc

GazorCraft !

Herkese merhabalar! Şu anda yapım aşamasında olan Minecraft sunucumuzun reklamını yapmaktayız. Sunucumuz SkyBlock olup en iyi şekilde hazırlanıp sizlere hizmet verecektir. Sizlerden istediğimiz Discord sunucumuzda aktif olup takipte kalmanız! Böylelikle sunucumuzun ilkleri ve 1'nci sıralamaya...