Arama sonuçlarınız

1. Future12

Yardım Arkadaşlar noktalı (Örn: 1.8) mesaj atınca mesajım *** olarak gözüküyor. | Serverim Aternos

Evet, sorunu çözdüm ilginiz için teşekkür ederim PerWorldChatPlus diye bir plugin var bende, her dünyaya ayrı chat sağlıyor. Pluginin configinde bununla ilgili bölüm varmış şimdi düzelttim. Teşekkürler.
  2. Future12

Yardım Arkadaşlar noktalı (Örn: 1.8) mesaj atınca mesajım *** olarak gözüküyor. | Serverim Aternos

Arkadaşlar noktalı (Örn: 1.8) mesaj atınca mesajım *** olarak gözüküyor. Bu hataya sebep olan plugini bilen varsa yardımcı olabilir mi? Not: Serverim aternos.
  3. Future12

Merhaba, ben future12

Merhaba, bu forumu daha önce kendi serverimdeki pluginleri düzenlerken birkaç kez görmüşlüğüm var. Kendi serverimde çıkan bir hatadan dolayı bende üye olmak isteyip, konu açmıştım ve 5 dk sonra cevap yetişti. Bu forum sayesinde serverimde ki hataları vs. çözebiliyorum.
  4. Future12

Crash Serverim Yaklaşık 5-10 Dakika geçince otomatik olarak kapanıyor. (Server aternos)

MineSecure Adlı plugini kaldırıp, serveri 1.11.2 yapacağım ve öyle serveri açmayı deneyeceğim, olursa buraya bildireceğim, teşekkürler.
  5. Future12

Crash Serverim Yaklaşık 5-10 Dakika geçince otomatik olarak kapanıyor. (Server aternos)

Serverim yaklaşık 5-10 dakika geçince komut yazılmıyor, 10 saniye sonra kapanıyor. Serverimi aternos üzerinden kurdum ve eskiden böyle hata almıyordum. Log'da hata böyle gözüküyor: [14:26:04] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: The server has stopped responding! 3621 [14:26:04] [Spigot...